1.8.2021 | Svátek má Oskar


Diskuse k článku

BTW: Kuňka v obležení

Hrad na Kunětické hoře byl v sobotu opět obléhán. Tentokrát se však mezi turisty, rytíře a zbrojnoše zamíchala ještě smečka chundelatých, zvědavých a neposedných psů. Chodové dorazili k Pardubicím...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
WWW 26.9.2006 0:34

Cela bida je v tom, ze ne redakce( i tak by to bylo na povazenou ) ale jeden redaktor ( proc se proboha vydava za redakci ??!!) blahosklonne usoudi, co je vulgarni a co ne ( v zemi kde Svejk je uctivan ) a pak smaze, nebo ne !! A to se mi zajida, ale

Finrod Felagund 26.9.2006 0:37

Re: Cela bida je v tom, ze ne redakce( i tak by to bylo na povazenou ) ale jeden redaktor ( proc se proboha vydava za redakci ??!!) blahosklonne usoudi, co je vulgarni a co ne ( v zemi kde Svejk je uctivan ) a pak smaze, nebo ne !! A to se mi zajida,

Myslíte, že to maže Herr Haas sám? :-/

WWW 26.9.2006 0:50

Nevim Finrode ! Predstava, ze se ve 23 hod; sebehne cela redakce, ve dvou vterinach posoudi muj prispevek, ta je ovsem fantasticka !!! Asi o tom napisu historku !!,

RenataE 26.9.2006 0:51

Re: Nevim Finrode ! Predstava, ze se ve 23 hod; sebehne cela redakce, ve dvou vterinach posoudi muj prispevek, ta je ovsem fantasticka !!! Asi o tom napisu historku !!,

Ťukám předem, milý WWW! Ta představa je fantastická!

WWW 26.9.2006 0:56

Jak to, ze jeste nespite mila Renato ?!! Fakt mi byly smazany dva zcela nevinne prispevky, ktere nemohly pohorsit ani novicky v klastere !!!

RenataE 26.9.2006 1:03

Re: Jak to, ze jeste nespite mila Renato ?!! Fakt mi byly smazany dva zcela nevinne prispevky, ktere nemohly pohorsit ani novicky v klastere !!!

No nespim, protože dění na Psu mi dalo chuť na panáka mé oblíbené Tullamore. A ta mi zvedá náladu - narozdíl od Psa, který je pod psa. A vůbec, ráno vstávám později, tak sleduji sýrovou diskusi. Jestli vám, milý WWW, připadá, že mluvím z cesty, tak sýrová diskuse je na Psu. A vy jako český znalec francouzských sýrů jistě pochopíte.

WWW 26.9.2006 1:17

Ach, ja "svetak" neznam Tullamore !! Rano napisi na cloveciny tu historku. Jsem zvedav, jestli ji smazou. Risknu to. A na syry se podivam; Je to bida, mohu psat tady jen ty "steky" !

RenataE 26.9.2006 1:21

Re: Ach, ja "svetak" neznam Tullamore !! Rano napisi na cloveciny tu historku. Jsem zvedav, jestli ji smazou. Risknu to. A na syry se podivam; Je to bida, mohu psat tady jen ty "steky" !

Bodejť byste znal - ve Francii - Tullamore Dew! To je totiž irská whiskey, a já jí mám o moc radši než Cognac. Ale ještě radši mám Parmiggiano reggiano (to je sýr - poznámka pro admina).

WWW 26.9.2006 1:29

Tak si zazpivejte mila Renato :" Whisky to je moje gusto, bez Whisky ma v srdci pusto, kdyby ji muj tata pil .............doufam, ze vite z ceho to je. Ale ja prosim radeji ten Cognac - bozi dar !!

RenataE 26.9.2006 1:38

Re: Tak si zazpivejte mila Renato :" Whisky to je moje gusto, bez Whisky ma v srdci pusto, kdyby ji muj tata pil .............doufam, ze vite z ceho to je. Ale ja prosim radeji ten Cognac - bozi dar !!

Vím, z čeho to je, samozřejmě - akorát nevím, jestli to mám přiznat. Ale jo, období, kdy bych tvrdila, že je mi pořád 20 let, mě nějak minulo. Takže vím, z čeho to je, akorát si to nezpívám nahlas, aby mě děti neokřikovaly. Ale v duchu si to zazpívám s vámi, milý WWW, a ještě si můžeme ťuknout s tím vaším Cognacem. Ťukám!

WWW 26.9.2006 1:51

To se vam mila Renatko povedlo. Jsem v praci. Vyplivl tady automat na kavu. Vystrachal jsem prekapavac a dva roky (!!) proslou kavu. Babicka schovavala kavu celou valku. Tak co ! Pripijim tou starou dobrou kavou !!

RenataE 26.9.2006 1:54

Re: To se vam mila Renatko povedlo. Jsem v praci. Vyplivl tady automat na kavu. Vystrachal jsem prekapavac a dva roky (!!) proslou kavu. Babicka schovavala kavu celou valku. Tak co ! Pripijim tou starou dobrou kavou !!

A není to ono s tou kávou jako s tím Cognacem?Čím starší, tím lepší! Na zdraví!

LENKA SVOBODOVÁ 25.9.2006 23:21

PANÍ D., SOS!!!!CO SE TO TADY DĚJE?!

MŮŽE NÁM TOHLE  VŠE  KDOKOLIV ZE ZODPOVĚDNÝCH OSOB SROZUMITELNĚ  A POLOPATICKY VYSVĚTLIT, ANIŽ BY NESMYSLNĚ  SMAZÁVAL PŘÍSPĚVKY? DĚKUJI.

Finrod Felagund 25.9.2006 23:38

Re: PANÍ D., SOS!!!!CO SE TO TADY DĚJE?!

Maminka se na to nebude moct podívat dřív, než zítra odpoledne, poněvadž až do té doby bude mimo net.....

LENKA S 25.9.2006 23:45

ANDY, TO ZÍTRA-VLASTNĚ UŽ ZA CHVILIČKU ZVÍŘETNÍK NEVYJDE VŮBEC?

LENKA S 25.9.2006 23:49

JEŠTĚ DOTAZ, ANDY.

JAK JE TO MOŽNÉ,  ŽE JE MIMO NET,KDYŽ MÁ NOTEBOOK, KTERÝ JE PŘENOSNÝ? JSEM PC NEZNALEC A NEUMĚTEL, PROTO NECHÁPU.

RenataE 26.9.2006 0:04

Re: JEŠTĚ DOTAZ, ANDY.

MILA LENKO, JSEM SICE TAKY PC NEZNALKA, ALE MYSLIM, ZE K TOMU, ABY VYSEL ZVIRETNIK, NEMUSI NIKDO O PULNOCI (JAKO MY PLSACI) SEDET U PC. PREDPOKLADAM, ZE SE NOVINY TVORI V PRUBEHU DNE A O PULNOCI (VICEMENE) SE "VYTISKNOU" AUTOMATICKY. O DOVOLENE PANI D. TAKE PRIPRAVUJE NEKOLIK DNU DOPREDU, ABYCHOM NEBYLI SMUTNI:-) ZDRAVIM PLSI HLIDKU A OMLOUVAM SE, VELKYMI PISMENY SE MI LEPE PISE BEZ DIAKRITIKY.

Finrod Felagund 26.9.2006 0:16

Re: Re: JEŠTĚ DOTAZ, ANDY.

Přesně tak, maminka má notebook, ale nemá bezdrátový net. Příspěvky většinou vkládá kolem jedenácté, aby se o půlnoci zveřejnily; pokud však jede někam pryč, tak je dá zveřejnit na nějaký čas dopředu, právě aby Vám tu nebylo smutno :-)

LENKA S. 26.9.2006 0:35

ANDY, DÍKY ZA VYSVĚTLENÍ. TO UŽ MAMINKA ODJELA DO NORSKA?

JÁ MYSLILA, ŽE ODJÍŽDÍ AŽ 6.10., TAKŽE JSEM JÍ JEŠTĚ DNESKA POSÍLALA POŠTOU BALÍČEK S BEZINKOVÝM LIKÉREM. MĚL BY TAM U VÁS BÝT  UŽ  DNES NEBO  AŽ ZÍTRA.

Finrod Felagund 26.9.2006 0:37

Re: ANDY, DÍKY ZA VYSVĚTLENÍ. TO UŽ MAMINKA ODJELA DO NORSKA?

Nene, ještě ne, skutečně jede až 6.10., dnes akorát byla v Praze :-)

Finrod Felagund 25.9.2006 22:35

Uvidíme, jestli zítra z práce budu moct napsat nějaký příspěvek...

poněvadž odtud jsem směřoval své kritické poznámky k cenzuře...

WWW: je to k vzteku, doufám, že Vám nesmazali nějaký příběh... to bych se ale už opravdu naštval.... ;-(

RenataE 25.9.2006 22:47

Re: Uvidíme, jestli zítra z práce budu moct napsat nějaký příspěvek...

Přišla jsem, přečetla jsem a zírám, co se to děje. Doufám, že alespoň milý WWW dokáže se svým talentem přizpůsobit své příběhy tématu článků, aby nám ho Pánbů (a admin) zachovati ráčil! Pokud by byl nutný přechod do ilegality, dejte prosím vědět, mám vás všechny ráda!

Finrod Felagund 25.9.2006 23:04

Re: Re: Uvidíme, jestli zítra z práce budu moct napsat nějaký příspěvek...

Už mám na středu přichystané povídání o Petrohradu, ale kdo ví, jestli ho budu moct zveřejnit, když dostanu ban za kritiku cenzury do komentářů... Třeba se ani maminka nedostane kvůli sdílené IP do redakčního systému, co já vím... ještě že nepíšu z domova

RenataE 25.9.2006 23:14

Re: Re: Re: Uvidíme, jestli zítra z práce budu moct napsat nějaký příspěvek...

Milý Finrode, napíšu to úplně potichu, aby mě nikdo neslyšel: Už se těším na Petrohrad:-)

Finrod Felagund 25.9.2006 23:17

Re: Re: Re: Re: Uvidíme, jestli zítra z práce budu moct napsat nějaký příspěvek...

Ono toho ještě bude... snad :-) Karélie, Tundra na poloostrově Kola, Moskva, Ukrajina (Kyjev, Lvov a okolí), Polsko, Podkarpatská Rus.... pak různé kouty z Maďarska a tak podobně... ;-)

RenataE 25.9.2006 23:34

Re: Re: Re: Re: Re: Uvidíme, jestli zítra z práce budu moct napsat nějaký příspěvek...

No za předpokladu, že do toho zamontujete, milý Finrode, nějaká ta zvířátka, tak by vám to admin možná mohl na Zvířetník pustit. Ze zmíněných krajin by se určitě nějací zástupci entomologické říše našli. Nebo by to taky mohla spravit nová rubrika - třeba Rozcestník (a to myslím i skoro vážně, vaše i jiné cestospisky by si Rozcestník zasloužily).

WWW 25.9.2006 21:43

Dalsi prispevek smazan, tak ja to vzdavam, dobrou noc !!!

LENKA S. 25.9.2006 22:09

VIDÍŠ, WW, MNĚ FÓRA ZATÍM NEZMIZELY., HEČ! ASI MÁM PROTEKCI NEBO MOJE VELKÁ PÍSMENKA SPÍŠE PROJDOU. ALE TÉ DISKUSI NTAKY NEROZUMÍM A PAROHY MÁM JAKO LIDČINI JELENI.

dalmatin 25.9.2006 21:33

Teď jde na ČT pořad o Norsku.

Asi Vám, paní D.R., závidím. Vypadá to moc pěkně. Těším se, že díky zprávám od Vás se toho dozvíme víc.

WWW 25.9.2006 21:28

To snad neni pravda, ted mi byla smazana odpoved JoVovi !!!!!!!! Pomoc. Byla slusna !!!