29.9.2020 | Svátek má Michal



DISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


BTW: Kouličky



Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 47, poslední: 19.1.2006 15:39, přehled diskusí

No prosím, jen si na den vyrazím na školení:
Autor: Vave Datum: 19.1.2006 15:39

a hned přijdu o Petru! Doufám jen, že příště budu mít víc štěstí .
Jinak povídání o kouličkách nemá chybu, úplně živě vidím výraz Kazana, Daníka i té malé hravé slečny. Díky, paní Dé.

Kazan je někdy opravdu magor:
Autor: Finrod Felagund Datum: 18.1.2006 18:02

Dnes jsem odklízel sníh, který nám pluh hodil na vrata a vždy, když jsem nesl nějaký větší kus sněhu na lopatě, tak se po tom Kazan sápal a pravidelně mi to shazoval - a samozřejmě poté, co tak pěkně jednolitý sněhový kvádr spadl na zem, se rozbil na tisíc kuliček (Kazan byl nadšen), ale odklidit to nebylo nic moc :)

Nashleee:
Autor: PetraK Datum: 18.1.2006 15:59

Tak já se na delší dobu zase loučím. bylo to fááájn.
 

Psí hry:
Autor: Beňa Datum: 18.1.2006 15:00

Náš Sunny má nejoblíbenější hru házení klacku. Je tím úplně posedlý, jakmile jsme venku, prohledává kdejaké roští a hledá vhodný klacek a když úplně tak vhodný není, tak ho upraví k obrazu svému - zkrátí, oláme postranní větvičky, hotový dřevorubec a ty jeho oči, které se při téhle činnosti na mě úpěnlivě upírají: Tenhle bude dobrý, paničko, jo ? Když přinese nějakou kládu nebo samý trn a my mu řekneme: Ten ne, ten je blbej... tak opravdu hledá jiný. A pak úplně fascinovaně zírá na ruku s klackem a chvěje se mu každý sval, taky ho zlobíme a napínáme, hodím, nehodím... Gill také rád nosí klacky, ale zatím ne tak fanaticky jako Sunny. Ten spíš při běhu za klackem se Sunnym závodí, takže vůbec nekouká na ruku s klackem a kam klacek poletí, ale na Sunnyho, kam poběží. Je to báječný relax tyhle psí hrátky. Sněhové koule také rádi chňapají, ale fotbálek jako Kazan, ten neumíme.

Petro, teď jsem si přečetla o nosu - foukám na bolístku!:
Autor: Rpuť Datum: 18.1.2006 14:39

Ten můj magor se mě taky snaží zabít, protože se tu hárají fenky a včera už jsem musela být opravdu zlá, protože mě málem shodil ze skály (a sebe taky) jenom proto, že jedna pěkná chlupatá slečna na něj ze zdola ňafala. Jednou rukou jsem visela za strom a druhou mi trhal od ramene Blesan na vodítku a volná už byla jenom noha. Až mi je to hanba říkat, ale jak mi ta ruka začala klouzat ze stromu, tak jsem ho docela sprostě nakopla - a jak mu to rychle došlo. "Koukej, kam si chtěl skákat, ty troubo", povídám a on se opravdu podíval z té skály dolů,začal velice opatrně couvat a bylo vidět, že má i dost nahnáno. Já taky. A pak už byl celou cestu strašně hodnej pejsek

Re: Petro, teď jsem si přečetla o nosu - foukám na bolístku!:
Autor: Zdena bez psa Datum: 18.1.2006 15:05

Jééé Rputi, tam u Vás jsem jednou málem padala z převisu nad Židovou strouhou. Ale nebyla to moje vina, ale přednosta nabral špatný azimut kukuřičným polem z Hodonic a byla půlnoc a měl 3 piva a byl hladový  a spěchal a machroval .

Re: Re: Petro, teď jsem si přečetla o nosu - foukám na bolístku!:
Autor: PetraK Datum: 18.1.2006 15:17

Rputi- jsou to pitomci střelený prakem do brňavky. Ještě, že to takhle dobře dopadlo. Myslím, že se není co divit, že se Blesíno lehce seznámil s Baťovským výrobkem . Když měl Ešus své nejhorší období, poznal taky, že se panička umí pekelně rozčílit a že pak hrozí, že dostane na zadnici. Ono jim to v umírněné míře v jisté fázi podle mě rozhodně neublíži, páč jinak by neznali hranice. 
Já mám s tím frňákem štěstí  - ještě nevypadám jako Vochomůrka

Re: Re: Re: Petro, teď jsem si přečetla o nosu - foukám na bolístku!:
Autor: Rpuť Datum: 18.1.2006 15:31

Petro, ono to chce na puberťáky asi fakt přísnost!
S tím svým zdrháním, mně už hodně dožíral, zvlášť, když si mi lidi stěžovali a volali na mně takovým tím vysokým, pohoršeným hlasem: "tak chyťe si ho, prosimvás! Takhle to vypadá, když někdo nezvládne psa! Jo to náš Punťa...."
A tuhle jsem se už naštvala moc, protože honit zfarněnýho čokla na ledě už je "cumoc" a šla jsem domu bez něj. Přišel za chvíli a sypal si to domů, jakoby se nechumelilo - tak povídám: "seš fujpes, nechci tě!" Byl z toho per plex a chvíli mu trvalo než pochopil, že se vážně zlobím. A pak byl čím dál přepadlejší a já ho nechala 3 hodiny na zahradě, ať se škvaří ve vlastní šťávě. Nechci to zakřiknout, ale od té doby jsme hodný pejsek a když panička zavolá tak se můžem přetrhnout - tedy, pokud není v dosahu hárající fenka

Re: Re: Re: Re: Petro, teď jsem si přečetla o nosu - foukám na bolístku!:
Autor: PetraK Datum: 18.1.2006 15:46

joooo moc dobře vím, o čem Rputi mluvíte. Tyhle situace mě dostávali do oblouku . A těžko se těm lidem vysvětluje, že ještě včera to byl ten nejvzornější pes. Ještě lepší varianta je že pohoršený páníček mává svým psem zavěšeným na vodítku jako takovou tou umělohmotnou vosou na šňůře, co byla kdysi ke koupi na pouti.
Tahle varianta trestu je dost dobrá. Taky ji praktikuju na chalupě při výchově, že zvířátka nehoní. Nechám ho čučet a vřískat před vrátkama, ať si uvědomí, zač je v Pardubicích perník . Vřele doporučuju.

Re: Re: Petro, teď jsem si přečetla o nosu - foukám na bolístku!:
Autor: Rpuť Datum: 18.1.2006 15:21

Jo, tam se padá dobře

Re: Petro, teď jsem si přečetla o nosu - foukám na bolístku!:
Autor: Hela S. Datum: 18.1.2006 15:25

Rputi, dobře jste udělala, že jste ho nakopla! Já to sice nemám ráda (Vy podle všeho taky ne), ale když jde o život, tak to prostě jinak nejde. Dá se 100x vykládat, že se má ... nebo nemá ...., ale v takovýchto okamžicích jsou všechny výchovné příručky na houby. Ufff, ještě, že máte tak bleskové myšlení, že Vás napadlo ho nakopnout, a že to dobře dopadlo. :-)

Re: Re: Petro, teď jsem si přečetla o nosu - foukám na bolístku!:
Autor: Rpuť Datum: 18.1.2006 15:40

Helo, ono to nemusí být ani na skále. Tuhle jsme potkali háravou feničku Pražského krysaříka. "Nasál" a od toho okamžiku byl prostě nepříčetnej, ve stavu zabít sebe, fenku, mně a vyhubit široké okolí - po dobrém a pedagogicky to v takovém momentě nejde.
Zkusila jsem s ním pár dní nikam nechodit, ale zahrada, bohužel, není tak velká, aby se mohl vylítat - a čím má víc energie, tím je to horší. Ale nějak to snad přežijem a snad už to hárací období končí.

Re: Re: Re: Petro, teď jsem si přečetla o nosu - foukám na bolístku!:
Autor: Heduš Datum: 18.1.2006 15:45

:-)))) Rputi teď mi přišlo na mysl takový to kolo, na který se uváže kůň a ono to s ním běhá :-)))))) něco takovýho by to chtělo i na Blesína :-D :-D :-D :-D

Re: Re: Re: Re: Petro, teď jsem si přečetla o nosu - foukám na bolístku!:
Autor: Rpuť Datum: 18.1.2006 16:00

Heduš, momentálně by to chtělo marathonského běžce a harém. Ani jedno jsem, bohužel, nezvládla

No jo, Kačere, když ono hrozně sněžilo a já bysem navlhnul. A ono se to blbě:
Autor: Rpuť Datum: 18.1.2006 14:24

straší, za vlhka
Petro, vítám Vás zpátky, to je príma!

Re: No jo, Kačere, když ono hrozně sněžilo a já bysem navlhnul. A ono se to blbě:
Autor: Kačer Datum: 18.1.2006 14:36

Já jsem si říkala, že to bude asi tím sněhem. To je jasný navlhlý strašidlo moc nestraší :o)))

Nevim , co CIST NEJDRIVE.......:
Autor: Mirka - Houston Datum: 18.1.2006 14:20

Jsem zpet z kratke dovolene, ale o krasnem snehu a psich radovankach v nem si muzeme nechat jenom zdat. Vitam, ze je pani Ruscakova tak krasne popsala pro nas z jihu.
Za kratky cas, tolik noveho. Petra je temer zpatky, pekne clanky o Abbi  a dalsi  a dalsi.
Je dobre byt opet doma a na Zviretniku!
Helo S. -  zdravim!  Zdeno bez psa -  zdravim! Jenom, co vybalim, tak se ozvu!  Pozdrav VSEM!

Re: Nevim , co CIST NEJDRIVE.......:
Autor: Hela S. Datum: 18.1.2006 14:31

Mirko, vítám Vás zpátky :-)) Mám pro Vás připravené fotky zimy v ČR. Pár krásných mi poslala Iva. Pošlu je dnes večer :-))))

Re: Re: Nevim , co CIST NEJDRIVE.......:
Autor: Zdena bez psa Datum: 18.1.2006 14:57

Také moc zdravíííím. Doufám, že jste se rekreovala pilně .

Je tu někde Rpuť?:
Autor: Kačer Datum: 18.1.2006 10:50

Rputi, tak jsem Vás čekala s hrnkem svařáku, půlnoc odbila a Vy nikde. Dokonce jsem se šla kouknout do přístěnku na chodbu jestli tam nejste zapikolovaná :o)))

Re: Je tu někde Rpuť?:
Autor: PetraK Datum: 18.1.2006 11:26

Kačere, zas nějakej sen? Brian servíroval svářo,jo

Re: Re: Je tu někde Rpuť?:
Autor: Kačer Datum: 18.1.2006 11:46

Nene :o) zdál se mi sen o Rputím deníku a Rpuť mi povídala, že si pro něj přijde, prej kolem půlnoci :o))) a nic!

Re: Re: Je tu někde Rpuť?:
Autor: Heduš Datum: 18.1.2006 11:49

Kačerovi bych už v noci nic neservírovala. Když je tak lakomá :-/// :-DDDDD

Re: Re: Re: Je tu někde Rpuť?:
Autor: PetraK Datum: 18.1.2006 12:15

Jo, jak si to představuje, chtít Majora jen pro sebe .
Referáty z Abbích Vánoc jsou fakt super.

Re: Re: Re: Re: Je tu někde Rpuť?:
Autor: Heduš Datum: 18.1.2006 14:25

:-)) jo jo, Vave to sepsala moc krásně! S tou lakomostí jsem narážela na to včerejší nebo předvčerejší noční nedání dýška chudáku Brianovi :-)) to se mi moc líbilo :-))

Re: Re: Re: Re: Re: Je tu někde Rpuť?:
Autor: PetraK Datum: 18.1.2006 15:32

a jooo Hedučš, to mě nenapadlo. Ale asi to pojal Kačer tak, že cena je all in

Andula je zkušený fotbalista:
Autor: Kačer Datum: 18.1.2006 10:21

a to Kazanovo přešlapování znám velice dobře a je to strašná legrace "Tak kopni ten míč!! Úplně nemožnej kop - celá ty!". S kouličkama bohužel házet nejde, tedy jde, ale jsou okamžitě ztrestány a sežrány. Vlastně zimní Andula je jenom černá čára, rychle pobíhá s hlavou u země, otevřenou hubou, a hrne si do sebe jako bagr co nejvíc sněhu. Druhým koncem to pak z ní odchází..je to takový průtokový ohřívač. Mrňavka se to naučila taky, ale venku ještě není schopná se věnovat jedné věci důkladně. Takže ji žraní sněhu baví asi tak 2 vteřiny a pak běží okusovat keřík, pak vidí pejska, jééé a ten chleba taky není k zahození a havrani, zase si se mnou nechtěj hrát...a tak to jde pořád dokola :o)

Nááádhera:
Autor: Hela S. Datum: 18.1.2006 8:49

Dneska brečím podruhé, tentokrát všat smíchy :-))) U nás je sníh oblíbený právě proto, že se dají donekonečna házet koule a pes je může po ulovení zlikvidovat a nemusí je nosit zpátky, jako ten trapný míček (proč ho ti lidi zahazují, když pak chtějí, abych ho nosil, že?). Fotbal se zmrazky se letos učí Potvor, ale zmrazek velikosti fotbalového míče to být nesmí, to by byl skoro větší, než je on sám :-)))))

Jéééé jééééé:
Autor: PetraK Datum: 18.1.2006 8:37

TO JE KRÁÁÁSÁÁÁÁÁ  Po sto letech jsem se sem na chvilku dostala a hned první co čtu je úžasnost úžasná. Mám tu hubu kolem celý hlavy, je to skvěle napsaný, všechno vidím přímo před očima!!! Posílám Kazanovi hubišku na čeníšek, páč je děsně roztomilej.
Já jsem teď koupila Ešuskovi nový úžasný pískací míček a přesně vidím ten fanatický výraz který mívá Kazan: "Kopni!! Kopni!! Tak už to sakra kopni, ať můžu zuřivě pískat!!!" Pokud to vyšperkujeme hláškou : Dávej pozoooor, dávej pozooor na ten mizernej balooon!", vytvoří ztuhlou zatáčku a číhá kterým směrem má vyrazit.
 
Jak se všichni máte? Jak se daří v novém roce???? Já se sem už zase dlooouho nedostanu. Musím se jít honem podívat na tu reportáž o Abbinčiných Vánocích, jsem celá natěšená

Re: Jéééé jééééé:
Autor: Hela S. Datum: 18.1.2006 8:52

Petro ahoooooooj! Jak to, že jsi tu jen na chvilku? Co nová práce? Ešusek je asi v pohodě, tak co Kostičík? A co Ty? Kdy budeš mít trvalý přístup na internet? Tady to cellkem jde, až na to, že tu chybíš. :-))