Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VÁLKA: Kremelské barbarství

Jsou to válečné zločiny nejhoršího kalibru. Ničím jiným záměrné útoky ruské armády proti ukrajinským zdravotnickým zařízením nejsou. Nedávno ruští okupanti dokonce zabili novorozence v porodnici v Záporoží. Odporný hnusný čin!
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Ano, únosy dětí jsou dozajisté hrozné, ale nepřirovnávala bych ruskou válku na Ukrajině k nacistickým válečným zločinům, odsuzuji ruskou invazi, neschvaluji jim ale k řádění nacistů bych ji nesrovnávala, naciNěmci zavraždili 1,5 milionu židovských dětí v plynových komorách či na východní frontě v místech jako byla Babij Jar... Takových míst v Sovětském svazu kolem 5 tisíc.

0 0
možnosti
KF

K61a95r94e12l 29F11i39l13i40p

27. 11. 2022 20:37

Kadete Zieglere, kdy už konečně narukujete na východní frontu?

0 0
možnosti
KK

Ukrajinští vojáci se budou cvičit ve vojenském prostoru Libavá, náklady se přiblíží miliardě.

Kdo tu miliardu zaplatí ? Český národ ! Nedobrovolně ! Ta miliarda byla nám všem ukradena ! Politiky ukradená !

0 0
možnosti
Foto

L98u10k11á31š 85K50u74č41a

28. 11. 2022 0:26

S ohledem na ono léta probíhající znehodnocení měny v řádu stamiliard vůči původní hodnotě je tohle pakatel. A kdo toto všechno zaplatí? Pochopitelně nikdo. Tedy až na ten pokles ekonomické úrovně obyvatelstva :-(

0 0
možnosti
Foto

Co se týče současného Ruska, Kremlu, věrchušky a pod. byl už dávno natočen skvělý film: Cesta do pravěku. :-)

0 0
možnosti
DL

Doufam, ze v tom skvelem filmu byli Rusove neco jako poloopice behajici po ctyrech.... to se vam libilo, ze, pane Dvorak?

0 0
možnosti
Foto

O35t59a73k19a60r 53B68u30d70a

27. 11. 2022 12:53

Dezolát je označení používané (nejen) pro osoby, které jsem měl možnost vidět v ČT na protivládních demonstracích. Mávaly hesly, která vyjadřují jejich názorovou výbavu a frustrace, skandovaly vulgární odsudky a nálepky (nadávky) vládních představitelů. Když jsem si našel, co všechno výraz „dezolát“ znamená, tak podle mě je to docela shovívavé, výstižné označení. Rozhodně nejde jen o zastávání menšinového názorového proudu. Domnívám se, že výraz ve všech svých odvozeninách a vztahu ke konání protestujících vypovídá více o jejich vnitřních pocitech, nikoliv pouze o odlišnosti názorů. Odhaduji, že u nich nejspíš převládá pocit zklamání z toho, že vláda nepřijala rázná opatření, která by jim zajistila bezstarostný život, s tím související pocit sociální opuštěnosti, vytlačení na okraj společnosti. Své zklamání promítají do protestů, odmítání autority vládnoucích politiků, projevují náchylnost ke konspiračním teoriím a požadování zcela nereálných změn ve vedení státu, v kontextu EU, NATO, ve vztahu k Rusku a jeho agresi vůči Ukrajině. Nikdo je nepronásleduje, nikdo je neudává, jsou i s těmui hesly v televizích, mohou dělat, co považují za vhodné, ale musí u toho respektovat platné zákony a vyhnout se propagací násilí proti osobám či skupinám osob. Za výhrůžky usmrcením, ublížením na zdraví nebo způsobením škody velkého rozsahu pro politické přesvědčení, národnost, příslušnost k etnické skupině, rase, vyznání, nebo se spolčí nebo srotí k spáchání takového činu, tak ať počítá s trestem 6 měsíců až tři roky. Za podněcování k nenávisti k některému národu, rase, etnické skupině, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků, je trest odnětím svobody až na dvě léta. Věřím, že tento právní stav je v pořádku a že jej vláda udrží. Podněcovat pitomými žvásty a nereálnými sliby desetitisícihlavý dav k násilí už je za hranicí zákona.

0 0
možnosti

Dezolát je zdá se každý, kdo má jiný názor než Vy. A jelikož jste Implantát USA EU, máte ten jedině správný názor. Takový zapálený věřící Svazák budete...;-D

0 0
možnosti
MB

V komentároch, či už na ruských alebo ukrajinských stránkach sa diskutujúci pýtajú..prečo Rusi nebombardujú oligarchov a tých zodpovedných za vojenské provokácie, ktorí ťažia z vojny a predaja zbraní, vrátane podvodov ako bola burza FTX.

Odpoveď je jednoduchá. Putin je dobrý kamarát Klausa Schwaba, zavádza Great reset..ale vojnou..

https://www.inenoviny.sk/v-ukrajine-chyba-elektricka-energia-putin-nebombarduje-domy-oligarchov-ale-skodi-obycajnym-ludom/

0 0
možnosti
JG

J14. 83G95a53n48a33u19r

27. 11. 2022 13:12

Vám slušně hrabe!A dlouho....;-D

0 0
možnosti
KK

Roberts: Zdá se, že Rusko k vítězství nebude potřebovat zimní ofenzívu.

0 0
možnosti
JG

J60. 98G94a87n50a84u38r

27. 11. 2022 13:13

To sa hukáže, Křiváku!:-P

0 0
možnosti
JH

J49i74ř55í 26H20o69u54s93a

27. 11. 2022 11:27

Pan Ziegler těžce přestřeluje. Konečná či David nejsou koutkami Kremlu. Naopak, loutkami Kremlu jsou borci jako Timmermans, Fiala, Scholz, Macron a jiné hvězdy popmusic .... Zmínění dlouhodobě jsou proti obyčejným lidem v Evropě a nahrávají |Putinovi a jiným šmejdům z Východu. Paktují se s nimi, nechávají se jimi podplácet, skákají jim na špek .... A pokud neskočí na špek Rusům, nechají se podplatit Američany (kteří mají velmi podobné cíle jako Rusko).

0 0
možnosti
JV

J17a40n 85V59i94n10t91r

27. 11. 2022 12:32

Šílenci, kteří vyvolali a živí válku, jsou bohužel na druhé straně Atlantiku....

0 0
možnosti
LN

Odstřelovačky, důstojnice i zdravotnice. Tváře Ukrajinek, které bojují proti Rusům

Ukrajina čelí už desátý měsíc ruské invazi. V týlu i na frontových liniích v jejích řadách působí padesát tisíc žen v uniformách. Na rozdíl od mužů se jich netýká povinná mobilizace, proti ruským okupantům však bojují dobrovolně. Podívejte se ve fotogalerii na některé z nich.

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/odstrelovacky-dustojnice-i-zdravotnice-tvare-ukrajinek-ktere/r~d9b587426bd311eda873ac1f6b220ee8/

0 0
možnosti
FDW

Russian missiles destroy weapons supplied by U.S, others to Ukraine. Putin's big dare to the West.

Píší v Hindustan Times.

Ne všude to vidí stejně jako novináři v amerických satelitech a speciálně v kanálu aktuálně cz.

0 0
možnosti
LN

Zelinka: Rusové si kupují čas. V ostřelování můžou pokračovat týdny, ale ne měsíce

„Ruská mobilizace nahradila kvalitu kvantitou a tím zvýšila ztráty. Na bachmutské frontě to vypadá jako v apokalyptickém filmu, rozkládají se tam těla ruských vojáků a nikdo je nesbírá,” říká výsadkář Ivo Zelinka, poradce české ministryně obrany. „Ruské útoky neznamenají nic pro schopnost Ukrajiny bránit se, i kdyby její průmyslový potenciál klesl na nulu. Dodávky zbraní jdou ze Západu,” dodává.

https://video.aktualne.cz/dvtv/zelinka-rusove-si-kupuji-cas-v-ostrelovani-muzou-pokracovat/r~42f1def86c3411ed93abac1f6b220ee8/

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz