12.7.2020 | Svátek má Bořek


Diskuse k článku

BTW: Na tý louce zelený aneb o torpédoborci

Nouze prý naučila Dalibora housti a našeho Daníka hledat vhodnou metodu, jak Kazanovi udělat čáru přes rozpočet. A jak se do toho vlastně připletl ten torpédoborec?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
9.10.2008 13:51

a ještě

před chvílí odjeli šikovní technici, kteří se tady tři hodiny lopotili s naším připojením na net. nadávali na ty, co to tady ondymo zapojovali, všechno předělali a slíbili, že už to bude fungovat.

ale hlavní zpráva dne-ten hezčí a mladší se zamiloval do JítušeVV a zítra přijede i s manželkou a synem, aby se do ní taky zamilovali. a byl to moc fajn pán, před půl rokem přišli o starou paní kokrovou a on o ní vlastně celou dobu vyprávěl a měl i její fotku. a taky pokukoval po těch černobílých kůťatech. mají domek a stodolu a zahradu.  když se daří, tak se daří:-).

9.10.2008 13:53

Re: a ještě

držím palce, ať to všechno vyjde

9.10.2008 14:54

Re: a ještě

A cákra - ten nahoře tě má rád - držím palce, ať to Jituš a vlastně vám všem - vyjde ke spokojenosti a štěstí všech.

9.10.2008 15:39

Re: a ještě

Jujda, Centrální Distribuce se nám modernizuje - už umí i včas pochroumat počítačové připojení a sehnat správného technika s domečkem a stodolou. Tak držím palce, ať to klapneR^

9.10.2008 16:58

Re: a ještě

Velmi obmyslná CD - držím palce!

9.10.2008 19:14

Re: a ještě

Milá TýnoVVVVVV, za bídáka podlého;-€ i za mladšího a hezčího technika:-) máš můj obrovský obdiv a uznání!R^R^R^R^ Jsi úplně fantastická - s tím svým skvělým chlapem se k sobě bezvadně hodíte!VVVVVV

9.10.2008 13:44

Nazgúlové

jej, ti jsou parádní. a pak že zvíře nemyslí a nevymýšlí ptákoviny.

a jinak, Jítuš vypadá, že je jí líp. furt hladově kouká, potřebuje vykrmit, chůdě vychrtlý.

a přes Vaše odrazování jsem toho chlapa kontaktovala. předpokládaně tvrdil, že ji chtěl jen nechat proběhnout a ona mu utekla. řekla jsem mu, že jsem vyfotila, jak ji z toho auta vyhazuje a jak ona se snaží ho doběhnout. a taky že jsem to stihla natočit mobilem. fuj, já lhářka ulhaná:-/. no nic, pán nakonec řekl, že Juditu kupovali jako čistokrevného yorkšíra bez PP pro vnučku. když zjistili, že to není york a pes, ale mix a fenka, snažili se ji vypudit z chalupy tím, že ji přestali krmit a sem tam do ní zeť šťouchnul nohou(asi ty starší žebra), aby se jí tam přestalo líbit a ona odešla někam sama a našla si někoho. když se to nedařilo, tak ji po cestě prostě "vypustili" -vesničani jsou prý hodní a určitě by se o ni postarali. pán je právník z Prahy. nic proti Praze a jejím obyvatelům, mám tam kamarády a rozhodně nikoho neposuzuju podle toho, kde bydlí. ale o něm si nic hezkýho rozhodně nemyslím.

byla jsem na něj zlá žena. nakonec souhlasil s tím, že zaplatí veškeré náklady na léčbu Jítuše, ale hlavně aby se nikdo nedozvěděl, co udělal, protože by to mohlo vrhnou špatné světlo na jeho profesionální image;-€. a taky aby si ji nemusel vzít zpátky, vořecha oni nepotřebujou8-o. už vnučce pořídili zaručeně originální čivavu. kre-tén jeden. ale než dojeli do Prahy, tak píchli -sice malý, ale přece meloucí mlýn?

peníze nejsou všechno, ale domluvila jsem se s paní doktorkou, že mu vystaví pekelnou fakturu.

9.10.2008 13:52

Re: Nazgúlové

hrůza... ale vůbec mě to nepřekvapuje. Když jsi řekla větší kříženec jorka a staré zlomeniny žeber... tak jsem si vymýšlela teze, co se mohlo stát. A kupodivu jsem si vymyslela rodinku, kde chtěli krásného jorečka s mašličkou a dlouhou srstí na česání... Ale ono to hned chlupy nemá, mašle tomu nejde nasadit, na chlubení to není a asi ani nebude (furt to roste) čurá to po koberci... Když dělá loužičku, páník ji kopne - žebra se zlomí rychle... A pak ji dítko vezme do náruče, hračka s bolavým hrudníčkem se ožene a to je konec - je potřeba se toho rychle zbavit. Na veterině - to je drahé a ví se to!!! Tak jinak - vyhození na opuštěném místě je takřka bez rizika a ještě se můžou utěšovat, že si pejsánka někdo vezme. Oni ho vlastně darovali...

Jak vidím, daleko od pravdy jsem nebyla. Ach jo... Jen doufám, že toho nového psa mají s PP a čipem. Pak se o něj budou starat, protože by byli k nalezení...

9.10.2008 13:57

Re: Nazgúlové

Na to lhaní ti klidně vystavíme omluvenku. Pánovi přeji totéž co minule. ;-€ A paní doktorce vyřid, ať nešetří a může tam třeba nějak propašovat i ty koťátka. ;-)

Jítuš a koťátkům přeji, aby jim to vyšlo a měly krásný nový domov s celou smečkou služebnictva na hraní. R^

9.10.2008 14:01

Re: Nazgúlové

Takovýmu šmejdovi nepatří zvíře do ruky. ;-€

Jsem moc ráda, že je Jítuši líp. Jsi odvážná ženská a dobře jsi udělala R^ (na podobné výpravy si s sebou beru svého nejdražšího, jeho velikost působí a ani nemusí otevřít pusu, jen postává krok za mnou a tváří se "jen si něco zkus, zatím máš co dělat jen s držkatou babou, ale...", a vždycky je lepší mít s sebou svědka).

Jen mu tu faktůru pěkně omastěte. 

9.10.2008 14:26

Re: Nazgúlové

ono to bylo jen po telefonu. ale ten můj chlap na mě koukal, jak kdyby mě viděl poprvé. prej si na mě bude muset dát bacha. ale nakonec pochválil a řekl, že když nezaplatí, pojede si s ním popovídat osobně. taky není žádný drobek a umí se tvářit;-D.když já musela být občas zlá v práci, šéfa nebavilo řešit nepříjemnosti-tak v tom mám trochu praxi, i když to není moje oblíbená činnost

9.10.2008 14:31

Re: Nazgúlové

dávej pozor - přeci jen je pán "PAN" právník a spousta věcí se mu může rozležet v hlavě... Určitě si zjisti číslo jeho vozu, vždy můžeš tvrdit, že sis ho zapamatovala... Dobré je i vědět, kdo z okolí u něj fenečku viděl - určitě se nejdřív chlubili... a pak stejného tvorečka klidně odsoudí k smrti 8-o;-€

9.10.2008 14:43

Re: Nazgúlové

číslo auta už mám. pražský kamarád si zahrál na špiona. taky vím, kde mají tu chalupu-to se prokecl sám. o víkendu si uděláme sondovací výlet. je výhoda, že nás nezná.

tak a teď jdem s Andulkou na procházku. sluníčko, teplíčko, to si dnes užijeme. máme terénní kočár, tak provozuju poznávací procházky v terénu. zatím jsem zabloudila jen dvakrát.

9.10.2008 14:41

Re: Nazgúlové

týno, zařiď se podle Xerxové, další svědci se jistě najdou. A toho, že se bojí o dobrou pověst, se dá určitě využít. Juj, jak rád bych advokátům v okolí sdělil, na kohože si to mají dát v matičce stověžaté pozor! Nepochybuji, že by věděli, co s tou informací dělat. ;-P

Jsi báječná a ten tvůj chlap taky!

9.10.2008 14:46

Re: Nazgúlové

jestli nezaplatí a bude hnusnej, tak ho zveřejním

9.10.2008 14:55

Re: Nazgúlové

V každém případě si nech napsat od veterinářky úřední zprávu, v jakém stavu byla, pečlivě ji uschovej a pak předej novému majiteli i s holčičkou psí.

9.10.2008 14:43

Re: Nazgúlové

stejně jsi pašák.

něco mi to připomíná... pomáhala jsem před pár lety řešit juniorovi reklamaci mp3 přehrávače. prostě ušetřil si, koupil si, za 2 měsíce odešla sluchátka, tak šel reklamovat (kupoval sám, šel sám reklamovat). a pak se co týden chodil ptát, jestli už. proběhl měsíc, mptrojka pořád v reklamaci a v krámě se s ním odmítali bavit. coby se vzrušovali kvůli 14letýmu klukovi, že?! tak jsem tam naběhla, ztropila na veřejnosti hlasitou scénu, vyškolila je v reklamacích, znectila je za přístup k zákazníkovi a dala jim 1 den na to, aby vrátili fungující mptrojku, nebo se bez vrácených peněz z krámu nehnu. druhý den jsem s sebou měla i nejdražšího, prodavač i majitel byli nastoupeni v pozoru, pro mp3 ráno přivezli, chtěli mi zapřít protokol o vyřízení reklamace, tak jsem ho z nich vydolovala a ještě jsem je donutila, aby se synkovi omluvili za arogantní přístup. můj nejdražší pak venku poznamenal "tý jo, tebe bych nechtěl mít doma. ale nandalas' jim to"

člověk se musí umět občas poprat, když jde o dobrou věc.

9.10.2008 14:06

Re: Nazgúlové

týno, věř mi, udělalo se mi až fyzicky zle. Proboha, a tohle vystudovalo vysokou školu a ještě to chce mít image, horší je, že se to už rozmnožilo a vychovalo děti. Jak asi??????

9.10.2008 23:08

Re: Nazgúlové

Hmm, to by mě také zajímalo. Po svých rodičích to nemá, to by, pazneht, nefungoval. Tedy čtu a hlava mi to nebere. Přivěšuji se za Alex, taky to nechápu a z toho skřeta je mi zle. Na příkladu pana "doktora" lze dokumentovat, že to není vesnice -město, ale, že je to v lidech.

9.10.2008 14:53

Re: Nazgúlové

Uf, dopadlo to líp, než jsem čekala. Očekávala jsem, že když mu zavolá ženská, začne vyhrožovat. No a co říct na to, že vořecha nepotřebujou- při tomto přístupu neočekávám, že jejich vnučka bude mít k novému psovi skvělý vztah, když ji tohle učí.

9.10.2008 15:18

Re: Nazgúlové

Týno, jsi skvělá. Nejen, že jsi pomohla Jítuš v nouzi nejvyšší, ale dokázala jsi toho chlapa nalézt (jsi výborná detektivní agentka) a ještě ke všemu ho srovnat do latěR^R^R^ Gratuluji ti přenesmírně. Tohle ten chlap potřeboval. Jen doufám, že doopravdy zaplatí, že se z toho nějak nevyzuje. Alespoň že píchli, je vidět, že ten nahoře už na ně myslí a nějak jim jejich zlý čin "osladí".

Problém s tím, že si někdo pořizuje zvíře jako módní doplněk asi tady nevyřešíme. Je to smutné takto zacházet s fenečkou jen proto, že je jiná než si původně představovali. Vůbec nechápu, jak nepoznali, že nejde o pejska, ale o fenečku... Tohle u psa pozná i laik. Kdysi jsem chovala andulky, když mi bylo asi 14, tak mi můj chovný pár dvakrát vyhnízdil. Jednu anduličku jsem dala sousedům bydlícím o patro výše. Když jsem ji tam přinesla a oni ji přendali do klece, tak komentář byl následující: "Jak se ale pěkně hodí k našemu nábytku!" Byla jsem v pokušení ji hned odnést, ale nemohla jsem si to dovolit, doma jsem měla přísně rozkázáno andulky rozdat a nerozšiřovat jejich množství. Nedovolila jsem si neposlechnout a rodiče dobře věděli, u koho je. Nakonec ale andulička žila paradoxně o hodně déle než ten můj chovný pár, který se otrávil shořelým teflonem. Už jsem to tu někde popisovala, jak jsme přes noc zapomněli teflonový hrnec na plotně. Můj pokoj, kde byly anduličky byl s kuchyní propojen dveřmi;-(.

9.10.2008 15:53

Re: Nazgúlové

No to je sice pravda, Apino, že fenku od psa pozná i laik - ale PRÁVNÍK to poznat nemusí:-D Ony se ty mraky vtipů o právnících nevykládají pro nic za nic. Často jsou strašně jednostranní, kdysi dávno jsme měli za sousedku právničku, které musel i domácí asprágusy přesazovat zahradník... Ne že by byla tak nóbl - nevěděla, jak se to dělá.8-o Myslím, že když ten domek nakonec prodala šikovnému muzikantovi, udělala to nejlepší rozhodnutí v životě. Oro sebe i pro okolí.

A TÝNĚ VELIKÁNSKOU POCHVALU A VYZNAMENÁNÍ ZA STATEČNOST - TAK SE NA VLKA MUSÍ!

9.10.2008 17:00

Re: Nazgúlové

...    že fenku od psa pozná i laik - ale PRÁVNÍK to poznat nemusí:-D, Terro-san, tak tohle se ti povedlo;-D;-D;-D. Určitě máš pravdu, kdo leží stále v pararafech, o živém světě nemá ani potuchy. Je škoda, že tento je zároveň snob, sobec a vůbec zlý člověk, když tohle může udělat štěněti, nebo, abych byla přesná živému tvorovi. 

9.10.2008 16:03

Re: Nazgúlové

Spousta množitelů pejsků ti pošle pejska po někom cizím, nebo i poštou 8-o8-o. A i když někdo koupí psíka rychle mezi dveřmi, tak ani nemusí mít čas kontrolovat, co vlastně koupil. Moje bývalá kolegyně se taky až na veterině dozvěděla, že jimi nalezené štěnátko (bylo v krabici v lese s nerozdělanou štěněcí konzervou8-o) je fenka a ne pejsek... Viděli štěně "ze spodu" poprvé a nebyli si jistí ;-P;-P Ale to mělo kliku na "houbaře" a dožilo se požehnaného věku v milující smečce

9.10.2008 17:04

Re: Nazgúlové

Xerxová, asi jsem pitomá, tohle mě nenapadlo, že štěně je možné poslat i poštou. Já jsem si naivně myslela, že když si vybírám živého tvora, který se mnou bude trávit život, tak se na něj dojedu alespoň podívat a rozhodně si ho přivezu domů osobně. Vždyť to je úplné minimum času, které pak tomu zvířeti (mluvím obecně, nejde jen o pejsky) musím za jeho život dát. Ach jo.

9.10.2008 16:55

Týno, jsi skvělá!!!

Z toho chlapa se mi dělá šoufl.. ;-€ Jsem v pokušení tě navést, abys tajně zdokumentovala jeho proplacení toho účtu=přiznání viny a pak ho stejně práskla!! Takovej hnusák si nic jinýho nezaslouží!(Y) A jen ať mu to paní doktorka osolí - může to pak nechat v šuplíku, až se najde další potřebný nebožáček

Jinak ti vyslovuju pochvalu za detektivní činnost, stejně jako za činnost seznamkovou. Držím palečky, aby to vyšlo a Jítuš měla novou bezva rodinku a nějaké to kůtě taky R^

9.10.2008 19:59

Týno,

jsi jednička s hvězdičkouV

9.10.2008 20:25

Re: Týno,

Fakt že joR^.

10.10.2008 12:04

Týno, jsi 1***!

A ten haj*l "právník" - lapám po dechu - to má být vysvětlení, že to nakonec nebylo čistá krev... komu pámbů... Tohle sdělím svému nejml, jací jsou taky jeho kolegové. A odvážná jsi, až moc. Smekám!

9.10.2008 13:35

2x BÍLÝ KAKADU VOLNĚ POLETUJÍCÍ PO BÍLÉ HOŘE

Nevíte že by někdo sháněl 2x bílého kakadu? Lítají v Oboře Hvězda na Bílé Hoře. Neslyšeli jste, že by někdo sháněl??