22.10.2020 | Svátek má Sabina


Diskuse k článku

BTW: Nejkrásnější Valentýn

Milí Zvířetníci, opravdu nevím o případu, kdy čtenáři dostali šéfredaktora svého oblíbeného listu na lopatky samou láskou! Křikem, protesty a nadávkami - to často. Ale laskavostí, obětavostí a neobyčejnou soudržností?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Štětinka 15.2.2007 9:23

Já su tak šťastné!

Tolik napětí a starostí jsem asi včera užila. Pak ho spláchnul krásně sepsaný článek o dojetí. Účelem bylo potěšit někoho na dalekém severu a podařilo se. Jsem opravdu strašně,strašně moc šťastná, že se to povedlo!

Jakub S. 15.2.2007 9:11

Postup Vave:

prostě úspěšně aplikovala tento algoritmus: inspirace - konspirace - radostná exspirace = výdech. Elementary, my dear watsons, nespa? Spa.

Pozn.: v Č by se kromě významu právního slušelo - v zájmu úcty k latině a prosté logiky - psát na rozdíl od A exspirace.

A ještě: v zájmu obecné mravnosti a pravdomluvnosti by se všude mělo psát konspirovaly, zorganizovaly atd. atd. - neboť to byly samé holky, myslím. Takže všechna čest stranou!

Jakub S. 15.2.2007 8:54

Re: Re: to je radost,sem patřit

Jaký trošku? Buď sem patříme, nebo jo. A hotovo dvacet.

dalmatin 15.2.2007 8:47

Připojuji se s tetelením se

radostí. Všichni už všechno řekli, tak jen: je prima, že jste tady a že jsem tady s váma VZvířetníčci. 

šiš, to je divné napsané slovo - tetelení. Aby si Štětinka nemyslela, že ji fušuju do řemesla a pomáhám s telením. I když vlastně (tedy nechci být vulgární), ale lidská miminka pomáhám přivádět na svět :-D že, ehmm...

kocourová 15.2.2007 8:34

Milý Zvířetníci

otevřela jsem ráno Zvířetník, čtu zbytek včerejších komentářů a dnešní článek od Dede a koukám, jakou pěknou a milou akci jste dokázali zorganizovat. Jste šikulky s úžasnými nápady, které dokážou udělat obrovskou radost:-) Taky bych chtěla poděkovat panu Růžičkovi za včerejší rady!

KláraS 15.2.2007 8:26

:-)

vyšlo to! :-):-):-) děkuji organizátorkám - jste 1 **** VVVVVV

YGA 15.2.2007 8:11

Milá Karolíno,

to mám z tebe obrovskou radost - jsi holka šikovná. Doufám, že noha už bude sloužit k plné spokojenosti a nebude zlobit. Ty jsi důkazem, že když ženská musí tak i může;-). A po štafličkách moc nehopsej, ať ti nožka neuklouzne.

julča 15.2.2007 8:10

Hurááá

Tak tahle kytka má dva nejkrásnější hlídače na celým dalekým severu :-)

jiný Honza 15.2.2007 8:07

Re: Re: Re: to je radost,sem patřit

Víš, že jsi nám tímhle kouskem dala další dárek? Co jiného potěší víc než pochvala od milého člověka! A to nás chválíš vlastně jen za pár písmenek.

Spíš bychom my měli chválit tebe. Přes komplikace jsi to dotáhla HODNĚ daleko. Jsi prostě šikulka.

Karolína 15.2.2007 7:57

Re: Re: Re: to je radost,sem patřit

Mám tam gramatickou chybu - "včera jsme UKLIDILY, ne uklidili", neboť jsme šikovné holky, ne!?

Tak se omlouvám!

Karolína 15.2.2007 7:55

Re: Re: to je radost,sem patřit

Musím se jen a jen připojit. Pro mne to taky bylo překvapení, když jsem dneska ráno povídání četla 8-o, ale radostně se přidávám k ostatním ;-D. To jste skvěle zorganizovali a povedlo se! R^ A taky mám, jako alimo, radost z toho, že tu s Vámi můžu být. Moc jste mi pomáhali v době, kdy mi nebylo nejlíp a taky díky Vám jsem se dostala do formy, v jaké dneska, po tom šíleném úrazu, jsem. Dodávali jste mi sílu a pomáhali jste mi nepropadat panice, že zůstanu do smrti mrzák. Cvičením, rehabilitací i vlastní vůlí dneska chodím bez berlí.  Včera jsme uklidili s asistentkou a prodavačkou celé skladové zázemí, aby se nám tam vešlo další zboží ze skladu ve dvoře, statečně jsem holkám pomáhala srovnávat šanony do horního regálu, které jsme pasovali na "archív", vyhazovat staré prospekty a další metráky zbytečných papírů, vylezla jsem i na štafličky a i přesto, že jsem večer padla polomrtvá, ráno jsem byla v pohodě a hned po vstupu do firmy jsem se šla kochat uklizenými, srovnanými a uvolněnými prostorami! Ještě před pár měsíci bych nevěřila, že v půlce února už polezu po štaflích! A protože momentálně v mé firmě není žádný mužský, jen my, šikovné holky, tak zkrátka i tu těžkou práci nějak musíme zvládat společnými silami! !!

Vave 15.2.2007 7:43

MILÁ DEDE,

doma jsem stále bez spojení a tady v práci se sesypaly nějaké krize, tak tu nemůžu být moc ani přes den. :-/:-/

Připojuji se k obecné radosti na Vaším překvapením a lehce výhružně pravím:

neklesejte na mysli, bude možná i hůř! A doporučuji pro dnešek zákaz vycházení!

Tak, a teď si Vy užívejte den plný napětí, jako my včera, jako my dnes! ;-D;-D;-D;-DVVVVVVVVVV

alimo 15.2.2007 7:22

Re: to je radost,sem patřit

To byl výbornej nápad a krásně se povedlVV, dobří duchové (nebo duši:-D) Zvířetníku dík!!. Asi proto, že jsem tady poměrně "služebně" mladá (bohužel jen služebně:-D), tak to bylo obrovské překvapení i pro mne, ale krásné... Jsem moc ráda, že můžu patřit tak trošku mezi vás...VV

Alča 15.2.2007 7:10

Jsem moc ráda

že tahle "akce" dosáhla svého cíle: jeden nám všem milý člověk na dálném severu má radost a je šťastný ... tak to má být!VV

Zdena b.p. 15.2.2007 7:09

Re: Jupíííííí,

A hečheč, já mám Nazgúly s kytkou na pozadííííííííí :-).

jiný Honza 15.2.2007 7:06

Povedlo se, povedlo 8-)))

Milá Dede, jsem moc rád, že jste ráda. A taky, že na Zvířetníku jsou takové šikulky organizátorské. A je nám všem tady dobře!!!!

Zdena b.p. 15.2.2007 6:37

Jupíííííí,

Dede, to si nedovedeš představit, kolik zábavy a konspirace (teda zejména já se bavila, protože jsem se nestarala:-))tu okolo akce Valentýn bylo. Já byla včera na sedánce s vedením firmy jako na jehlách. Vážení (né) jsem opravdu šťastná, takovou tou skoro dětskou radostí. Těžko popsat, ale vy všichni určitě víte. Dede, tím, že jsi poslala ty fotky, jsi udělala radost nám všem. Jupííí ;-).

xerxová 15.2.2007 5:54

nazgúlové na stráži

Nazgúlům na stráži to moc sluší. A je vidět, jak jsou poslušní.

Hezký povalentýnovský den všem Zvířetníkům a zvířátkům (a Garfovi zvlášť...)

Zuzka 15.2.2007 0:05

Jo, jo

spokojený šefredaktor = spokojení čtenáři a naopak. A já jsem teď móc spokojená, jak nám to vyšlo. Chicht.

aida 15.2.2007 0:04

Re: Re: Vave

Jo.:-)

Jakub S. 15.2.2007 0:03

Re: Vave

 a to právě ona přitom byla jaksi ten prvotní hybatel, totiž...ne?

Jakub S. 14.2.2007 23:56

Re: - agenta W4C prostřednictvím

nikoli psa pana Foustky, anóbrž zvířátek paní Dede.

Hana Williamson 14.2.2007 23:31

Taky mam radost, ze vsichni mame radost

a preju vsem hodne pohody.

zana 14.2.2007 23:26

zdravím taky od Vave

která chudinka zrovna v tuhle zlomovou chvíli není on line. Průběžně jsem ji informovala smskami, akorát po desáté už mi bylo stydno8-o;-D.

Myš 14.2.2007 23:21

Re: tak si tu sedím, koukám na tu nádhernou kytku,

Na zdraví a dávejte na sebe v té dálavě pozor. Hladím a muchlám Daníka a Kazana, moc zdravím i vaše mucký a vám posílám přání krásných sluníčkových dnů ;-).

Dede 14.2.2007 23:12

tak si tu sedím, koukám na tu nádhernou kytku,

dělám si něco drobného nezdravého k jídlu (při tom všem jsem se nějak zapomněla navečeřet a teď mám hlad jak vlk), usmívám se a je mi dobře. Mám tu kapku domácí slivovice, takže ještě před spaním - Na zdraví ;-D;-D a děkuju...V

Rpuť 14.2.2007 23:07

Dede, hlavně my ti děkujeme za tohle místečko, kde je všem tak dobře!

:-):-):-)

veram 14.2.2007 23:04

hurá

povedlo se! Byly tu obavy, ať ta kytka je taková, jaká byla vybraná. A sláva, připadá mi ještě hezčí. Tak krásný závěr Valentina všem, všem, všem

Hanča 14.2.2007 22:51

A mně je teď taky moc hezky

a usmívám se nad fotkou Nazgůlů. Moc jim to sluší, klukům chlupatým, a je legrační, jak se každý tváří úplně jinak. Kazan jakoby říkal :"Jestli tam tedy chceš mít nějaký impozantní pozadí, prosím, jsem tu !", zatímco Daník se tváří ustaraně :"Takhle sis představovala, že si sednu ?" - Hezký zbytek valentýnského večera !

Fallowa 14.2.2007 22:43

Milá Dede,

nad článkem mi taky ukápla slza;dík za fotky - kytka s oběma Nazgúly je nejhezčíR^V!