Diskuse
BTW: Duhový most
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Tyna
SNAD
je neco takoveho pravda. Bohuzel jako utecha ve chvilich nejtezsich to nestaci. Mlady zivot z pod kol nakladaku nikdo nevrati
Omlouvam se za svuj pesimismus, ale ztrata hodneho cloveka je hrozna a nemuzu to porad nejak skousnout 


Lenka S.
MILÁ TYNO,
MOHLA BYCH VYPRAVĚT A DLOUHO. A PLATÍ TO NEJEN O KOLECH NÁKLAĎÁKU A AUT VŠEOBECNĚ. I ŽIVOT MATKY DVOU KRÁSNÝCH A NEVINNÝCH CHLAPCŮ, KTERÝ ZMAŘIL JEDINÝ DOKTOR, PROTOŽE NEPROFESIONÁLNĚ JEDNAL A ROZHODOVAL, TEN TAKY UŽ NIKDY A NIKDO NEVRÁTÍ. JE TO STÁLE VE MNĚ, I KDYŽ UBĚHLO UŽ 10 LET. CO TOMU PŘEDCHÁZELO, NIKDO NEDOVEDE POCHPOPIT, PROTOŽE NEZAŽIL. VÍM DOBŘE, JAKÁ JE TO BEZMOC..... PROTO SICE NEVĚŘÍM, ALE DOKÁŽU POCHOPIT. MÁM Z A SEBOU UŽ MOC TĚŽKÉHO A NEDOKÁŽU POCHOPIT, ŽE SE TOHLE STÁVÁ DÁL A NEUSTÁLE.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz