13.8.2020 | Svátek má Alena


Diskuse k článku

USA: Volby za tři měsíce

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Církva 1.8.2020 9:40

Tak buď jsou průzkumy v USA cinknuté, nebo se skutečně Američané zbláznili. Může někdo volit Bidena, který poporuje (nebo není řešením) BLM, nepořádek svrhávání soch? Jestli to opravdu lidé radši, tak se zbláznili.

J. Vintr 1.8.2020 10:43

To samé bylo při minulých volbách. Přes polovinu Američanů dalo hlas hloupé histerické náně, která mimo jiné se svým manželem krade jak straka.

P. Zinga 1.8.2020 11:55

Ne všichni, ale velká část se skutečně zbláznila. Anebo prostě zblbla.

Má obraz černého nebo lesbičky vyšší uměleckou hodnotu? Nebo dokonce výlučně?

„Upřeli jsme pozornost na sběr („uměleckých děl“-P.Z.) žen, černých umělců, Prvního národa (zřejmě Indiánů-P.Z.), domorodců (?), L.G.B.T.O, Latinů a tak dále. Nejsem určitě někdo, kdo věří na nějaký způsob diskriminace. A existuje mnoho bílých umělců. Mnoho mužů, provozujích nádhernou práci“

Po těchto slovech už není Garry Garels, uznávaný a dlouholetý kurátor „Francisco Museum of Modern Art“, už kurátorem. Tak jako neplatí, že každý život je cenný, neplatí, že bílý muž může být špičkový umělec. Já tvrdím opak: hlavně bílí muži jsou špičkoví umělci.

K. Salajka 2.8.2020 10:03

Proto k nám přišlo Cé eN eN. Kdyby nám to nestačilo od moderátorů České televize. "Normální je rabovat." Takový Obama prožíval podobný svár jako Yeti (vlastně Já x Ty) Miloslava Šimka. Schizofrenní problém zakončilo vítězství černé poloviny nad bílou - BLM se přetavilo na Black Weights More - ukázalo se, že Obama nebude plátcem, ale příjemcem odškodnění za galeje a dřinu na bavlníkových polích (nejspíš v Mombase), stejně jako Pocahontas- Pelosi - Indiánka, která svých žalostných 90 % běloby vymazala úsilím o prosazení "správných věcí" .

J. Prikner 2.8.2020 13:28

Průzkumy jsou vždycky cinknutý, to dá rozum, kdo průzkumníka platí, ten ve výzkumech vede.