27.11.2021 | Svátek má Xenie


Diskuse k článku

ANKETA: Kdo koho získal

Tak schválně, jak jste se setkali vy a vaše zvíře? Mám ten dojem, že příručkově – tedy po zralé úvaze – přijde do rodin podstatně méně psů a koček, než by člověk čekal. Mnohokrát jde o impulsivní rozhodnutí, které změní život celé rodiny, jindy si nás zvíře najde a adoptuje samo. Obzvlášť kočky v tomto umění vynikají.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Vave 13.1.2006 9:08

Re: Pozdrav od PetryK.

Jupíííí! Moc děkuju, Davide, za vyřízení pozdravu. Též ze všech sil pozdravuju a moc se na Petru a její příběhy těším. :o)
Hela S. 13.1.2006 8:51

Re: Pozdrav od PetryK.

Davide, díky za zprávu. Pozdravujte Petru, Ešuska i Kostičíka a vyřiďte jim, že tady moc chybí. A ať Petra kouká najít cestu na síť co nejrychleji, těším se na nové příběhy :-))))))
Hela S. 13.1.2006 8:47

Výborný nápad :-)

Potvor se psinou se sice pochlubili už v portrétech, ale u Potvora to zkusím ještě rozvést a mám v rodině ještě jednoho adepta na příběh. Tak snad se dokopu k tomu to napsat. :-))
David 13.1.2006 8:42

Pozdrav od PetryK.

Dobrý den všem, kteří rádi čtete příspěvky od PetryK.
Byl jsem pověřen, abych vás všechny pozdravoval. Bohužel ještě nemá přístup k síti, takže nemůže být s vámi. Máte se ale na co těšit, protože nové články stále píše (i když jen na papír). Takže hodně vás zdraví a těší se na vás :-)
Daviala 13.1.2006 7:44

Dobrá víla ...

je moja kamarátka. Miluje zvieratká a má teraz tri fenky a každá má zaujímavý osud. Hera - šteňa v Grécku odsúdené na smrť utopením. Keď sa to kamarátka dozvedela, hneď si ju adoptovala, vybavila jej všetky papiere, zohnala cestovnú výbavu a dokonca sa dohodla s kapitánom lietadla, že ju môže mať pri sebe. Ďalšia je dobermanka mixnutá s "niečím", ktorú našla zranenú v priekope (asi ju zrazilo auto)a doslova ju vypiplala a teraz v nej našla najlepšiu a najvďačnejšiu spriaznenú dušu. A posledná je fenka vlčiaka, ktorú policajti vyradili z chovu a u nich našla domov. Takže uznáte, že som mala pravdu, je dobrou vílou!
Alča 13.1.2006 7:35

Moc dobrý nápad,

možná se taky dokopu k napsání vzpomínky na seznámení s naší psicí - zrzavicí ...
Mám na čtenáře zvířetníku z Brněnska velkou prosbu:
Mohli byste poradit přímo  v Brně nějaké dobré zařízení?
Dcera od mé známé tam bydlí a má malinkou čivavku, které bohužel začaly blíže nespecifikované problémy (snad játra, ledviny). Paní vetová, ke které chodí, má (dle mého názoru) zvláštní postup: každý den kontrola, injekce. Denodenně  (za 400 - 450 Kč) už týden, žádné vyšetření, ani rozbor krve, nic. Nechce sdělit diagnózu, možná neví, ale mluví o peraci za 20.000 Kč Známá je z toho špatná, neboť vše financuje (dcera je jako absolventka měsíc v prvním zaměstnání) a navíc dcerka na pejskovi visí a je ochotna udělat všechno, co paní doktor řekne. Asi by byla vhodná změna veterináře, zejména proto, aby se provedlo co nejvíc vyšetření, která by stanovila diagnózu a potom následné možnosti léčby.
Proto prosím, máte-li někdo dobré zkušenosti, podělte se! Děkuji.