15.12.2019 | Svátek má Radana, RadanDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


BTW: AutořečŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 38, poslední: 8.12.2005 13:55, přehled diskusí

KAČERE, MM je schválená!:
Autor: Vave Datum: 7.12.2005 13:32

Klidně ji můžeš k nám nastěhovat! Už se na ní těšíme!

Re: KAČERE, MM je schválená!:
Autor: Hela S. Datum: 7.12.2005 13:44

Vave, zááááávidíííím Váááám ;-) Takové Vánoce s Mrňavkou ..... áááách jóóóó, proč bydlím tak daleko? Kdybych byla blíž, tak jsem si ji "ulovila" pro sebe už včera ;-) Ne, je to skvělé, Kačer bude aspoň klidně spát a MM se bude mít báječně. Výhodou je i to, že se už znáte :-)))) Doufám, že se s námi po svátcích podělíte o zážitky. Jo a připravte si foťák!

Re: KAČERE, MM je schválená!:
Autor: Kačer Datum: 7.12.2005 14:58

Jééééééé, a už tady brečim, že s ní nebudu. My jsme i uvažovali o tom, že s námi poletí, ale bohužel-kužel pitbulteriéra do UK pustí jenom tehdy, že je kastrovaný/á, čipovaný/á, a má certifikát "Non-criminal" - to jak ho dostat nikde nepíšou. Takže já ti dám tento týden, pravděpodobně v neděli, vědět, jestli to pla nebo nepla, jestli se mi podařilo přesvědčit tátu (ale on to kvůli té Judy moc nechce)! Jsi moc hodná, že Vaškovi i tobě děkuju.

Re: Re: KAČERE, MM je schválená!:
Autor: Vave Datum: 7.12.2005 18:00

Kačere, neplakej, já Ti Abinku vyfotím u stromečku!  Tatínka už netrap, kdyby se něco zamotalo s Judy, vyčítala by sis to. My už jsme dříve hlídávali Pídí sestřičku, nebyla bys první. Rozhodně za hlídání nic nechceme, jen jídlo, na které je Abbinka zvyklá, a její hračky. Myslím, že si s naší prdlou Ankou bude hezky hrát. My budeme s Vaškem chodit nějak na střídačku do práce, ale mezitím bude doma Vládík, takže by Abbie neměla být vůbec sama, maximálně na chviličku.
Nesmutni, neplakej, budeš potřebovat ještě hodně sil na Brianovu maminku.

Re: Re: Re: KAČERE, MM je schválená!:
Autor: Kačer Datum: 7.12.2005 18:22

Tak, tak, tak teda jo :o) hračky, jídlo a kosti dodám, akorát já nikdy takovýho psího prťouse neopustila, tak tě vybavím nějakým manuálem na majora. Je fakt, že teď je to u nás trochu komplikované, rodiče chtějí strávit Vánoce u sestry a dvojčat a kdyby tam měli obě holky tak by je museli nechat zvlášť, no prostě nevím. Abbie je malý skřítek neposeda a Judy nenechá na pokoji...já jenom doufám, že nebude moc smutná, asi ne víc než já s Brianem:o(

Re: Re: Re: Re: KAČERE, MM je schválená!:
Autor: Vave Datum: 7.12.2005 19:16

To víš že se jí bude stejskat, ale bude tu Anka + někdo pořád doma, tak Abbinku snad zabavíme. Budu Ti posílat fotky na mail, chceš? Manuál uvítám! Na skřítka se doopravdy všichni moc těšíme. Vánoce vašim nekomplikuj. Přeju Ti krásný večer.
Jo, prosím, kolik měsíců je Abbie? Nedokázala jsem na to synkovi odpovědět, .

Re: Re: Re: Re: Re: KAČERE, MM je schválená!:
Autor: Kačer Datum: 7.12.2005 19:24

11.12. ji bude 6 měsíců :o))

Re: Re: Re: Re: Re: Re: KAČERE, MM je schválená!:
Autor: Vave Datum: 7.12.2005 19:34

Vládík je nadšen! Tak už dnes doopravdy pa.

Škoda, :
Autor: Lucka Datum: 7.12.2005 11:19

už se o Majora hlásí spousta lidí, takže já už to snad ani zkoušet nebudu... Ale budu se o Vánocích učit doma a žádné výlety neplánuji a Murphy by psí slečnu jistě neodmítl...
 
 Jo a jinak se vám všem musím pochlubit... Byla jsem s Murphym v neděli na bonitaci a je CHOVNÝ  Takže kdyby měl někdo zájem o kavalířího fešáka pro svou kavalíří slečnu, hlaste se mi... Krycí poplatek bude úměrný Murphyho (ne)zkušenosti, popřípadě nebude vůbec - mě by totiž hlavně zajímalo, jaká by po něm byla štěňata

Re: Škoda, :
Autor: PetraK Datum: 7.12.2005 11:47

Lucko - gratulujuuuu!  Myslím, že Murphymu se pohrnou zástupy vdavekchtivých slečen. Je krasavec, nemusí se bát.
 

PetroK, díky!:
Autor: Lucka Datum: 7.12.2005 12:07

Takový kompliment potěší , ale obávám se, že bonitační kód k nám není tak přívětivý... Nejsme žádní superstar v řadě oblastí, ale některé přednosti taky máme (pěknou barvu, rovný hřbet, biomechaniku pohybu a úhlení končetin).. problém je, že krycích psů je hodně a  všichni chtějí mít pro svou slečnu ženichy s tituly před jménem i za jménem  a pak jsou všechny fenky v republice nakryté celkem třema psama a každý je s každým příbuzný  Nehledě na to, že chov kavalírů (stejně jako ostatních plemen) je velmi poznamenán tím, co je právě v "módě" a u kavalírů teď letí malí psi a Murphy je spíš při horní hranici výšky (35 cm)... Takže jsme tu spíš pro ty, kteří chtějí mít štěňátka pro radost svou i fenečky a nemusí mít za ženicha superšampiona, jehož majitelé si případný výkon nechají zaplatit (ne)úměrně k získaným titulům svého miláčka... (hlavně ti, které chov psů přímo živí)
 Ale ona ta bonitace byla spíš preventivní - kdyby náhodou někdo z okolí, kdo Murphyho zná, chtěl mít jeho štěňata - nejsem totiž pro bezhlavou produkci bezpapíráků, kterých je pak všude plno a končí v útulcích...

Re: PetroK, díky!:
Autor: PetraK Datum: 7.12.2005 12:12

Lucko -jooo to je dneska tak jako trend ve všech klubech- mít spřízněný všechny psi v republice a když někdo přijde s čerstvou krví - nedej bože třeba zahraniční, tak to mnozí nerozdýchají.
Kašlete na to, Murphy je krásný, má dobrou povahu a tak se tutově ženitbě nevyhne. Nebojte

Re: Škoda, :
Autor: Hela S. Datum: 7.12.2005 12:31

Taky gratuluji! :-))))) Petra má pravdu, nevěsta se pro takového krasavce, jako je Murphy, určitě najde :-)))

Re: Re: Škoda, :
Autor: Lenka Datum: 7.12.2005 12:53

Lucko, nebojte se, Murphy je fešák a model ne ? Přijde fenka, pohlédne na něj, jiskra přeskočí a koho zajímají jakási písmena, když jde o lásku :-)))

Posíláme s Ankou:
Autor: Vave Datum: 7.12.2005 12:56

velikánské blahopřání a Murphymu přejeme co nejdřív nějakou krásnou nevěstu. :o)

I já posílám gratulaci.:
Autor: Zdena bez psa Datum: 7.12.2005 13:08

Neodolala jsem a číhla jsem na Murphyho v Hadopasech. Ano, já být hafuška, tak se přetrhnu, jak se pohrnu.

Re: Škoda, :
Autor: Kačer Datum: 7.12.2005 15:59

Lucko, Murphy je krasavec!!! A jak řekla Petra, teď budete muset zalígrovat dveře protože až se to rozkřikne, budou se psí slečny o něj rvát :o))) Takže gratuluju, a všem ještě jednou velmi děkuju za nabídky na hlídaní Majora :o) jste tu všichni užasní, no proto sem vlastně chodím!

jehééé:
Autor: Kačer Datum: 7.12.2005 10:35

Petro a Vave! Děkuju, já pracuji na tátovi, jedná se jenom o Majora, bude vybavena žužlacími kostmi, aby překonala byť i hodinovou nepřítomnost, bez toho, aby něco sežrala :o) ale doufám, že to vyřešíme nějak jinak! Moc dík!

Re: jehééé:
Autor: Vave Datum: 7.12.2005 12:52

Kačere, nic nelámej přes koleno, jednu pitinku, zvláště pak mrňavou,  ubytujeme určitě!!!!  Já jsem jen nevěděla, jak by chlapi rozdejchali tři čubinky, ale na dvě už byli zvyklí! :o)

Hlídání pro Majora Mrňavku:
Autor: Hela S. Datum: 7.12.2005 10:32

Tak jak vidím, tak šance, že bych Abbie dostala na vánoční svátky já je minimální :-))) Je to dobře (pro Abbie, mně je to trošku líto ;-) ), já věděla, že lidi na Zvířetníku jsou prima a podají pomocnou "tlapku", když je potřeba. :-)) Abbie bude líp bez dlouhého cestování přes celou republiku. Přiznám se, že mě taky napadlo, že by to celé asi snášela líp, pokud by mohla zůstat s Andulou. Vave o tom evidentně nepochybovala ani chvilku :-)) A A+A+A - to by byla paráda!!!! :-D :-D :-D

Kačere:
Autor: Heduš Datum: 7.12.2005 10:31

přečetla jsem včerejší prosbu a jestli nebude moci Vave, tak to zkusím s hlídáním já :-))) Mezi svátky jsem v Praze, chodím sice do práce (nemajíc už dovolenou),ale pracovní dobu mám velmi rozumnou (zejména mezi svátky...), a doma je navíc stále táta, který by měl ze společnosti Abbinky určitě radost :-))

Tak jsem nahlédla ještě do včerejška :
Autor: PetraK Datum: 7.12.2005 10:25

a koukám co to nevidím.
Lído Š - to mě strašně moc mrzí, moc. Držím Boomince palce, pěsti, všechno co se držet dá, aby hodně rychle přišli na příčinu a bylo jí zase dobře.
 
Kačere - zkusím se zeptat doma, ale abych pravdu řekla,  nevím, jak na tu výbušnou směs Abbie a Ešus bude nahlížet Kolařík. Být to jen na mě, tak neváhám ani vteřinu, mám totiž za to že Vánoce mají být opravdu veselé . Zítra se ozvu, ju?
 

Mě by zajímalo:
Autor: Bench Datum: 7.12.2005 10:24

Mě by jenom strašně zajímalo, jak to zní, když se něco kulatého točí našišato. Tuší to někdo?

Re: Mě by zajímalo:
Autor: PetraK Datum: 7.12.2005 10:26

Jooo, tak tahle specifikace mě taky dostala. Ale je to přesný

Re: Mě by zajímalo:
Autor: D.R. Datum: 7.12.2005 10:31

To je jednoduché -- točí-li se kotouč nebo kolo na ose správně, vydávají takový rovnoměrný zvuk. Když se to pokazí, vznikne výkyv, který změní šum na nepravidelný. A opravdu to tak bylo...:))

Re: Re: Mě by zajímalo:
Autor: PetraK Datum: 7.12.2005 11:35

jooo, tak takhle nějak si to představuju že to divně sviští. No my teď máme něco v levém kole a já tvrdím, že Bobina vždycky hekne. Koukali na ní autodochtoři a nic nenašli. Ale já vím, že heká.

LídoŠ.:
Autor: Vave Datum: 7.12.2005 9:27

Je mi moc líto, že Boominka je nemocná. Bohužel nevím, co by jí mohlo být. Jen můžu moc a moc držet palce té nádherné a skvělé psí holce.

Kačere!:
Autor: Vave Datum: 7.12.2005 9:25

Dneska jsem teprve četla, že hledáš chůvu pro A+A. Musím to probrat s Vaškem, dám Ti vědět. My tedy mezi svátky budeme muset trošku do práce, ale syn snad nebude odjíždět, tak by se to snad zvládlo. A naše Anka se s holkama zná, takže by snad AAA fungovalo dobře.
Dám Ti do zítra vědět, jak se k tomu staví chlapi. :o)

:-)))):
Autor: Lenka Datum: 7.12.2005 9:17

Rputi dobrýýý, :-)))
 
Jo ojetá auta, to je věc. Taky máme jedno, příští rok oslaví 15. narozeniny a divné zvuky se z něj linou neustále. Naštěstí s tím do servisu jezdí manžel, protože já bych měla stejný problém jako paní Ruščáková :-))))

Nevím, nejsem řidič:
Autor: Hela S. Datum: 7.12.2005 9:15

takže tyhle problémy znám jen z pozice pozorovatele, ale myslím si, že problém je jednoznačně na straně toho, kdo auto opravuje. Vždyť proto je to Pan Odborník, aby si poradil i s mým laickým popisem závady, našel ji a opravil. A popis typu "vpředu to klepe, víc vlevo a v zatáčkách to píská" se mi zdá dostatečný. Vždyť mechanikovi nic nebrání do auta sednout a závadu si "poslechnout". Když přijdu k doktorovi, tak mu taky hlásím, že mě bolí v krku a hlava a nehlásím mu přenou diagnózu v lékařské terminologii. No a mechanici v servise jsou taky takoví auto-doktoři, tak si musí vystačit s laickým popisem ne?