Diskuse
VZTAHY: Izrael pod americkým tlakem omezuje spolupráci s Čínou
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
F75r15a20n31t32i51š63e76k 27N72a46v60r24á28t70i92l
Jen bych chtěl připomenout, že Čína byla jedou z mála zemí, která bez podmínek přijímala židovské uprchlíky před hitlerovským terorem. Izrael na své přátele nezapomíná.
J92a60r59o11s23l28a41v 26F21a60r94d49a
Čankajškova Čína, nikoli komunistická Mao Tse Tungova, ohýbači historické pravdy Navrátile!
H28a50n58a 15L53u54k74e32š76o46v42á
Tak Čína pronikla i do celé Afriky a dokonce skupuje Írán, což se některým ajatoláhům také nelíbí. Čína je ekonomický obr, lidskými právy se nějak moc nezabývá, obchoduje a nabývá na síle, ať se to někomu líbí nebo ne.
P73e75t30r 14B50r59e17c32í40k
JJJ - bezpečnostní rizika. Chápu, Huawei a jeho 5D sítě byly bezpečnostní rizika. Protože Huawei + Čínský stát .... Muskovy satelity jsou košer. Sice se s nimi dá sledovat všechno pod nimi + navádět HIMARS, ale to nevadí. To spolufinancovala vláda USA, takže to je čisté. Žádné bezpečnostní riziko. PS: Rusko / Čína si to uvědomují a za chvíli bude vesmír nad jejich hlavami čistý. Jen mají trochu zpoždění.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz