24.1.2022 | Svátek má Milena


Diskuse k článku

ÚVAHA: Západ! Zdroj všeho zla?

Jsem stár, narodil jsem se za vlády amerického presidenta Trumana. Ve škole nám říkali, že to byl zločinec, co nechal schválně svrhnout A-bomby na Japonsko, aby mohl štvát Západ proti táboru míru a socialismu v čele se Sovětským svazem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Štrobl 1.7.2015 8:34

Re: pane Halško, to je bolševismus

Dobře jste to řekl. Bolševictví není světový názor, ale stav duše.

B. Volarik 1.7.2015 7:55

Inu, Hussejnovič se rozhodl, že už bude Amerika hodná.

A poslal do Moskvy tu zlou čarodějnici Clintonku. Vezla ssebou takovej truhlík s červeným knoflíkem označeným RESET. Jakože, co jsme si, to jsme si...nynčko všecko dobrý. Tak to tehdy s Lavrovem zmáčkli. Jak to dopadlo, vidíme dneska na Ukrajině. Takže ten pitomec marxistickej stejně musí zase začít škodit a poslat do pobaltí a do Polska kontingent "živých štítů" v podobě amerických tanků a personálu. Americe už je asi souzeno škodit neustále, hlavně, když si Evropa něco zavaří a někdo pak musí tahat z ohně horké kaštany. V První Světové se těm vytahovačům kaštanů říkalo "dough boys", za Druhé Světové to byli "GIs". A zase budou řeči o americkém expansionismu, o imperialismu.....

J. Podešva 1.7.2015 7:53

pane Halško, to je bolševismus

Bolševismus vzniknul v Rusku a bolševické Rusko, později Sovětský Svaz, po celou dobu své existence, a trvá to dodnes, vytváří obraz "zločinného Západu". Proč to Rusko dělá ? Přeci proto, aby svému občanovi předložilo vnějšího nepřítele. Rus tomu rád věří, protože je zvyklý věřit tomu, co mu říká věrchuška. Že tomu věří i někteří lidé u nás svědčí o bolševismu v jejich duších.

B. Hamáček 1.7.2015 7:46

Re: Je to právě naopak

Soudruhu Heusngře , vy jste vážně placený ruský poskok. Aby jste viděl svět , takový jaký je ve skutečnosti , musíte odstřihnout ty drátky z Moskvy.

J. Babička 1.7.2015 7:00

Re: Je to právě naopak

Velký zastánce muslimů, stále upozornuje, jak je jim ubližováno. Typoval bych to, že spáchá sebevražedný útok na americkou ambasádu

Z. Baldova 1.7.2015 5:37

Re: Je to právě naopak

A Vam spadla ta jedna bomba na hlavu ze?  no urcite...

Z. Baldova 1.7.2015 5:36

Re: Problém

Souhlas

E. Heusinger 1.7.2015 5:05

Je to právě naopak

Klid, mír, prosperitu po celém světě přináší americké humanitární bombardování.

J. Sinnreich 1.7.2015 2:02

Prezident mirotvorce

Z rady tech potmesilych prezidentu USA, kteri svetu socializmu a miru skodili, bych vyjmul soucasneho Obamu. Ten, Nobelovou cenou ovenceny, se snazi zachranit mir na celem svete. Nejlepe o tom svedci jednani s mirumilovnym Iranem, ktery uz 20 let odstreduje uran a vyrabi plutonium tez pouze pro mirove ucely. Jednani jsou uz jen nekolik centimetru od konecne dohody, podle ktere nejvyssi iransky mullah Khamenei vyloucil jakoukoli moznost inspekce mist, kde se iranske atomovky montuji.

B. Hamáček 1.7.2015 0:08

Problém

Problém spočívá v tom, naopak Rusko ( SSSR)je tou říší zla a snaží se zlo rozsévat zejména po Evropě a Africe . Rusku náramně vyhovuje Evropa rozhádaná ,nesvorná a v krizi . Odvrací tím pozornost od svých výbojů. Kdo podporuje Putina , je jeho placený poskok (asi dobře) nebo duševní invalida , třeba i s VŠ. Sluníčka patří do obou kategorií.