2.6.2020 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

PSI: Barry

Jako malá jsem dlouho snila o psovi, časem dostal sen jasný obrys – bígl. A pak se sen stal skutečností.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 42, poslední: 3.3. 2017 14:11, přehled diskusí

O. Joklová 1.3.2017 10:32

Re: Pamatuju si

no jo zano!!!! vždyť já ho na těch zádech i měla!! :-)))))

Petro, byl to úžasný pes a ty jsi o něm vždy nesmírně krásně psala, vaše pouto bylo velmi silné - kéž se jednou zase za Duhou sejdete

Z. Yga 1.3.2017 9:28

Milá Petro,

Krásné vyznání. Prožili jste toho spolu hodně a Barry měl úžasný psí život, protože měl jedinečnou paničku.

D. Ruščáková 1.3.2017 8:56

Petro, to je krásné vyznání Barrymu

a jak tu kdosi napsal, hodně vypovídá i o tobě. První pes je vždycky nezapomenutelnej a když se takhle povede, tak dvakrát! Barry byl báječnej a navzájem jste si dali mnoho.

No a tak, aby ses nenudila, sis pořídila kousteriéra Vaška:)) přiznám se, že tohle na mě dělá zatracenej dojem, protože dát šanci psovi s takovou povahou a poznamenaného dlouhodobým pobytem v útulku, to jen tak někdo nezvládne. A je to i Barryho zásluha, žes to dokázala:))

Z. Inka 1.3.2017 8:54

Ćekala jsem Petro

kdy něco takového napíšeš. Je to krásné a krásně vám všem muselo být. A bude zase jinak krásně. Jen holt nejhorší je loučení s tím vysněným parťákem. Držím palce aby se Vašík umoudřil a abyste našli nového parťáka

K. Miháliková 1.3.2017 8:25

Tušila som,

km11: že Barouška už nemáš... Podaril sa ti krásny portrét, Barryho, ale vlastne aj tvoj. Tvoji psi (a nepochybujem, že aj tvoji ľudia) sa na teba vždy budú môcť spoľahnúť, nikdy ich nenecháš na suchu a bez pomoci. S Vaškom to už samozrejme nikdy nebude také, ale to čo pre neho robíš, by dokázalo len málo ľudí. Mal chlapec z pekla šťastie, že sa dostal práve k tebe.

Z. Jenny 1.3.2017 8:23

Petro,

nevím co napsat,zas mi připadá všechno co bych chtěla říct tak banální a přitom cítím před Tebou hlubokosklon, za to co jsi udělala pro Barouška a jak byl on šťastný s Vámi. Bylo Vám dáno 13 úžasných let pospolu a to je velký dar. Barry sbohem a pozdravuj tam.

Z. Lída 1.3.2017 9:37

Re: Petro,

Přidávám se k Jenny, líp bych to neřekla. A na rozmazaný monitor se špatně píše

M. Pajakerryková 1.3.2017 10:16

Re: Petro,

i já se přidám k Jenny....

no jo prostě ten psí život je kratší než náš.....

Z. Lika 1.3.2017 8:02

Mohla jsem

se Barryho pohladit, byl to moc milý pes. Ale oči měl hlavně pro paničku :-)

Krásně jsi to napsala. Vlastně jsi pro něj byla asistenční člověk :-) Odměňovali jste se navzájem. Je to hodně silný příběh.

Z. Matylda 1.3.2017 7:50

Barouš

byl osudový pes. Každý takového máme.

Z. Inka 1.3.2017 8:59

Re: Barouš

Já si to o osudovosti zatím říkala u každého svého psího kamaráda. Majda měla být Kátina a nějak se stalo, že je prostě moje. Dneska ráno při procházce mne zase jednou udivila - u silnice rozprávěly hodně hlasitě tři kočičky. Užuž se chystala zapojit do debaty, když jsem řekla NE a ona opravdu poslechla! Měla jsem strach, že buď je požene na silnici, nebo tam vlítne taky a ona beruška fakt poslechla na slovo. A navíc se na mne tak podívala

Z. Xerxová 1.3.2017 6:33

hezký den

hezkou středu všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej. A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp.

Petro, krásné vyznání panu profesorovi Barrymu. Dokázali jste spolu získat mnohá vítězství na výstavách i v různých sportech - ale hlavně jste si dokázali báječně užít společně strávený čas. Výjimečný pes - a nesmírně milující panička a páník. Pohlaď Vaška