Diskuse
BTW: Děkujeme?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Ladislav
praktiky AMCiCO
mám dotaz.Kde je možné napsat o praktikách pojišťovny AMCiCO?Přišel jsem totiž během 3 let o cca55 000Kč.- Rád bych také varoval spoluobčany před touto společností..Děkuji
Finrod Felagund
Nová podoba
Svůj názor na ni jsem napsal vedle ke článku o dietě. Jinak tady k tomu 28. říjnu - napadla mě nedávno taková věc, že Češi v podstatě mohou být vděční Rakušanům za to, že se s nimi nevyrovnali jako s Maďary. Pokud by k tomu došlo, Češi by byli pravděpodobně velmi loajální k monarchii a v případném globálním konfliktu (nedělám si iluze, že by nenastal), by se i Češi stali ne vítěznou, ale poraženou mocností. Nejen že by první ČSR nebyla tak ekonomicky silná, jak byla, dokonce bychom stejně jako Maďaři mohli přijít o Sudety zcela legálně už tehdy v roce 1918, na rozdíl od Slovenska, u kterého se s žádným vyrovnáním nikdy nepočítalo - Déak s Kossuthem o Slovácích neuvažovali jako o historickém národu, proto mu nepřiznávali patřičná práva. V důsledku čehož by Slovensko naopak bylo vítěznou mocností, které by mohl být eventuálně dopřán i ten "luxus" odsunout maďarskou menšinu, dostalo by se mu podpory ze Západu, která se takhle dostala celé ČSR a ještě je velmi pravděpodobné, že by si Slovensko zabralo podstatnou část Moravy. A to, co by započala alternativa konference ve Versailles, respektive v Trianonu, by už II. světová válka vyřešila. Rovněž si myslím, že by nastala tak jako tak, protože v I. světové válce Německo muselo být poraženo - jeho protivníci měli výraznou přesilu - a stejně tak si nedělám iluze, že by Francie neměla podobně přemrštěné požadavky na Německu jako měla ve Versailles - kterými mimo jiné velmi pomohla německé frustraci a nástupu nacismu. Co jsem tím vším chtěl říct - často se nadává na to, jak nás "Rakousko dusilo". Když pominu, že nás tak hrozně (zejména od osmdesátých let devatenáctého století) nedusilo, tak ještě můžeme být rádi, že se k nám zachovalo, jak se zachovalo a nedalo nám vyrovnání. Také bychom potom dnes nemuseli mluvit česky. Proto nejen díky našim legiím a dalším občanům ze všech tří odbojů, ale i Rakousku, že nám dovolilo v rámci své říše zbohatnout a bezbolestně se odtrhnout.doubravka
Ani tak moc neděkuji
Protože přešel Pes na novou adresu na kterou se z počítače v práci nedostanu, tak už si nebudu zpestřovat polední přestávku nebo různá čekání a prostoje tím, že si přečtu Zvířetník. A z domova už je to složitější. Bylo to hezké. Bylo. Mějte se tady hezky.Finrod Felagund
Re: Ani tak moc neděkuji
Marie
Děkujeme?
Nad novou podobou Zvířetníku jsem užasla, protože se mi doslova provedla pod rukama uprostřed činnosti. Nu což. Ale zajímalo by mě, proč je úvaha "Děkujeme" právě ve Zvířetníku
Lenka
paní Ruščáková
Steve Prosek
vsechno ma svuj konec
Nostalgicky vzpominam na dobu pred 10 lety, kdy jsem si poprve nasel Astona na Netu - ovsem ta doba je tak daleko jako drive byvalo pul stoleti. Inet je dnes ne fenomen, ale bezna denni zalezitost (pro kazdeho mimo profesora Klause :o))))! Neustala konfrontace mysleni a postupu podlozena dohledatelnym archivem je v prve rade Nemesisi cesky "politickych" vsevedu vsech stran. Good Luck Astone, bylo to moc fajn, Ty i vsichni ti co kdy do Tveho Psa prispivali jste byli jiny svet - dnes uz historie ...D. R.
Vydržte!
Prosím vydržte a hned neodsuzujte... Staré články tam postupně dodám, včetně portrétů, jenom to chce čas. Zatím je tam letem světem dával někdo jiný, já se teprve učím. A jen mezi námi -- otázka nebyla, jak změnit Psa, ale jestli Pes někde a nějak bude... Tak prosím trochu trpělivosti a třeba si zvyknete...jonáš
Re: Vydržte!
No já teda nevim .. ale nedělá se to na normálních serverech naopak, nejdřív převod databáze, pak spuštění nových stránek? Ostatně už jsem si všim, že i ve starym formátu se vždycky objevila nová titulka a všechny odkazy ještě hodinu hlásily chybu 404 --teta
prima, ušetřím spoustu času
bohužel mi už každý den nebude začínat těšením se na Zvířetník. Sbohem.
Hela S.
A kdyby se propadly jen komentáře
Ale ono tu chybí i spousta článků, o portrétech ani nemluvím :-((( Nebo někdo z vás vidí 40 koček paní Martiny??Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz
Páni tak tohle je ta nová podoba ? Hmmm, nic moc.