Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

USA: Volby 2020

Prezidentské volby minulý rok v USA jsou pro běžného českého člověka velmi nečitelné, protože z hlavních sdělovacích prostředků se nelze dozvědět o dění v jediné světové velmoc poslední roky takřka nic. Důvodů tohoto tristního stavu je hned několik, což je ale jiné a velké téma.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

To jsou neuvěřitelné bláboly.

U nás chodí nejvíce demonstrantů na meetengy Milionu chvilek. A jen idiot a tento americký republikán by z toho vyvodili, že Milion chvilek by u nás vyhrál volby, a pokud nikoli, pak byly zfalšované.

Pokud jde o korespondenční hlasy, kde údajně chyběl podpis voliče a svědka, pak by stačilo, aby tito voliči svědčili u soudu, že hlasovali jinak, nebo že vůbec nehlasovali. Pak by byl volební lístek podvrhem.

Jenže zatím se nenašel jediný volič, který by podal trestní oznámení nebo žalobu, že byl jeho korespondeční hlas zfalšován.

0 0
možnosti
OU
MJ

Nic není zapomenuto.Argumenty výše uvedené mluví jasně.A pohled na nejpopulárnějšího prezidenta americké historie-to je tedy síla.;-D

0 0
možnosti

Tak hlavně pohled na toho našeho ,,prezidenta" je síla.

0 0
možnosti
Foto

Ano je stále potřeba připomínat že Biden je volební kouzelník, podobě jako Obama i když se to snaží sociální sítě cenzurovat. Třeba v Pensylvánii volilo o 102 tisíc více lidí než kolik bylo registrovaných voličů, ale soud to nezajímalo, tamní republikánští kongresmani sehnali svědectví více než 450 lidí ochotných svědčit pod přísahou o volebních podvodech, ale soud jejich svědectví nepřipustil, volební graf ukazuje odečtení hlasů u Trumpa, ten největší činí 60 tisíc (celkem to bylo cca 430 tisíc, u Bidena nic a to vše u strojů, které prý umí pouze sčítat), firma Dominion není schopna vysvětlit, jak je technicky možné, že v rozmezí jedné minuty přiskočilo Bidenovi více než 134 tisíc hlasů, atd atd

Zde třeba můžete ve videu vidět úbytek hlasů Trumpovi a jejich přičtení Bidenovi, který se stal v přímém přenosu.

https://www.youtube.com/watch?v=OOQFrLd6xPI

0 0
možnosti
VB

Opět opakujete vyvrácené lži, třeba hned ta první o počtu voličů. Lidi jako vy mě docela zajímají, zejména jejich motivace. Děláte to protože jste natolik hloupý, že tomu opravdu věříte nebo je za tím něco jiného?

0 0
možnosti
DM

Sice už je to skoro zapomenutá historie, ale stejně. Pokud hlasovalo tak moc lidí navíc pro Bidena korespondenčně, pro Trumpa korespondenčně nehlasoval nikdo? To autor textu taktně neřeší.

A také se mýlí v tom, že americké soudy neřeší spory politických stran a do voleb nezasahují. Každý, kdo si chce pamatovat, tak si pamatuje zásah soudu do sčítání volebních lístků na Floridě v roce 2000 při prezidentském klání mezi Bushem jr. a Al Gorem ve prospěch republikánského kandidáta. A to šlo o 537 hlasů.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/o-milionu-hlasu-floridy-rozhodne-soud.A001130_080610_zahranicni_mhk

0 0
možnosti
JV

J34a90n 95V32i17n24t83r

2. 2. 2021 11:11

Korespondenční hlasování samo o sobě není podvodem, ale může být k podvodu snadno zneužito. Zvlášť když jde o organizovaný podvod ve velkém měřítku.

0 0
možnosti
JF

Ty volby skutečně nebyly v pořádku - je třeba to důkladně prošetřit..

0 0
možnosti

To myšlení fanclubu oranžového Doníka je vskutku brilantní. Členka americké Sněmovny reprezentantů Marjorie Taylor Greenová:

-----------------------------

požáry v Kalifornii mají na svědomí bohatí židovští bankéři, kteří nechali speciálním laserem z vesmíru zapálit lesy, aby se na přírodní katastrofě obohatili;

Hillary Clintonová s poradkyní Humou Abedinovou znásilnily, znetvořily a zavraždily malou dívku, jejíž krev poté vypily. Clintonová také nechala zabít své politické oponenty;

při útocích 11. září nezaútočilo na Pentagon žádné letadlo, protože nikdo neviděl důkazy

masové střelby jsou tajně záměrně organizované, aby se v USA prosadil zákaz volného držení zbraní;

muslimové nepatří do vlády, černoši jsou drženi demokraty jako otroci a George Soros je nacista

Barack Obama je muslim a otevřel hranice muslimům, aby napadli USA

šéfka Sněmovny Nancy Pelosiová říká Hillary Clintonové, že potřebuje nějakou masovou střelbu, aby zákaz zbraní prosadila;

střelba v Parklandu, při níž exspolužák zastřelil 14 dětí a tři učitele, se nestala; ani masakr v základní škole v Sandy Hook, při němž byly postříleny pěti- a šestileté děti, nikdy neexistoval;

Donald Trump vyhrál prezidentské volby.

0 0
možnosti
OU
Foto

J14a95n 92Š21r43a11j84e53r

2. 2. 2021 10:22

Volby v USA byly Pyrrhovým vítězstvím Bidena a milosrdnou prohrou Trumpa. Během příštích 4 letech se totiž radikálně změní ekonomika světa a s ní i politická mapa. Krize jaká přijde bude hrozná. USA jsou však vitální spolek a dokáží tu Čínu ukočírovat a sebe také. Za 4 roky je tu Trump zpátky. Bůh mu žehnej.

0 0
možnosti
JV

J58a26n 26V89i98n88t19r

2. 2. 2021 10:29

Taky doufám, že nakonec zvítězí pravda. Demokradi se teď odkopali a doufám že velká část Američanů, která jim dosud věřila, je přestane podporovat. V dalších volbách už jim snad nepomůžou ani podvody.

0 0
možnosti

Autor má pravdu, volební kampaň byla velmi nestandardní. Ještě nikdy se v moderní historii nestalo, aby nějaký prezident už půl roku před volbami, když průzkumy ukazovaly jeho prohru vyřvával do médií, že když prohraje, tak jedině podvodem.

0 0
možnosti
OU
VC

Tak, ať už byly volby cinknuté, nebo ne. V každém případě, v USA mají nakročeno jasným směrem. 41 pohlaví, hranice otevřené pro drogové mafiány a islámské teroristy, MeeToo, potratismus, cenzura Trumpa i jeho spolupracovníků a vyhazování odpůrců progresivní sladké budoucnosti z práce.

Těch pár špatně sečtených hlasů? To je prkotina. Zabývat se nějakými volbami, vždyť ty příští už se nikdo vzpouzet nebude.

Putin může jít spokojeně do důchodu. Nemusí dělat vůbec nic. USA porazily sami sebe Rv.

0 0
možnosti

Tak Putin hlavně do žádného důchodu jít nemůže, ten se musí držet u moci stůj co stůj. Jinak si to s ním vyřídí pěkně po soudružsku.

0 0
možnosti
PP

P89e72p36a 17P51e61p94a94x

2. 2. 2021 9:31

Tento článek je o to více alarmující, protože jej napsal skutečný odborník. Zelení jsou nevěrohodná zoufalá sekta a politici ti asi přemýšlejí nejvíce o tom jak se uživit žvaněním až do smrti.

0 0
možnosti
PP

P48e74p73a 88P21e57p58a77x

2. 2. 2021 9:39

To sem nepatří :-):-):-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz