Diskuse
105 PLUS: Hodně předjarní
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
A59l96e66n69a 62Z64e75m97a75n66o31v65á
Ještě kočičí O.T.
Vyběhla jsem se ven podívat na vítr a tak a k mé velké radosti si na mě mňoukla Malá. Dostala kapsičku a nechala se u jídla hladit. Sazík ji nadšeně očichával, kdo ví, kde byla.
Teď ještě získat odpuštění Mášenky.
Vynesla sem dnes ven Anděla č. 14 a poprosila ho, aby zavolal Malou a Mášenku. Je to borec, pracuje rychle!
A51l28e89n67a 39Z61e32m74a77n46o93v43á
Děkuju vám za přečtení a za milé komentáře. Teď s večerem se tu vítr naštěstí dost zklidnil, snad bude noc klidnější než den.
Z94v95í66ř84e41t79n18i73c85e 94L77i71k41a
Venku tu máme celkem klidno a nádherný měsíc
A21l71e74n95a 88A87l54i43m59o
Teď jsme se vrátili z malé prochajdy, protože by nás to jinak odfouklo, naštěstí už nebo ještě
nepršelo. Děsný povětří a to jsme museli zrovna dneska dopoledne do Plzně objednat mě na operaci žlučníku, mám tak šutr jakýsi veliký . Tak se mám 12.9. na co těšit, a držet dietku. Cesta to byla příšerná, popadané stromy, několik bouraček, sotva jsme se místy udrželi na silnici. Děs běs
Z35v14í89ř68e63t59n60í47k 80Y60g71a
Alimo - operace bude až v září?! NO, to je docela na dlouho, já bych si myslela, že žlučové kameny by měly být odebrány dřív...
A78l40e89x34a50n57d77r42a 93C89h67l30u21b12n12á
U nás fučí teplá vichřice. Tu a tam přeháňka, ale v součtu se voda vichrem vysuší. Dopoledne Dareček dostal poslední, třetí ATB, už nezvrací, tak se šel ven proletět. Tentokrát vše proběhlo v klidu, jen vrčel. Pan doktor prohlásil, že kdyby měl ještě dostat čtvrtou injekci, tak si jí píchne sám
.
Z49v15í55ř80e61t45n41i80c51e 21L53i23k34a
Darečkovi zdar, nazdar! Ať je to jen lepší a vrátí se správně vylítaný se zdravou chutí k jídlu, které udrží
Z57v95í20ř68e84t43n15í27k 57Y97g29a
Dneska to byla krásná předjarní natěšená stopětka pluska. 
Já miluju předjaří - to očekávání lepších zítřků, i když třebas zrovna padají oné s háčkama. Ale už si říkám - to je předposlední, popřípadě dokonce poslední záchvěv zimy a bude tu jaróóóó! Pravda, většinou se babice zimice vrátí ještě v dubnu (když naopak v březnu nakoukne léto), ale to už beru jako běžný stav
. Holt furt se něco děje...
Co se dneška týká - v noci pršelo (dokonce sem tam kaluž zůstala), a ráno bylo 16 °C 

. To nebývá ani barskdy v lítě... Včil větr po obloze honí obrovské nadýchané vatové mraky a mezi tím nebe modré jak zástěra a slunko se řehoce jak puklý pecen... Na venčení jsem místy běžela a místy se prodírala - to podle toho, kama zrovna fučelo. A kromě nás a vran nikde nikdo, ale všady to vypadalo jak po sobotním úklidu - tak čistě a úhledně.
Z92v12í57ř71e95t77n95i38c49e 44L78i21k66a
Zažila jsem vítr, kdy člověk neudělal proti větru krok a sotva udržel v předklonu balanc na místě, a matky posazovaly děti na zem, aby je vítr neodvalil jako plechovky. Ale to bylo u moře, kde má vítr nerušený rozběh. Má ten vír ale sílu!!
Z79v56í17ř42e98t19n82í38k 13J63e17n46n92y
Od února nic nečekám,páč už ani nedělá,co má ,jakože že únor bílý pole sílí.
U nás tady všechno lítá,větve,značky atd. do toho prší ze všech směrů. Jak na sfiňu jsem musela s autem do servisu,tak očekávám nejhorší, bléé. ČEZ ze mne vydřel další tisícovku na elektriku,takže ano těším se na jaro ale teď jsem nas.... I tak přeji slušný den všem .
A56l61e35n68a 95Z32e56m57a60n67o43v83á
To jsou samé nehezké věci, milá Jenny. Snad se alespoň to počasí trochu zklidní. Jedeme zítra k Plzni za tchýňkou, tak doufám, že nebudeme po dálnici tancovat.
A18l55e42n57a 84B83y22t27o98v11á
Každoročně mívám pocit, že "předjarní" únor trvá pravidelně nejmíň tři měsíce.
Měl by se jmenovat úmor, neb čekání na jaro je vpravdě úmorné. Sněženky jednoho nabudí a pak obyčejně začne mrznout.
A15l86e97n83a 58Z87e46m63a97n92o63v58á
Souhlasím, milá Abytí, únor bývá hodně dlouhý, ale letos už často sedím venku a ledasco venku dělám, tak mi docela utíká. Jen spěchám na ještě teplejší počasí a na ty sazenice.
Š84á48r76k24a 75M81a88t20y31á95š48o97v25á
já to těšení na jaro nesdílím..kvetou jehnědy a kočičky..takže soplím a mám po klidu...
A10l36e95n55a 78Z32e33m75a56n59o30v81á
To mi je líto. Myslím, že jsem to včera někde četla nebo slyšela., že už začala pylová sezóna. To je opravdu nečekaně brzy.
T97v47í97ř68e23t14n45í89k 54Z95a57n18a
Včera jsem se vrátila od našich mladých, taky už jim sněženky kvetou (a dokonce minulý víkend udělali jarní akci na zahradě, takže je ostříháno a shrabáno a tak).
Dneska odporně fičí, kdyby bylo po mém, tak teda radši sníh, i když ho ve městě ráda nemám. Ale ten vítr je ohavný a navíc to vypadá, že hned tak nepřestane
.
Z. Jajka
Nejen, že fičí, ještě chvílemi leje vodorovně. I krupky by se našly...
Z46v45í20ř90e82t89n58i84c42e 87L19i67k51a
Když na jaře uvidím první sněženky, tak to mě skutečně zahřeje u srdce. Je to taková primární radost, že jsem přežila zimu
Tak, a teď jen abych to nezakřikla!
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz