8.12.2021 | Svátek má Květoslava


Diskuse k článku

ÚVAHA: Západ! Zdroj všeho zla?

Jsem stár, narodil jsem se za vlády amerického presidenta Trumana. Ve škole nám říkali, že to byl zločinec, co nechal schválně svrhnout A-bomby na Japonsko, aby mohl štvát Západ proti táboru míru a socialismu v čele se Sovětským svazem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Babička 1.7.2015 7:00

Re: Je to právě naopak

Velký zastánce muslimů, stále upozornuje, jak je jim ubližováno. Typoval bych to, že spáchá sebevražedný útok na americkou ambasádu

B. Hamáček 1.7.2015 7:46

Re: Je to právě naopak

Soudruhu Heusngře , vy jste vážně placený ruský poskok. Aby jste viděl svět , takový jaký je ve skutečnosti , musíte odstřihnout ty drátky z Moskvy.

P. Zeman 1.7.2015 10:11

Re: Je to právě naopak

By si to pak musel hodit, náhle bezprizorní, nikým neřízený onanymní blb Heusinger :-D

J. Štrobl 1.7.2015 8:40

Re: Je to právě naopak

Víte Heusingere, vy jste jen takový duševní mrzáček. člověk by vás měl litovat, ale přiznám se, že soucit s vámi se ne a ne dostavit.

J. Lepka 1.7.2015 10:16

Re: Je to právě naopak

Zase plácáš kraviny, Marbulínku ?

J. Mannheim 1.7.2015 10:48

Re: Je to právě naopak

also sprach komunistický anonym schovaný za technologiemi parních lokomotiv

J. Sinnreich 1.7.2015 2:02

Prezident mirotvorce

Z rady tech potmesilych prezidentu USA, kteri svetu socializmu a miru skodili, bych vyjmul soucasneho Obamu. Ten, Nobelovou cenou ovenceny, se snazi zachranit mir na celem svete. Nejlepe o tom svedci jednani s mirumilovnym Iranem, ktery uz 20 let odstreduje uran a vyrabi plutonium tez pouze pro mirove ucely. Jednani jsou uz jen nekolik centimetru od konecne dohody, podle ktere nejvyssi iransky mullah Khamenei vyloucil jakoukoli moznost inspekce mist, kde se iranske atomovky montuji.

B. Hamáček 1.7.2015 0:08

Problém

Problém spočívá v tom, naopak Rusko ( SSSR)je tou říší zla a snaží se zlo rozsévat zejména po Evropě a Africe . Rusku náramně vyhovuje Evropa rozhádaná ,nesvorná a v krizi . Odvrací tím pozornost od svých výbojů. Kdo podporuje Putina , je jeho placený poskok (asi dobře) nebo duševní invalida , třeba i s VŠ. Sluníčka patří do obou kategorií.

Z. Baldova 1.7.2015 5:36

Re: Problém

Souhlas

J. Jurax 2.7.2015 1:00

Re: Problém

Máloco je černobílé.

Nicméně připustíme-li, že Rusko je říší zla, neplyne z toho, že USA, obecně Západ včetně nás je říše dobra. Neplyne z toho ovšem taky, že USA, obecně Západ včetně nás je říše zla.