29.6.2022 | Svátek má Petr, Pavel


Diskuse k článku

FOTOROK na drsném severu aneb Když se řekne Drážďany

Jaký byl březen 2022?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Crossette 5.4.2022 19:19

Evo, velice vtipně napsaný článek, krásně se četl s úsměvem na tváři (třeba výraz "rozkrtkovaný trávník"). A krásná sada fotek článek skvěle dokresluje.

Ač jsem jinak velice teplomilná, nedělá mi dobře i mírně prochladnutí - sauna mě kupodivu nikdy nelákala, ač znám několik lidí (v Evropě), kteří ji milují. Já zkusila jen jacuzzi.

"Dlouhé kočky" se u nás také vyskytují. Obývák je poměrně tmavý. Býval naopak slunný, než cedry na zahradě mohutně povyrostly a zhoustly. Teď tam nízké zimní slunce vrhá uzký pruh jen krátce na jediné misto na koberci. A všechny naše kočky toho využívaly, věděly přesně, kam si lehnout. Ten pruh musí mít nějakou magickou sílu či co, protože jinak si kočky mohou užít slunce venku na zahradě. Možná je jim zimní "filtrované teplo" příjemnější, než živá síla venku.

K nám se blíží avizovaná bouřka s možností tornád.8-o Obloha začíná mít nebezpečně ocelovou barvu, zvedá se vítr. A já zrovna o víkendu zasázela ven sazenice rajčat a paprik, zasela okurky (nesehnala jsem sazenice) a fazole. No snad to vše liják moc neponičí a mladé sazenice nezatluče do země.