8.12.2021 | Svátek má Květoslava


Diskuse k článku

BTW: Druhé velké setkání – Daňkovice 2008

O tom, že s pouhou virtuální realitou se osazenstvo Zvířetníku už dávno nespokojí, nás všechny přesvědčilo historicky druhé Setkání Zvířetníků, které se konalo v sobotu 17. května 2008 v Daňkovicích na Vysočině.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
štětinka 19.5.2008 8:45

spala jsem snad pprvé v životě

jako zabitá - nic jsem neslyšela a najednou bylo ráno. Ondra šel do školky, obléknuté zvířetnické tričko, které si vydupal a pani učitelku ani nepozdravil, musel držet mezi dvěma prsty své tričko a povidal:"Hale, co mám!". Moc se mu líbí, furt studuje ty zvířátka, mají pro něj nějaké zvláštní kouzlo. Vojtík se zítra vrací, už mám absťák, stýská se mi.

Děkuji všem spolufotícím, opravdu si to člověk může znovu připomenout. Pro mě to ale znamená zhrození a uvažování o dietě;-€8-o

Doma zvířectvo v pohodě, všichni mě zuřivě vítali. I Trampík, je stále veselý a hravý, ovšem, zdá se mi, že míň jí...:-/

YGA 19.5.2008 8:42

Moji milí

Naše setkání v Daňkovicích bylo nádherné a slunečné (jak počasím, tak hlavně lidmi :-)). Ještě jednou poděkování za dárečky. Taky děkuju Bláže, která to všechno naplánovala a zařídila. A díky pudlíkové a Heduš za uspořádání psího trojboje, který zvládla dokonce i Toya (a móóc hezky ;-D aporotovala petku, nad kteroužto její dovedností jsem kulila oči 8-o). A abych nezapoměla - v neposlední řadě díky panu Vave za virtuosní koncertní vystoupení - kytara, zpěv, foukací harmonika. A taktéž malému Blážovi za kulturní vložku. A veram za to, že se obětavě dělila s pejsky o večeři, a Pitrýskovi za to, že přes všechny nesnáze se dostavila a dovezla krásné jmenovky .... a zkrátka díky díky všem.

Xerxová 19.5.2008 8:42

Re: Dík

Krejg je usměvavé spokojené sluníčko:-)V

štětinka 19.5.2008 8:37

Re: Re: Setkání

no, co nějakou "kontrolu" příjemného sklípku? ;-);-);-)

Bláža 19.5.2008 8:34

Dík

Ještě jednou dík za tu skvělou atmosféru, kterou jste vytvořili. Krejg má mou pochvalu, projevil se jako naprosto socializovaný pes a udělal mi radost.VV Vystoupení mladého Bláži pro mě bylo též překvapením, dlouho jsem ho hrát neviděla a musím konstatovat, že je čím dál lepší :-)R^ A oba Blážové jsou stejně ;-)VVfajn.

LA 19.5.2008 8:14

Re: Dobré ránko!

Souhlasím. Docela jsem si oddechla při shlédnutí fotek - počasí se vydařilo. (Tady už asi 40 hodin vytrvale prší.)

Rija zkoušku složila, lišku nezakousla. Akorát je poslali čekat trochu dál a Rija nebyla dostatečně vydrážděná a za hlasitost dostala jen trojku, zbytek je za plný počet. Anežka začíná hlídat a většina návštěv se neodvažuje obtěžovat příliš dlouho. ;-)

YGA 19.5.2008 7:59

Re: Setkání

Moje milá - je tak nějak výhledově v plánu, až milá Dede dorazí do Čech v létě, že uděláme nějaké moravské setkání (snad v Brně, snad v Olomouci, snad někde jinde - to se uvidí). Jinak posílám pozdrav do Pavlovic! 

YGA 19.5.2008 7:54

Re: hezký den

Pchááá - Beta byla skvělá - jakožto i ostatní pejci, jakožto i všichni zvířetnící, jakožto i prasátko ....;-D.

YGA 19.5.2008 7:53

Re: Dobré ránko!

Člověku zbývá jediné - příště se zúčastnit ;-)R^.

Emteska 19.5.2008 6:58

Setkání

Milí zvířetníci,muselo to být SKVĚLÉ, moc mě mrzí, že jsem nemohla přijet , tak snad příště. Fotky jsou bezva, jako bych to viděla naživo. :-D:-D:-D

YGO a PITRÝSKU, klidně se stavte, do Pavlovic jezdí vlak a Tesařovy s dalmatinem tam všichni znají. VVVVVV

Xerxová 19.5.2008 6:41

hezký den

hezký den všem Zvířetníkům a zvířátkům

Jsem moc ráda, že jsme nakonec do Daňkovic dorazili. Dík všem, kteří se na té obrovské akci nějak podíleli (a že jich bylo:-) - ale největší kus práce byl Blážových)

A  radost mi dělala Kosatka - nesežrala ani minipejsky, ani větší pejsky, ani fenečky, ani Zvířetníky a to celé dopoledne chodila na volno. Ano - vrčí pokud leží a někdo překročí "ochrannou" vzdálenost. A nemusí děti... ale pokud je na volno, od vrčavých psů i malých dětí se vzdaluje sama. Tak snad až na první ranní zdrhnutí za prasátkem na rožni (a vyděšení obsluhy) a večerní neomylný tah směr porcovaní masa... to s ní docela šlo.

Rpuť 19.5.2008 6:38

Dobré ránko!

Co člověku zbývá, než okukovat fotky a závidět ....;-)R^

Vave 19.5.2008 6:32

Setkání

bylo opravdu skvělé, jen mi bylo celou dobu moc líto, že nemohli přijet všichni ZvířetníciVV Některé jsme mohli pozdravit přes telefon, na jiné jsme jen mysleli a doufali, že příště budou s námi. VVVVVV

Včera jsem zapomněla poděkovat LucceVV za ošetření Anky, která si v zápalu boje natrhla paspárek do živého masa a Lucka jí ho musela ucvaknout, aby si ho Anka neutrhla. Rána je krásně čistá a Anka je v pohodě. Děkuju moc, milá LuckoVV, a budu držet palce na poslední zkoušku!R^R^R^ Já bych Ti ji dala hned! ;-)

P i t r ý s e k 19.5.2008 1:50

Re: Ahoj..

 dada,to Dada má být Dede. :-) Pardon, já nechtěla..

P i t r ý s e k 19.5.2008 1:48

Ahoj..

.. všichni unavení poutníčci z Daňkovic. Tak se mi to zdá, že jste všichni padli do svých domácích pelíšků a vyspáváte ten nádherný zážitek. A ráno se mnohým z nás bude zdát, že to byl jen krásný sen. Když se dívám na fotečky, ještě "teplé" svou novotou a silou zážitku, prožívám ty chvíle znovu. A jsem, Vám všem, za ně velmi vděčná. Nemohu nikoho jmenovat, abych se někoho nedotkla. Jen jedny zmíním. Blážovi si to určitě zaslouží nejvíc. Ten čas tak utekl a mrzí mě, že jsem si se všemi nestihla popovídat. Tak snad příště??

Dada, musím se  omluvit, že jsem nepoděkovala za oba články. Tento a ten o sestrách. Oba velůice fajn. Přesně tak, jak jsme to od tebe zvyklí. Děkuji..

Tak a teď už brou...