6.4.2020 | Svátek má VendulaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


BTW: Na stopě aneb jak myslet čtyřrozměrněVýpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 2, poslední: 31.7.2014 23:54, přehled diskusí

hezký den:
Autor: Z. Xerxová Datum: 31.7.2014 6:28

hezký čtvrtek všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej. A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp.

Holky doubravský, je na vás všech třech vidět, že vás to baví. A ještě je to mocmoc užitečná práce. Ne - z každého nevyroste profesionální záchranář použitelný v praxi, ale makáte na sobě, máte společnou "zábavu"  a ještě ukazujete veřejnosti nepostradatelnost psího nosu i hlavy.

Najtík včera večer chodil hodinu v lese na okraji Lužek - a byl obsypán kloši. Za tu dobu jsem jich z něj posbírala snad stovku... Ještě že je to na jeho kožíšku dobře vidět a dají se neustále ničit. Jak chudinky psice v terénu řeší invazi hmyzáků?? Nebo neřeší nic - jen stopu ??

Re: hezký den:
Autor: D. Ruščáková Datum: 31.7.2014 9:19

Záplavu klošů bych asi první řešila já - ječením:)) Fuj, zažila jsem to nedávno. Jinak na stopě záleží na tom, jak se holkám jde - když jsou zaujaté a pracujou, nevšímají si skoro ničeho. Když jim to nejde nebo se jim nechce (i to se stane:)), hledají rozpýlení (hele paničko, tady je takovej pekněj klacíček... co kdybys mi ho hodila a toho chlapa najdeme později?:)) nebo se snaží přepnout na zajímavější objekt - třeba na srnku nebo zajíce. Pak následuje hromové "Stopa! Kde máš stopu?" Naštěstí tohle přepnutí většinou poznám, protože je na nich vidět černé svědomí, že páchají něco, co nemají:)))