Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

USA: Volby 2020

Prezidentské volby minulý rok v USA jsou pro běžného českého člověka velmi nečitelné, protože z hlavních sdělovacích prostředků se nelze dozvědět o dění v jediné světové velmoc poslední roky takřka nic. Důvodů tohoto tristního stavu je hned několik, což je ale jiné a velké téma.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
KZ

Mem o ukradených prezidentských volbách je taková US Fidorka - když jí věříš, není co řešit! To můžou fact checkové servery a rubriky novin publikovat normální vysvětlení trumpisty uváděných „důkazů“ pořád dokola a je to taky pořád dokola házení faktů na zeď uhlířské víry. Holt se musíme smířit s tím, že si sem různí zklamaní trumpisti budou pravidelně vylévat srdíčka, jak Kulíšek závěrem vyhrožuje. Ono to časem vyšumí ale oni zase najdou svojí parketu - tipuji, že to bude odhalování zločinů Bidenovy komunistické junty.

0 0
možnosti
OU
MV

Pořád dokola. Soudci nejsou od toho aby důkazy hledali, ty dodává žalující strana, ale aby je posoudily. Jelikož ale žádné relevantní důkazy dodány nebyly, tak to dopadlo jak to dopadlo.

0 0
možnosti
OU
PK

Taky si myslím, že když 13 států a přes 100 poslanců podá žalobu na volby - patně na ní bude, alespoň tolik, že by stála za vyšetřování - nikoliv smetení ze stolu pro formální důvody.

Horší je představa, že v nejvíce ozbrojeném státě s jadernými zbraněmi mohou každé další volby být stějně podvodné jako ty poslendní.

0 0
možnosti
VC

Ano, pane Kubáči, pokud v jaderné velmoci, jakou je USA dojde k podvodným volbám prezidenta, který má šanci vyplývající z jeho postavení hlavy státu a tím vrchního velitele armády rozpoutat novou světovou válku, je něco shnilého v tomto státu. Co když Biden při své stařecké demenci nevědomky dopustí tuto světovou katastrofu, respektive pokud se z jakéhokoliv nešťastného důvodu stane prezidentkou USA Kamala Harrisová, proklamující svou náklonnost ke komunismu, navíc je muslimka, má svět rovněžtak zaděláno na jaderou válku. Bůh ochraňuj planetu Zemi! :-(

0 0
možnosti
PP

P46e47p66a 93P16e39p49a67x

2. 2. 2021 8:53

Nejtrapnější pro mně ale bylo fňukání a kálení na Trumpa od od některých autorů na NP (a nejen). Takovým asi nelze věřit ani nos mezi očíma.

0 0
možnosti
ŠH

Několikaleté kálení.

0 0
možnosti
VC

Vyborná odpověď všem pochybovačům o volebním podvodu, navíc od člověka v US žijícího a lećcos znajícího

0 0
možnosti
P4

P30b30l11a 244210432894

2. 2. 2021 9:06

Mezi pochybovače o volebních podvodech řadíte i Trumpovy právníky? V podání k soudu napsali "Netvrdíme v tomto podání, že došlo k volebnímu podvodu. Netvrdimíme, že někdo ukradl volby".

https://www.wsj.com/articles/trump-cries-election-fraud-in-court-his-lawyers-dont-11605271267

0 0
možnosti
ŠH

Demokracie v USA končí, začíná hra na demokracii/manipulace.

1. Hlavně bych si nyní všímal, kdo v ČR bude prosazovat "americký zdroj problémů", rozuměj volby poštou!

2. Všímal bych si, kdo vyrukuje se změnou počítání hlasů. Nyní před volbami, najednou. Zatím se tak hlasy počítají třicet let. Přepočítávat chtějí strany, které "jdou do háje". Komu to nedocvakává?

0 0
možnosti
PH

P42e64t26r 73H78a50v11e25l

2. 2. 2021 8:18

Nejlepší je ta o tom kamiónu :-D

0 0
možnosti
OU
Foto

Naprostý souhlas. Z přímého přenosu i u nás bylo jasné, že dochází k matematicky (z hlediska pravděpodobnosti) vyloučeným změnám poměrů hlasů. Podvody se soustředily na velká města a jednalo se o statisíce nepravých hlasů ,v součtu miliony). /Myslím, že v řádu několika tisíc hlasů došlo k mimosoudnímu vyřazení už započtených hlasů. / Flagrantní bylo vkládání hlasovacích lístků po údajném uzamčení místnosti do počítačů - o tom video průmyslových kamer . Ostatně dobrá byla i šestihodinová pauza pro přesuny hlasů do obvodů, kde to Bidenovi pomohlo ke zvrácení volebních výsledků. Soudy také odmítly provést audit počítacích strojů - určitě proto, poněvadž se nešvindlovalo.

Přepočítání hlasů v Georgii bylo pro kočku, poněvadž se nezjišťovala existence voliče. Ještě před opakovanými volbami do senátu 6. ledna 2021 tam demokratický soudce rozhodl takto: " Skutečnost, že se někdo odstěhoval a odhlásil z registru voličů Georgie, mu nebrání aby v těchto volbách hlasoval".

0 0
možnosti
Foto

Souhlasím, tady je ještě něco o nastavení chybovosti Dominionu, aby bylo možné zadávat kandidáta ručně.

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/audit-v-michiganu-prokazal-ze-systemy-dominion-vytvarely-volebni-podvody/

0 0
možnosti
IM

Cinknuté/necinknuté? Trumpistům i demokratům je to jasné, tak co? Je to koneckonců jejich věc a nějak se s tím vypořádají. Jen my staří psí mužové ne, my bychom se za našeho Donalda bili do posledního ... Čeho, hrome?

0 0
možnosti
OU
JN

Po těch všech prokazanych a tak hbitě pod koberec zametenych volebních podvodech mám vážnou obavu, že demokracie v Americe končí. A to se bude zatraceně časem týkat i nás.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz