Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

Foto

Aby bylo jasno, když byli Zelenáči navštívit klokany tak tu pochytili zdejší lidové -- country, co zase vznikly podle mustru irských lidůvek, to jako melodie. Slova jsou zdejší a některé i od Banjo Pattersona, zdejšího Karla Havlíčka Borovského. Byli s námi i na vandru a zdejším trampském potlachu kde Honza maloval obrázky kamarádům na památku.

Foto

Jirko díky, žes si dal práci na tak podrobné "představení" vašich hadů, je to zajímavé, ale docela horor (včetně fotek těch různých krasavců- ta krása se jim upřít nedá). Jsi (hlavně si byl) odvaha, že i po různých setkání s jedovatými plazy jsi na buš nezanevřel. Já bych to asi udělala hned po prvním sektání:-)

Tady se říká, že jedovatí hadi se poznají podle spíše trojúhelníkovém tvaru hlavy, nejedovatí jí mají oválnou. Ale podle fotek v albu to vypadá, že u vás většina i těch vele jedovatých má občejné hlavy8-o

Foto

L24i86k43a 28L69i80k57a

9. 7. 2024 13:37

SMutné OT od Lenky S.: Oznamuji všem zvířetníkům, kteří rádi četli moudré a laskavé příspěvky jednoho z nás, že dotyčný zvířetník vlastním jménem Ivan Dokulil, co na zvířetník psal své příspěvky pod nickem Jakub, opustil tento svět už dne 17. května 2024 ve věku 80 let. Kdo jste Jakubovy články rádi četli a kdo jste ho znali i osobně ze setkání zvířetníků jako jsem ho znala i já, vzpomínejte na něj jen v dobrém a přejte mu klid a mír.

AZ

Milí Zvířetníci, na Hadech je něco k Akci, tak se tam prosím mrkněte. :-)

Foto

Hadi jsou mi docela sympatičtí, ale musím říct, že Austrálie má na výběr děsné potvory.

Foto

L21i96k22a 60L86i29k64a

9. 7. 2024 10:14

Asi je to tím vydatným sluncem, jinak si to neumím vysvětlit ;-D

Foto

L73i16k25a 60L52i43k96a

9. 7. 2024 9:14

Sharko, tys mi dala ;-D Doposlouchala jsem to až do konce, celá napnutá ;-D

Foto

hezké australské úterý všem Zvířetníkům a zvířátkům :-)

tak nějak jsem ráda, že výlety sdílíme jen s naší "obyčejnou" zmijí. A je jich u nás nějak méně - potkávali jsme je za humny pravidelně, v posledních letech na ně štěstí nemáme

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz