7.7.2022 | Svátek má Bohuslava


Diskuse k článku

BTW: O ženské kráse

Myslím, že každý už někdy viděl houf dívek předvádějících svoji krásu u příležitosti volby nějaké té miss. Napadlo vás někdy, jak moc jsou si ty dívky podobné?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Vave 8.9.2006 10:36

Víte co, přítomní pánové?

Dokud budou na světě normální (prosím, to není nic proti jinak orientované menšině, mám mezi nimi přátele i příbuzné!) muži jako jste vy, tak nemusíme mít strach, že svět bude plný monster z přehlídkuvých mol. Protože vy svou chválou přirozené krásy stačíte ve svém okolí ten umělý diktát totálně znegovat.

Tak ať žijí naši normálně a krásně uvažující muži!!

Medvídek 8.9.2006 10:35

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Napadlo vás někdy, jak moc jsou si ty dívky podobné?

Těžko říct, asi máte pravdu. Já se o tom s ženskými moc nebavím, leda když na to samy zavedou řeč.

jiný Honza 8.9.2006 10:35

Re: Re: Re: Módní trendy,

Já to vím, ale KDO TO MÁ VYDRŽET???? 8-)))

Rákšasí 8.9.2006 10:34

Re: Re: trochu jina princezna Zlatovlaska -pohadka na vikend - DOKONCENI

;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-DR^R^;-D;-DŤUKÁM

Finrod Felagund 8.9.2006 10:34

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Napadlo vás někdy, jak moc jsou si ty dívky podobné?

přesně tak :-)R^

Finrod Felagund 8.9.2006 10:32

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Napadlo vás někdy, jak moc jsou si ty dívky podobné?

No jo, já jsem spíš skeptik ;-) ale přesto je fakt, že holky v ČR mají sebevědomí také často zdravé a v pohodě, ale zpravidla až v o něco vyšším věku.. řekl bych, že s velkou většinou těch do 23-24 nemá moc smysl se o tom bavit, starší už pak většinou rozum a sebevědomí dostanou ;-)

jiný Honza 8.9.2006 10:32

Re: Re: Re: Re: Re: Napadlo vás někdy, jak moc jsou si ty dívky podobné?

Dokud to budou ženské a ne "emancipované" závislačky na módních trendech, tak to bude OK.

jiný Honza 8.9.2006 10:30

Re: promiňte mi můj agresivní ton..

Ad odstavec 1: Plný souhlas. A je to názor vyjádřený bez vulgarismů - takže sem patří!

WWW 8.9.2006 10:29

Re: trochu jina princezna Zlatovlaska -pohadka na vikend - DOKONCENI

Kasparek - az na okraj jeviste.  Deti, ze ma Cert pravdu? Ze se ten princ vytahuje?. Ano, rvaly ditka nadsene, Cert ma pravdu!!

A takhle pohadka pokracovala. Zlatovlaska si nakonec vzala certa . Byla tam ale takova epizoda, kdy matka prince, stara , zla  a hasteriva kralovna si na Zlatovlasku doslapla,. Ale Zlatovlaska se nedala. Deti byly jak u vytrzeni, podvedome tusily, ze jsou ucastny pohadkove revoluce. Nadsene tatinkum, co pro neprisli vypraveli o statecnem a moudrem certovi, pak to vykladali doma maminkam .V pondeli se to doneslo do skoly, v utery jsme byli zavolani do reditelny a cervenou poznamkou v zakovske knizce pozvani na stredu rodice provinilcu.

Kdyz se tatinek vratil ze skoly, tak nakouknul do pokojicku, kde  jsem psal "pilne" ukoly. WWW, pojd do obyvaku. Poslouchej, vis ze ja mam legraci rad,ale tohle uz zadna legrace neni. Jak ses velkej, tak mam chut sundat pasek a serezat te.

Do obyvaku prispechala babicka. Byl jsem jeji milacek a nedala na mne dopustit. Copak se tady Frantisku deje ??!! To se zeptej tady WWW ! Jen vypravej babicce jakou pohadku jste predvadeli detem !  Boze, tak ji trochu popletli, to musi byt hned tak zle? Ptala se babicka. WWW,  tatinek uz byl vzteklej ! Vypravej babicce tu pohadku, nez bude fakt zle ! A tak jsem vypravel. Babicka poslouchala, vejirky peknych vrasek u oci se zvetsily, hrala si  s krizkem na retizku, oci se ji smaly a ve tvari ji cukalo. To neni vsechno zarval tatinek. Rekni babice, co rekla  Zlatovlaska starickej kralovne , mamince prince!!  Vis babi povidal jsem, ona na Zlatovlaskku strasne jecela.  WWW !!  Co rekla Zlatovlaska tej starickej kralovne, rekni to at babicka vidi, co ses za prezenta a jak mluvis v pohadkach o starych lidech. At vi koho se zastava .  Zlatovlaska rekla  " nemysli si, ze pred tebou ty stara ochechule padnu na prdel " !!!    

Cha chaaaaaa, Cha chaaaaaa, smala se babicka, pustila krizek a tleskala. Cha chaaaa, to si dovedu predstavit, jak ta stara kotrmelina byla nakrknuta !!!!!!!!!

Medvídek 8.9.2006 10:27

Re: Re: Re: Re: Re: Napadlo vás někdy, jak moc jsou si ty dívky podobné?

Jsem optimista.:-) Bylo by možná někdy zajímavé zjistit jak to ženské vidí u nás. Asi bychom se divili...;-D

ruzickal 8.9.2006 10:26

Re: Nebuďte smutní, o kráse trochu jinak ...

Přijde policajt do drogerie a říká: Máte intim-sprej? Prodavačka- kuličkovej nebo sprejovej? Policajt- ne, do podpaží.

Finrod Felagund 8.9.2006 10:26

Re: Modní návrháři nepotřebují ženskou, ale omalovánky, které si pak vybarví dle momentální potřeby,

:-)R^R^R^R^ výborný názor

Rpuť 8.9.2006 10:25

Re: Re: Re: Modní návrháři nepotřebují ženskou, ale omalovánky, které si pak vybarví dle momentální potřeby,

Jestli je to ta samá, tak se pohybovala kolem Karláku, nosila bleděmodrý vypasovaný kostýmek a dlouhé odbarvené a naondulované vlasy. Ale zepředu se člověk fakt lek, to bylo strašidlo!

Finrod Felagund 8.9.2006 10:24

Re: Re: Takže když žena nebo dívka nevypadá jako modelka, neznamená to, že by měla hodit flintu do žita.

A postřílet módní návrháře a propagátory. Tak. Fuj, to jsem zase po ránu agresivní ;-P

Finrod Felagund 8.9.2006 10:23

Re: Re: Re: Re: Napadlo vás někdy, jak moc jsou si ty dívky podobné?

:-) tak doufejme, že jich moc neubude :-)

Li 8.9.2006 10:20

Re: Nebuďte smutní, o kráse trochu jinak ...

Ťuk ťuk ;-D;-D;-D

Medvídek 8.9.2006 10:19

Re: Re: Re: Napadlo vás někdy, jak moc jsou si ty dívky podobné?

To nemusím na Ukrajinu, u nás jich je taky dost. Vždyť říkám že je znám ze svého okolí. A moje přítelkyně je nádherná.:-)

jenny 8.9.2006 10:19

Nebuďte smutní, o kráse trochu jinak ...

 

Šéfa policajtů přivezou do špitálu se spáleným ušima, jak se Vám to stalo? No, jak jsem si doma žehlil košili zvonil  telefon a já jsem místo telefonu dal k uchu žehličku,. A to druhé ucho?, to jsem volal záchranku.

Po vyléčení ve špitálu přijde náčelník zpátky do práce. Všichni podřízení se pořád ptají, co to máte šéfe s ušima?Chlapi, jestli se mně ještě jednou někdo zeptá na uši, tak ho propustím bez náhrady. Následně vejde k šéfovi polišů obeznámený policejní novic a říká, , náčo, vy máte nový kontaktní čočky? Vy jste si toho všiml praporčíku, říká polichocený náča.  Jo, šéfe, protože dokud jste měl ještě uši, tak jste nosil brýle.

Medvídek 8.9.2006 10:17

Re: Takže když žena nebo dívka nevypadá jako modelka, neznamená to, že by měla hodit flintu do žita.

Samozřejmě, je to přesně naopak! Když nevypadá jako modelka, měla by z žita vytáhnout kulomet.

zana 8.9.2006 10:16

Re: Re: Re: Re: Módní trendy,

hluboký souhlas. Jako dítě jsem tohle jednou (jedinkrát) zažila s jednou spolužačkou a málem mi vypadly oči. Takhle to u nás doma nefungovalo. Tak jsem se aspoň snažila u synka. I když - tam je to asi přece jen trochu jiný....

Finrod Felagund 8.9.2006 10:15

Re: modní průmysl= banda mimoňů

holt postmoderna, módní sociálinženýrung a hlavně -- na to nezapomínejme -- všeobjímající tolerance :-) stejně pak přijdou muzulmáni a jestli udělají něco dobrého, tak to, že tuhle "módu" odstraní ;-)

Finrod Felagund 8.9.2006 10:13

Re: Re: Napadlo vás někdy, jak moc jsou si ty dívky podobné?

Jeďte se podívat na Ukrajinu, tam je spousta krásných ženských co na ně tihle šmejdi od módy ještě nedosáhli R^

Finrod Felagund 8.9.2006 10:12

Re: promiňte mi můj agresivní ton..

Přesně tak, mluvíte mi z duše... tyhle "módní" záležitosti mě štvou víc, než někteří silně neschopní a neochotní úředníci spolu s bolšánama, jehovistama a vším, co si jenom můžete představit... útočí to totiž na krásu jako takovou a snaží se nám to vnutit pěkný nevkus Rv

tosca 8.9.2006 10:11

Re: Re: Re: Módní trendy,

Lucko, dát si panáka na uklidnění, poklepat sama sobě po rameni a pochválit se za dobrou výchovu. Když dcera považuje za samozřejmé, že takovouto informaci mámě klidně sdělí, znamená to, že je mezi vámi úžasná důvěra.  A určitě je lepší, když takhle věří mámě, než kamarádce,která by poradila bůhví co. Ačkoliv to musí být pro mámu šok, myslím, že máma, která dostane od své dcery takovouto SMS si zaslouží zlatou medaili za úspěšné zvládnutí puberty vlastního dítěte. R^

YGA 8.9.2006 10:11

Re: Re: Re: Re: Re: Módní trendy,

Jejku, a je se lekla, že jsi napsal pod Billa - toto se nám to zvrhává.

Finrod Felagund 8.9.2006 10:10

Re: Re: Problém je s tím, KDO vytváří tzv. "módu"...

Rozhořčila - ale spravedlivě, spravedlivě :-) je to přesně tak, jak říkáte... potom se snaží značná číst "normálních žen" do tohoto standardu vejít, a jak to dopadá asi víme všichni... Holt takový sociálinženýrung, určovat co je pěkné a co ne, a to, co pěkné podle nějaké instituce není, to se musí změnit nebo odpadnout...

zana 8.9.2006 10:08

Re: Re: Re: Nejlépe to měl zpracované Tojefuk,

VV

ruzickal 8.9.2006 10:08

promiňte mi můj agresivní ton..

článek ve mě totiž evokoval agresivní vzpomínky, neboť je to jedna z mála věcí které mě ale opravdu vytáčí do běla a to je ta společnost podlidí co se točí okolo módy. Vím že takovéhle články sem nepatří, ale nemohl jsem si pomoct.

Ad TJF- čest jeho památce. Jsa zavilý akvarista, hlavně sumečkář, zvyklý jednotlivé sumce pojmenovávat, na jeho počest až si pořídím mého vysněného sumce, panaka černopruhého, tak se bude jmenovat tojefuk.

zana 8.9.2006 10:07

Re: Re: Módní trendy,

Honzo, když to vydržíš a nebudeš moc komentovat 8-o, tak to dřív skončí , puberťáci se musej protivit a když není čemu, tak je to tolik nebaví;-D

Medvídek 8.9.2006 10:07

Re: Napadlo vás někdy, jak moc jsou si ty dívky podobné?

To taky. Hlavně mně několikrát napadlo jak moc jsou ošklivé. Nevím čím to je ale dnešní vzory krásy nejsou nic pro mně. Znám jen ze svého okolí řadu hezčích ženských než to co se prezentuje na soutěžích Miss.Podstatně hezčích.