3.12.2020 | Svátek má Svatoslav


USA: Válka s Trumpem o návrat otroctví

3.7.2017

Škody, které nadělal bývalý prezident Obama, budou Spojené státy americké odstraňovat desítky let, pokud se jim to vůbec podaří. Nenajdeme v dějinách USA žádného prezidenta, který by Americe tak rozsáhle a hluboce uškodil. Nejde jen o zcela extrémní vládní výdaje, rozšíření davů dotačních příjemců o miliony obyvatel, ztrátu prestiže USA ve světě a neskutečné, trvalé a bezduché válčení zakrývané prázdnou „mírovou“ rétorikou. Jde především o poškození vnímání dobra a zla, správného a zlého. Americký lid bez rozdílu pleti či náboženství byl vtažen do osy zla, kde na jedné straně stála Obamova administrativa a globalisté a na druhé straně byli občané.

Hon na čarodějnice

Po zvolení Donalda J. Trumpa vypukl v USA hon na čarodějnice, který od časů senátora Josepha McCarthyho nemá obdobu. V této honbě se předstihují mnozí. Miliardáři mající v zádech placené neziskové organizace a k nim televizi CNN, nebo takový podnikatel a vlastník Amazonu, Jeff Bezos, vlastník i tradičních novin s názvem Washington Post, které koupil za 250 milionů dolarů (viz). Jeho plátek a jen zdánlivě konkurenční The New York Times jsou Donaldem Trumpem doslova posedlé. Napíši o něm cokoliv, jen aby jej poškodily. Jim sekundující CNN došla už tak daleko, že prokazatelně lživé reportáže proti Trumpovi byly tak neudržitelné, že se její redaktoři museli poroučet k posměchu ostatních amerických médií (viz).

Jde o válku zcela neskrývanou, v USA v zásadě ojedinělou a jde o válku globalizátorů, kteří vnucují lidem novodobé otroctví. Proto válčí především s týmem prezidenta Trumpa. Ten si tuto vývojovou hrůzu uvědomuje a chce ji, jak říká i sám Trump, zastavit.

Plán nového otrokářství

Globalizátoři se samozřejmě nezastaví před ničím. Pokud nepomohly proti Trumpovi předem organizované placené demonstrace a sugestivní hysterické výlevy „celebrit“ jako Madona ap., začali globální škůdci hledat cestu u třetí moci, tj. moci soudní. A tak zatímco Madonu za výrok „Přemýšlela jsem hodně o vyhození Bílého domu do vzduchu“ nikdo nestíhá, v řádných a právně platných dekretech Donalda J. Trumpa našli Obamovi prokurátoři a soudci věci přímo nevídané.

Korupce svědomí i soudní moci

Podivné „talárníky“ v žoldu kohosi přímo rozlítil protiimigrační dekret vztahující se na Írán, Jemen, Libyi, Somálsko, Súdán a Sýrii. Občanům těchto zemí se až na výjimky zakazuje na 90 dní vstup do Spojených států a na 120 dní se také pozastavila možnost přijímání uprchlíků. Ryk, který spustily penězi řízené neziskovky a výše uvedená antitrumpovská média, byl dokonalou kouřovou clonou pro lokaje, kteří za „cosi“ udělají cokoliv.

Jeden ze soudů (Kalifornie) rozhodl, že Trumpův dekret diskriminuje lidi na základě jejich národnosti. Národnosti? Jemenci jsou většinově Arabové, stejně tak Libyjci či Syřané. Ale arabských států je mnoho dalších (SAE, SA, Katar, Egypt) a jejich občany nikdo žádným zákazem nepostihl. Výmluva soudu byla zřejmá a směšná. Ještě směšnější rozhodnutí vydal havajský soud, který uvedl, že hlavním cílem Trumpa bylo znevýhodnit muslimy. To by mohlo být pravda, pokud by Trump všem (!) muslimským státům volný vstup do USA odepřel. Nic takového se nestalo. A když havajský soud jako argument užil, že exekutivní nařízení by poškodilo turistický průmysl a zkomplikovalo nábor zahraničních studentů a pracovníků (viz), musel se stydět i student prvního ročníku práv.

Írán, Jemen, Libye, Somálsko, Súdán a Sýrie jsou významní dodavatelé turistů (sic!) a studentů či dokonce pracovníků na Havaji a jejich příp. nedostatek by Havaj zásadním způsobem ohrozil? Nějaký důkaz k tak absurdnímu tvrzení se samozřejmě nikdo nenamáhal předložit.

Americký Nejvyšší soud ve zkoušce obstál

Americký Nejvyšší soud (v českém právu jde významově o Ústavní soud) antimigrační, bezpečnostní dekret Trumpa potvrdil. Nejde jen o potvrzení pravomocí amerického prezidenta, ale jde o rozhodnutí klíčové v tom, že to nebudou globalizační miliardáři a jejich média, kdo bude v USA rozhodovat o právu. Rozsudek tak významné instituce si netroufli komentovat ani zavilí nepřátelé Trumpa v USA a v EU, neboť i jim bylo jasné, že takovou kritikou by se veřejně přihlásili k metodám totalit, pro které soudy byly a jsou jen spolunástrojem jejich moci.

Právo v EU pomalu už jen na papíře

V EU se moc soudní k totalitnímu obrazu zjevně přetváří. Soumrak demokracie proto nevytváří Trump, ale ti, co za peníze globalizátorů dávno nedělají politiku pro své země a své národy. Z přitažlivého EHS (Evropské hospodářské společenství) se vyloupla ekonomicky i právně stále více a více chřadnoucí EU (Evropská unie), jejíž vzrůstající diktující odpudivost je dnes už nesporná. Vedení EU dnes neslouží zemím, neslouží lidem ani evropské integraci, slouží jen novodobé představě o obnoveném „skrytém“ otroctví, ve kterém nejsou země, národy, občané, ale jen levné pracovní síly s omezenými právy, tolik podobné bývalým otrokům. Proto „elity EU“ nenávidí Trumpa a svobodné Brity. Nepochybně musí být tato nenávist zřejmá už i ústavním soudcům v USA.

Svět není na prahu rozšiřující se svobody, ale, žel, na přesně opačném útesu.Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.