16.8.2022 | Svátek má Jáchym


ÚVAHA: Paříž

19.11.2015

Oficiální média opět něžně mlží a jemně upravují obsahy svých reportáží ke svému multi-kulti obrazu. Příklad – do svého nočního přímého přenosu z Paříže zařadili jakéhosi pečlivě vybraného českého defétistu, jehož slova by šla shrnout: Teď nesmíme tvrdě odpovědět a musíme zůstat v klidu, protože bychom tak nahráli teroristům, kteří si přejí větší radikalizaci svých souvěrců žijících mezi námi. Čili máme dělat nic, spočítat své mrtvé a proti domácím islámistům nezasahovat. Potud ČT24.

Pravda je přesně opačná. Také president Holland se probudil z politicky korektního spánku. Vyhlásil v zemi stav ohrožení, uzavřel hranice a v celém departmentu Il-de-France, což je území okolo Paříže veliké asi jako naše střední Čechy, nařídil domovní prohlídky. To neznamená, že policie vleze do domu každého Francouze. Znamená to, že prohledají všechny mešity, sklady a podniky patřící islámcům, islámská ghetta a také podezřelé byty. Tohle jsme slyšeli v noci, ale následující den se to z našich televizních obrazovek jaksi vytratilo.

Útočníci přijeli či přiletěli pravděpodobně ze Sýrie do Francie samozřejmě beze zbraní. Ty si vyzvedli z tajného skladu kdekoli, třeba při ranní bohoslužbě. Podobnou akci by měl spustit každý evropský stát, protože zítra mohou udeřit třeba i v Praze.

Jak jsem již jednou v těchto úvahách napsal, tohle je další světová válka. A ti, kteří nás v médiích uklidňují a říkají, že je to „jen“ válka s terorismem a nikoli válka s náboženstvím, se hluboce mýlí. Když slyším mluvčího našich zpravodajců tvrdit, že naše islámská komunita je k události zdrženlivá, a nemáme se tedy čeho obávat, musím se pousmát. Co si myslíte, že dělají? Doma potichu slaví.

Buďte ve střehu - zpravodajci, jak se znovu a znovu ukazuje, nestačí na všechno. Bránit se by měla být věc nás všech, každého občana. Tohle nelze nechat jen na profesionálech, protože nedokážeme-li to, neblahé důsledky poneseme všichni.Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 7. soutěžním týdnu?
Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 7. soutěžním týdnu?

Léto venku s eMiminem je tady! Každý týden budeme soutěžit o fantastické ceny v celkové hodnotě 298.000 Kč. Sdílejte své letní zážitky, hodnoťte...