Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P28e34t17e 98B66r37i97c54h
Před jeho druhou volbou se říkalo. Volbou Baracka O. jste, Američané, dokázali, že nejste rasisti. Následující volbou někoho jiného dokažte, že nejste úplní blbci ...
D44a42n54i67e87l 72R82y83š75l25i11n40k
Blbci zvolili Trumpa, a ten jim teď demoluje stát pod nohama. Vyžaduje to ovšem ovzvláště kovaného blbce, který si "nevšimne", že volí nevzdělaného hlupáka s křivým charakterem, patologického lháře, který zničil, na co sáhl.
P36e25t20e 63B60r63i43c19h
"Co se domácí politiky týče, Obama nikdy nezapřel fakt, že jeho jediným zaměstnáním před vstupem do vrcholné politiky bylo cosi s názvem „community organizer“, tedy v jeho případě něco jako menšinový aktivista."
Aby si z toho tak vzal příklad Člověk v plísni ...
O16l14d24ř95i82c53h 80B36e76z86u15n41k
Asi píšeš z paralelního, dokonce i datově odlišného - vesmíru (ta schůzka byla 17. prosince 2017!). Obama byl krysa od začátku, a až do konce (jeho působení skončilo až 20. Ledna 2025... - to byl on co na dálku řídil ze své rezidence v Kolorama sousedství Washingtonu dementního Bidenův White House!). Od samého začátku rozfoukával uhlíky rasové nesnášenlivosti, dokonce by se dalo říct NENÁVISTI. Úplně diametrálně odlišně od Martina Luthera Kinga, který před 60 lety ukázal cestu k rasové harmonii - že barva pleti není to nejdůležitější ale charakter. Obama nese v sobě zlobu, jako většina míšenců, že neví kdo vlastně je... Bílý? to není cool! Černý? A hned mu idioti z Osla dali Nobelovku! Za co? Že byl cool? Z jeho katastrofálního prezidentství a tý krávy Hillary se USA, ale i Evropa!, bude vzpamatovávat ještě 20 let. Evropa snad už nikdy, pokřivená tou druhou uber-krávou Merkel a invazí milionu Arabů z Libye a Sýrie. Naše poslední záchrana, nedokonalá, ale alespoň správný vektor, je TRUMPova administrtiva a jeho zdravé instinkty.
J35o42s42e78f 66B46á29r58t65a
Demokrati nic jiného než podrazy neumí a je to stejné, jak v USA, tak u nás.
D98a23n51i44e21l 91R19y96š45l15i72n63k
Jeffrey Sachs - "Kterak Evropa zabloudila"
M44a24r39t27i57n 83F43l90o56r16i88a19n
Obama je pro mě šmejd, nejhorší prezident. A nenarodil se v USA
D69a14n92i81e40l 95R23y44š84l53i17n90k
Což je samozřejmě pitomost, ale to vám nebrání ji opakovat, protože jste konzervativec, což znamená že fakta pro vás nic nezajímají, jen vaše zažraná nenávist a závist.
D71a61n71i61e71l 38R41y80š42l76i90n28k
Lincoln project - "Jak vysvětlíte dětem, že jste volili kriminálníka?"
R12o60m19a61n 84L66a19n91g33e41r
Bolševici jako ty nám to vysvětlí určitě, soudruhu!
P73e16t97r 36V65o49l90š38a77n90s17k47ý
Vypadalo to, ze se proti Trumpovi spiknul deep state. Ale, ze to bylo rizene primo z Bileho domu Obamou, to jsem necekal. Demokrate si zaslouzi vecne zatraceni. Jsou to stejni smejdi jsko evropsti progresiviste kolem von der Lyanove
D54a95n22i81e29l 27R74y17š76l91i23n74k
Conservative cluelessness score
"deep state" +1
"progresivisté" +1
"spiknutí" +1
Result - 3 points - slightly clueless.
Proti Trumpovi se "spikli" hlavně lidé, kteří mají funkční svědomí a rozum.
V78a79ň86u61r59a 28P43e24t66r
Jenom blb mohl volit Obamu aby "odčinil otrokářskou minulost." Mimochodem, blb Obama podporoval všemožná "arabská jara," která se ukázalo být katastrofou!
D39u86s64a62n 44S72t90u88l13i97k
Jako dlouhodobý obyvatel US a Kalifornie musim (rád) s vaši analýzou situace 100% souhlasit. Díky za článek!
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz