12.12.2019 | Svátek má Simona


Diskuse k článku

BTW: Nejkrásnější Valentýn

Milí Zvířetníci, opravdu nevím o případu, kdy čtenáři dostali šéfredaktora svého oblíbeného listu na lopatky samou láskou! Křikem, protesty a nadávkami - to často. Ale laskavostí, obětavostí a neobyčejnou soudržností?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
15.2.2007 11:06

Re: Re: to je radost,sem patřit

Karolino, taks mi dodala elánu a předestřela perspektivu ,že noha na tři kusy bude zase jednou jedna celá noha, která bude šmejdit po Brně. Už se na to těším, tři neděle žádná míra, na Tobě vidím, že když se to vydrží, tak to jde(i na štafle, ale s těma radši bacha!!).

15.2.2007 15:00

Re: Re: Re: to je radost,sem patřit

Tak Vám všem díky za ty krásné vzkazy, na štaflích už mne hodně dlouho zase nikdo neuvidí! Hlavně to nesmím přiznat doma, to bych pak už byla uznána za úplně zdravou a to taky nejde!!!!

Nicméně - milá baty, noha na 3 kusy je sice průšvih, ale pokud jsou to takové ty "slušné zlomeniny", neměl by to časem být žádný problém. U mne to bylo 8 drátů v chodidle a patě, volně čouhajících, neboť pata byla rozdrcená na cimprcampr. Sám pan primář zkonstatoval, že tohle ještě za svoji kariéru neviděl! A to prý zdaleka ne všechny úlomky byly zdrátovány dohromady, neboť těch drobných úlomečků tam bylo tolik, že by se dráty nevešly a já se při chůzi převažovala. Už takhle jsem nohu měla jak ježek hřbet. Ale je to pryč, nebudeme vzpomínat, občas juknu na rentgenové snímečky, které mám na zřetelném místě v rámečku, abych si zapamatovala, že v mém věku už bych měla mít rozum a chodit jako dospělá a ne jak splašené tele a tím to pro mne je vyřešené. Ještě aby se doléčila ta postoperační trombóza a zbude jen nepříjemná vzpomínka a, možná, ponaučení!

14.2.2007 22:30

Ještě jednou

ti milá Dede přeju nejen krásného Valentýna, ale všechno jen to nejlepší a mám ze všeho moc velikou radost!

14.2.2007 22:27

ooooooooch

to je krásný závěr krásného srdíčkového dneVVVVVVVV

14.2.2007 22:21

Dede :-))

my jsme tak rádi:-)V. Ono je hluboká pravda, že udělat někomu radost udělá člověku hrozně dobře. Ale netušila jsem, že je to taková s*randa a takový nervy;-D;-D.

A taky děkuju za fotky, není nad řádnou dokumentaci!!

14.2.2007 22:20

Nádhera

To je dobře, že vám je dobře ! Kazan a Daník jsou jako obvykle fešáci neohrožení. Tak krásnou dobrou noc VV. A moc vám děkuju za všechno, co pro nás děláte za sebe i za trpajzlíky.

14.2.2007 22:19

Tak a teď

 mám slzy i já!! VR^.Nemám co dodat,jen se připojím k paní Dede,protože tohle je fakt parta tuze vzácných lidí!!VVVR^

14.2.2007 22:18

Ježíš milá Dede

- jsem moc ráda, že se ti kytka líbí - a jak klukům ušatým sluší! Kdybys věděla, jaká tu byla konspirace a jak jsme se všichni snažili nic nevyzradit - jo, uplní agenti W4C - a ještě jednou krásného Valentina - a vyhlížej jaro, i na sever za čásek přijde.

14.2.2007 23:56

Re: - agenta W4C prostřednictvím

nikoli psa pana Foustky, anóbrž zvířátek paní Dede.

14.2.2007 22:12

:-)))

A já děkuji za překrásné fotky. Názgúlům to jako strážcům moc sluší :-)