6.7.2022 | Den upálení mistra Jana Husa


Diskuse k článku

BTW: O ženské kráse

Myslím, že každý už někdy viděl houf dívek předvádějících svoji krásu u příležitosti volby nějaké té miss. Napadlo vás někdy, jak moc jsou si ty dívky podobné?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Rákšasí 10.9.2006 8:16

Re: Jdu na bez!

Julčo ještě jsi mě tu zastihla, za chvilku padám na návštěvu za babičkama do Brna a protože je to lán cesty, tak budeme muset za chvíli vyrazit;-).

Bobule oberu, ale když jsou zralý, tak odpadávají skoro samy. Rozvařit, přepasírovat a je to. A s tím modrým to není tak zlý, dělala jsem to v nerezovým hrnci a když se umyl hned, tak nebyl žádný problém. Tak si nech dařitR^

A nemá někdo recept na sirup z bobulí a hlavně vyzkoučený? na netu jsem jich pár našla i na marmelády, ale zatím se mi do toho dobrodružství moc pouštět nechce;-D

julča 10.9.2006 8:01

Jdu na bez!

Přátelé, vy mně jistě poradíte, v receptu na bezinkovej liguére je 2,5 litru bezinek. Mám ty bobule z těch malejch větviček otrhat, nebo celá plodenství nacpat pod tlakem do sklenice? To zas bude všechno modrý;-D Jak to děláte vy? Spoléhám na Rákšasí a Jovovi (a další samozřejmě!!! jiný Honza, Eva, Kardiak a spol.) Ti tu dneska zaručeně budou. Jsem si jistá jenom tím rumem;-)

Rákšasí 10.9.2006 7:16

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: na neděli

Už jsem večer odpadla, večer pokračovaly narozeninové oslavy. Když ráno Přednosta odjížděl byly 4°C, žádná slast. A ještě bylo poměrně chladno na horách, děti jsem poslala mrznout do jeskyně a já jsem mrzla, když jsem na ně čekala;-)

Kardiak 9.9.2006 21:55

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: na neděli

Ahoj vlčice;-)Kde jsi zmrzla?Vždyť je léto,nebo ne??;-P

Rákšasí 9.9.2006 21:50

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: na neděli

Můžu taky poprosit o jeden čaj pro jednoho rozesmátého zmrzlíka?;-D;-D;-D

julča 9.9.2006 19:29

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: na neděli

R^R^R^;-D;-D;-D

Kardiak 9.9.2006 18:35

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: na neděli

No prosím.A to jsem ani nešpital do květináče8-o8-o8-o;-D

julča 9.9.2006 18:10

Re: Re: Re: Re: Re: Re: na neděli

vidím Vás také! zdravím! a tři čaje prosím!!!!

Kardiak 9.9.2006 18:04

Re: Re: Re: Re: Re: na neděli

Neboj.Já sem občas mrknu,co je nového.Jen nás tu bývá málo,co je LenkaS na dovolené.JoVo asi opečovává zahrádku,dokuď nemrzne a většina ostatních sem dochází ze zaměstnání.:-)

Eva 9.9.2006 17:59

Re: Re: Re: Re: na neděli

To sem ráda, o víkendu je tu vždy tak smutno... ;-(Nerada bych tu trpěla samomluvou ;-D

Kardiak 9.9.2006 17:38

Re: Re: Re: na neděli

Tak to vidíš.Nikdy a nikde nejsme sami;-);-D

MaRi 9.9.2006 17:34

Re: Re: Re: na neděli

JSTE SLEDOVÁNI;-)

Eva 9.9.2006 17:27

Re: Re: na neděli

Jsme tu sami?  ;-(

Kardiak 9.9.2006 16:00

Re: na neděli

;-D;-D;-DR^

Eva 9.9.2006 15:38

na neděli

"... a pane doktore, jak mám ty prášky brát?" "jeden ráno v 8 apořádně zapít, další v 10 a pořádně zapít, pak si dejte jeden ve 12 a pořádně zapít, další ve 4 odpoledne a pořádně zapít a poslední v 6 večer a pořádně zapít". "A pane doktore, co mi vlastně je?""Málo pijete".

Eva 9.9.2006 15:36

tenhle si nech na neděli:)))

Inzerát: L: 125056 Mladý, pohledný, sportovec, abstinent, nekuřák, finančně zajištěny. Auto, barák, chalupu na horách, tučné konto mám.Zn.: Nikoho nehledám, jen se chválím.

Kardiak 9.9.2006 15:26

a třetí na sobotu.

Za totality přijel turista do městečka, kde byl jen jeden hotel, a ptá se recepčního, jestli mají ještě volná místa. "Bohužel, už je tu jen jedno lůžko, kdyby vám nevadilo být na pokoji se dvěma dalšími pány."  Turista to tedy vezme. Přijde na pokoj, seznámí se s těmi dvěma a ulehnou. Ti dva se vybavují o všem možném, včetně politiky, a mají dost protistátní názory. Turista se je snaží zarazit:"Prosím vás, nechte toho, co když nás odposlouchávají?" Ale oni se jen zasmějí a pokračují v hovoru. Chlapík se teda sebral, vyšel na chodbu, recepčnímu strčil do ruky dvacku a říká mu:

"Prosím vás, přineste nám PŘESNĚ v devět tři čaje."Vrátil se na pokoj a ti dva pořád vedli protistátní řeči. Turista se podívá na hodinky a povídá: "Tak vy mi nevěříte?"Pak se nahne ke květináči v rohu a říká:

"Soudruhu majore, pošlete nám tři čaje, prosím." Dvě minuty na to se objeví služba s podnosem se třemi šálky čaje. Ti dva vyvalí oči, ztichnou a jdou spát.Druhý den odpoledne se turista vrací z města. Vejde na pokoj a tam nikdo. Ptá se pokojské, kde jsou ti dva chlápci, co tam včera byli ubytovaní.

"Sebrali je, vedli protistátní řeči.""A myslíte, že mne taky seberou? Byl jsem celý večer s nimi."

"Taky by vás sebrali, ale soudruhu majorovi se ten váš vtip hrozně líbil."

Kardiak 9.9.2006 15:06

druhý na sobotu.

Přijde kapitán Titaniku k namořníkům a řiká jim: "Mám pro vás  dvě zprávy,

jednu špatnou a druhou dobrou, kterou chcete slyšet jako  první?"

"Tu  dobrou!"

"Dostaneme 11 Oskarů  !";-P

Eva 9.9.2006 15:06

Re: Re: Jeden na sobotu.

Upozornění: jedná se o 'SKUTEČNÉ policejní zápisy' - tedy o jejich výběr!!!

Po příjezdu na místo hlídka zjistila stopy násilí na dveřích,

skříních, tchýni a okolí.Pachatel zanechal na místě činu mnoho otisků, z nichž mu ale žádný nepatřil.Při při došlo k vyražení menšího počtu zubů, jmenovitě jednohořezáku.Konaným šetřením bylo zjištěno, že objem paní V.P. nedovolujevstoupit do kurníku bez jeho rozvalení, takže strany krádeží slepic je její objem dostatečným alibi.Po převozu do nemocnice lékař konstatoval smrt pacienta, ale to jsme tušili, už když jsme ho našli na třech místech v lese.Pachatel odcizil ze zásuvky vedoucího nezjištěné množství pětikorunových mincí v celkové hodnotě 300 Kč.Nepamatuji si, že bych toho člověka už někdy viděl, a to mám skvělý zrak,jen s tou pamětí je to horší.Několikrát jsem ho vyzval, aby zastavil, ale on padal z okna dál.Zastavili jsme rychle jedoucí auto, jenže málo, takže pokračovalo dál v jízdě nepřiměřenou rychlostí.Po několika dalších metrech zabočil sledovaný vpravo,cožjsme nepředpokládali a pokračovali dál rovně.Vystřelil jsem na něj služební zbraní až poté, co jsem střílel do vzduchu, ale to bylo tři dny před tím, a to zadržený asi neslyšel.Služební pes sledoval stopu několik metrů a poté usnul.Zadržený se při zatýkání bránil, jako kdyby věděl, že ho chceme zatknout.Nasadil jsem mu pouta, a než jsem se vzpamatoval, utekl i s policejním psem.

Kardiak 9.9.2006 14:58

Re: Jeden na sobotu.

Muž se ženou jedou tábořit. Postaví stan a večer se uloží ke spánku.

Po nějaké době muž ženu vzbudí: "Podívej se na nebe a řekni mi, co vidíš?"

Žena odpoví: "Vidím miliony hvězd."    Muž se ptá: "A co si při tom myslíš?"

Žena chvíli přemýšlí a pak řekne:    "Viděno z hlediska astronomie jsou to miliony galaxií a biliony možných planet.  Astrologie mi říká, že Saturn leží v konjunkci se Lvem.

Co se času týče, usuzuji, že máme 3 hodiny a pár minut.  Teologicky, že náš Pán je všemohoucí a my všichni jsme jen nicotně malí.  Meteorologicky mi to říká, že budeme mít zítra krásný den."No a co to říká tobě?"zeptá se žena.    Muž chvíli mlčí a potom řekne:"Já myslím,že nám někdo ukradl stan!"                                         

Eva 9.9.2006 14:46

Re: Jeden na sobotu.

Nedělní odpoledne, mladá rodina, najednou zvonek. Pan jde otevřít a za dveřmi smrtka. Tož on jak ji vidi, padne na kolena, slzy jako hrachy, a začne bědovat: "Mně néé, mně přece nemůžeš chtít, vždyť já jsem ještě mladej, nic jsem si neužil, se ženou jsme teprve rok, mam rozestavenej barák, auto na leasing, dítě na cestě, ... mně přece nééééé!" Smrtka na něj pohledne, a pohrdave pravi temnym hlasem: "UHNI SRABE, DU SI PRO KŘEČKA!!!"

JoVo 9.9.2006 14:40

Jeden na sobotu.

;-)„Proč jste přizabila vašeho druha?“Ptá se vyšetřovatel. „Tři roky s ním žiju jako družka a teď chce, abych mu šla na svatbu za družičku!“;-)

JoVo 9.9.2006 14:33

Re: Re: Rákšasí díky!

8-o8-o8-oŤukám.8-o8-o8-oR^

Myš od Drsný čuby 9.9.2006 9:51

Re: Re: Re: Re: Pro Myš od Drsný čuby

To by bylo přeci bezvadný,představte si to,jak se vede vnouček a strejček za ručičky do školy a o prvouce dělají maglajs paní učitelsce v rodinných vztazích;-D;-D;-D!

MaRi 9.9.2006 9:04

Re: Re: Re: Pro Myš od Drsný čuby

Já dostanu virtuální facku, ale musí to ven ;-P

Jen aby vyvdaný vnouček či vnučka ještě nechodili do školky spolu se strejdou či tetičkou.

Aúúúúúúúúú

Rákšasí 9.9.2006 8:44

Re: Milá paní Dé

Kačere ,raději neplchuj a kurvíruj se;-). A až se uplně uzdravíš, tak si ještě kup psyllium nebo nějakou jinou čistou vlákninu. Po podobným problému, asi v 16, jsem si úspěšně roky udržovala ve střevech aktivní ložisko. Pokud jsem byla zdravá tak to bylo O.K., ale stačila obyčejná rýma, ta trvala den dva a pak jsem se začala potkávat cestou na záchodR^To jako že držím palce k uzdravení

Rákšasí 9.9.2006 6:52

Re: Re: Pro Myš od Drsný čuby

Myši to je príma, nestarší (vyvdané) je jednadvacet a tak si pomaličku zase chystám ruce na kočárwk;-P;-P;-)R^R^

Rákšasí 9.9.2006 6:49

Re: Re: Rákšasí díky!

;-D;-D;-DR^

WWW 9.9.2006 1:30

No, abych tedy nebyl "slechetnost sama" - prislo by mi to asi lito ! Ale na predchozi vyzve trvam !!

WWW 9.9.2006 1:28

Mila abyt, ty deti si toho certa primo zamilovaly. I kdyz pak nadale uz vystupoval jako cert zlej ( v dalsich predstavenich ) byl vitan s nadsenim !!