4.8.2021 | Svátek má Dominik


Tři… dva… jedna… AKCE!

6.9.2018

Tři… dva… jedna… AKCE!

Předvánoční AKCE klepe na dveře! Je nejvyšší čas, abyste začali tvořit. A vy, kteří netvoříte, aktivujte svá prasátka, budete je potřebovat!

AKCE se jako obvykle bude konat v listopadu. Prosím tvůrce, aby mi během září naslibovali, co do AKCE přihlásí, a do konce října poslali fotky svých krásných věciček. Ale můžete slibovat i zážitky, vloni jsme žádný neměli a byla po nich poptávka.

Třeba cestu k moři :-)

Třeba cestu k moři :-)

Pravidla přihlášek: Každý autor může přihlásit tři položky. Sdružení autorů může přihlásit tři položky. Příklad: Víla přihlásí troje ponožky. Zároveň může Víla s Renátou (sdružení autorů) přihlásit tři marmelády (Víla sbírala maliny, Renáta vařila). Vedení AKCE si vyhrazuje právo posoudit, které položky do AKCE přijme s ohledem na žádoucí pestrost nabídky.

posvícení

posvícení

Spoléhám na osvědčené autory a zároveň lákám nováčky. Každý z nás umí něco zajímavého či krásného, nestyďte se nabídnout! Velké podpoře se v AKCI vždy těší dětští autoři, za ta léta už nám pomalu dorůstá nová generace. Popíchněte své děti či vnoučata.

Něco pro šikovné ruce

Něco pro šikovné ruce

AKČNÍ záběr je široký – šperky, bižuterie, ozdůbky, měkké dárky, hračky, zážitky, imaginární postavičky v perníku, střih na sukni, poživatiny, bylinky, kalendáře a fotografie, tašky a přívěšky, svíčky, přáníčka, keramika, hrnky, dečky, lampičky, ubrusy, patchwork, DIY věcičky… a můžete přidat i další kategorie.

Uděláme si prostě Vánoce

Uděláme si prostě Vánoce

Do konce září slibujte na mail renata.eremiasova@volny.cz, fotky posílejte tamtéž do konce října. V případě potřeby s focením poradím, případně sama vyfotím (po dohodě).

Už se moc těším, a co vy?

RenataE

P.S. Už mám pár věcí slíbených, to budete koukat!

RenataE Neviditelný pes


LETNÍ SOUTĚŽ: Sdílejte svoje tipy na výlety i ve 4. týdnu a hrajte o krásné ceny
LETNÍ SOUTĚŽ: Sdílejte svoje tipy na výlety i ve 4. týdnu a hrajte o krásné ceny

Vítejte ve 4. týdnu letní soutěže. I v tomto týdnu vkládejte svoje tipy na výlety s dětmi, hodnoťte výlety ostatním a vyhrajte jednu z 10 týdenních...