Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VÁLKA: Kremelské barbarství

Jsou to válečné zločiny nejhoršího kalibru. Ničím jiným záměrné útoky ruské armády proti ukrajinským zdravotnickým zařízením nejsou. Nedávno ruští okupanti dokonce zabili novorozence v porodnici v Záporoží. Odporný hnusný čin!
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
DL

Neni to tak, ze i v Berichtu od Amnesty International se pise - coz ostatne kazdy vi - ze hrdina Zelensky udelal s cvilnich objektu, jako jsou i nemocnice - vojenske cile?? To je valecny zlocin, pane Zieglere. Pokud chcete plakat, tak na tom spravnem hrobe!

0 0
možnosti
VK

Konečně jste mi to paní Laurencikova vysvětlila a já nevzdělanec to pochopil:

Takže, když vám u VAŠEHO! bytu vykopnu dveře, znásilním vás, vykradu vám byt a celkově ho zdevastuji, budete si TÍM VINNA VY SAMA, protože jste mě s milým úsměvem nepozvala dále na přátelskou návštěvu se šálkem dobré brazilské kávy, bábovkou na stole.........;-D;-D;-D;-D;-D

0 0
možnosti
JV

J88i44r74i 41V21r71a41b66e13c

26. 11. 2022 9:05

Těm, co blog pana Ziglera nepasuje doporučuji Parlamentní (Putinove) Listy. Tam je slezina staro- bolševiků, komunistů a RuSSofilů. Tam se můžete vyzvracet. EU[>-][UA]

0 0
možnosti
DL

Parlamentni listy nemaji samozrejme s Putinem a bolsevismem absolutne nic spolecneho a pokud se vam z nich chce zvracet, pane Vrabec, tak si nechte vysetrit krome hlavy i zaludek.

0 0
možnosti
FDW

Děkuji soudruhu Zieglerovi, že mi připomněl hlasování poslanců za SPD. Hlasovali tak, jak od nich očekávám. Proto volím SPD. [>-]

0 0
možnosti
IS

Soudruzi z SPD budou potěšeni.

0 0
možnosti
RM

autore, vy víte o válce, ktrerá by nebyla barbarská? můžete jmenovat prosím? --jasně že rusáci jsou hovada, to víme všichni,--nicméně otázka z prvního řádku zůstává...

0 0
možnosti
DL

Americani, kdyz valci, tak asi rozhazuji misto bomb konfetti, veri pan Ziegler.Rv

0 0
možnosti
SK

Johnson vystupuje jako prorok, jemuž na jaře dějiny daly za pravdu. Nikdy by se nemělo přestat připomínat, že počátkem dubna to byl on, kdo na vlastní pěst, aniž by o tom vůbec zpravil ukrajinského prezidenta, dorazil do Kyjeva. Tam Volodymyru Zelenskému oznámil, že pokud se Ukrajina dohodne s Ruskem na míru (tehdy se patrně rýsovala dohoda: neutralita Ukrajiny plus autonomie pro Luhansk a Doněck), Západ ji nebude garantovat, protože Putin je válečný zločinec.

Psala o tom provládní Ukrajinská pravda, které Johnsonovo poselství nebožákovi Zelenskému v článku verifikuje jeho poradce. Později se ještě vyjasnilo, že Západem myslel Boris hlavně Ameriku a že v Kyjevě mluvil vlastně i Bidenovým jménem. To je zatím poslední známý příspěvek anglosaského světa k této otřesné válce na východě Evropy. Prvním byl americko-anglický částečně úspěšný pokus nabídnout Ukrajině vstup do NATO na bukurešťském summitu v létě 2008. Od té doby Rusko mnohokrát opakovalo, že takhle těsně od Moskvy možnost raket NATO tolerovat nebude neboli že tento kurz přinese válku.

Jak jde čas, staví tato válka kontinentální Evropu nutně proti anglosaskému světu a je zcela zanedbaný a nevysvětlený bizár, že zrovna v tom vzácném momentě, kdy byla pravda v Bruselu, Berlíně a Paříži a nebyla ve Washingtonu a Londýně, jsme se ve středovýchodní Evropě rozhodli stát výspou anglosaské politiky. Pomáháme si k tomu hororovou představou o Putinových plánech podmanit si střední Evropu, ač ji ničím nedokážeme podložit, ani důkazy, ani serióznějšími indiciemi. (D. Kaiser, echo24.cz, 26.11.2022, „Vztek Evropy na Ameriku“)

0 0
možnosti
JV

J39a47n 67V39i96n17t40r

26. 11. 2022 9:41

Když Rusi 24.2. ukázali, že neblufují, tak bylo jedinou rozumnou možností Západu začít s nimi jednat o jejich požadavcích. Když místo toho vsadili na vojenské "řešení", padá veškerá vina na něj. Tahle válka přes veškerou "pomoc" Ukrajině stejně skončí vítězstvím Ruska. A to utrpení lidí a spousty ztracených životů se ukážou jako naprosto nesmyslné. Vydělá na tom jen zbrojařský průmysl.

0 0
možnosti
AV

A77n16t32o76n21í50n 26V20l23k

26. 11. 2022 8:41

Váženi diskutující,

pochopte, že takové články vycházet musí jinak by už nebylo Neviditelného psa s O. Neffem. Nezbývá, než je nečíst, resp. odhlásit NP, což právě činím ...

0 0
možnosti
PP

P80e50p22a 26P61e66p80a21x

26. 11. 2022 8:32

Včera jsem viděl video s rozhovorem amerického plukovníka v televizním zpravodajství, kde tento tvrdí že během léta zahynulo na jednoho ruského vojáka 5 ukrajinských a v posledních týdnech 8 až 10 ukrajinských vojáků.

0 0
možnosti
IS

Já jsem předvčírem viděl video s rozhovorem amerického majora, kde tento tvrdí, že je to přesně naopak. Navíc to argumentačně podpořil dispečer Carlos.

0 0
možnosti

J56a28n 19Č73e10r62n65ý

26. 11. 2022 8:31

A co Ziegler proč se to jihokorejské letadlo odchýlilo o 500 km !! severně nad území SSSR ? Na životech Korejců nezáleží.

A co sestřel ruského letadla Ukrajinou nad Černými mořem v roce 2001. Jak to bylo ?

0 0
možnosti
OU
Uživatel požádal o vymazání
0 0
možnosti
VZ

Politruku Zieglere, Konečná se hlasování zdržela. To neznamená, že hlasovala proti.

Od Vás politruku. je to neznalost, zlý úmysl nebo "nordická lest"?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz