Pondělí 10. února 2025, svátek má Mojmír
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

FN

Každý normálně myslící občan ví, že příliv civilizačně nekompatibilních islámských nelegálů bude znamenat velký problém pro ekonomiku i společnost. Ovšem woke politik není nadán myšlením, předvídavostí a odpovědností.

MK

Oni ti wokáčové mají podobně diferencovanou skladbu, jako mívali náckové či komouši. Jsou mezi nimi naivní bulíčci přesvedčení o ušlechtilosti svého konání. Jsou mezi nimi hrbaté duše, vyžívající se v možnosti škodit druhým. Jsou mezi nimi vypočítavé korouhvičky, znalé toho, kam se otočit, jen aby byly penízky a jiné prebendy, ba i zjevní parazité - prodavači teplé vody a žrouti dotací. Jsou mezi nimi pragmatičtí technologové moci i zbabělí subalterní úředníčci, třesoucí se strachem o teplé kanclíky a snaživě "plnící rozkazy".

Těžko říci, kdo z nich je horší. Ale jedinou cestou, jak nad nimi zvítězit, je zachovat si zdravý rozum a rovnou pátěř a nikdy to nevzdat.

VC

Pane Koutný, díky za exaktní popis složité struktury wouk politiků. Ano, máme co dělat s lidstvu až teroristicky nepřátelskou a tím velice nebezpečnou sortou bezohledných lidí, a to nejenom v politice. Jsou organizováni v záludných neziskovkách odkud, paradoxně bohatě financováni z daní nás naivních obětí jejich zločinné činnosti, pořádají své nenávistné útoky podrývající naši svobodu a demokracii.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz