25.6.2022 | Svátek má Ivan


USA: Trumpův malér a sny počestných žen

11.10.2016

Poněkud nevážný komentář

Tak je prý po Trumpově kandidatuře. Někdo uveřejnil dlóóóuho schovávanou nahrávku, kde Trump povídá, že na ženský jde zhurta. Začne je bez vyzvání líbat, pak je popadne za prsa a pak jim hned hmátne mezi nohy a „zmáčkne“. V podstatě tak líčí sen veliké množiny chlapů, co by dělali se ženskými, kdyby si troufli. A kdyby měli naději, si to ty ženské od nich nechají líbit. Asi tak nějak, jak to předvádí ve slavné scéně filmový hrdina „Krokodýl Dundee“. Když na večírku ručně v rozkroku zjišťuje, zda ta osoba před ním je chlap anebo ženská.

No, většina chlapů by si netroufla. Nehledě na to, že my u nás v Evropě nejsme tak drsní a začínáme masírováním horního předního dílu (tedy pokud je co masírovat, že...).

Mediální političtí šíbři vymysleli, že v USA - kde kvete, tedy spíše „bzuní“, mezi „intoši“ politická korektnost, navíc promíchaná s protestantskou prudérností - Trumpa odrovnají. Komentátoři jásají už více než rok nad určitě jasným koncem burana Trumpa, a ono nic. Tak to zkusili. A zase nic. I u nás se přidali různí „myslitelé“ jako v pondělní MfD pan Vodička. v článku „Dost! Drsný donchuán Trump je na odstřel!“.

Ovšem výsledky debaty z neděle na pondělí mezi Trumpem a Clintonovou ukazují něco jiného. Finta s „nemravným prasákem“ Trumpem, jak se zdá, nevyšla. Oni volební marketéři Clintonové a v Evropě citovaní komentátoři jsou složeni z jedné politické levicové líhně. Která je, jak se ukazuje, už tak daleko ve vlastním blouznění, že nechápe, koho Trump oslovuje. Navíc, jak se někam zamontuje sex a libido a „alfa samci“, tak je jasné, že tihle levicoví, téměř bezpohlavní, případně poněkud přihřátí eunuchové netuší, o čem je řeč.

Kdyby se zúčastnili jediné přednášky o sexuologii v době, kdy postoj k sexu nebyl politický směr, tak by možná slyšeli to, co nám paní docentka hned na úvod řekla:

„Víte, co je nejnemravnějšího na celém světě?“
„???????“
„Sny počestných žen!“

Tihle u nás takzvaní kavárenští intoši nic netuší o skutečném sexu, o skutečném libidu a o snech „počestných žen“. A bílých heterosexuálních mužů, kteří ještě zůstali normální. Většina žen, jak říkají duševně svobodní sexuologové, si v skrytu duše přeje „chlapáka“, co jí popadne a svalí na postel anebo louku. A moc u toho nemele. Dosti drsně to vyjádřila dívčí rocková kapela Panika v písni Tak ať:

Buďto mě drásej, nebo mě hlaď
Buďto mě líbej, nebo mě zmlať
Hlavně to zkrať
Hlavně prosím tě dělej
Ten konec bude každopádně skvělej
Řeknem si jenom: Tak ať!

Buďto mě rozpal, nebo mě zchlaď
Buďto mě svlíkej, nebo mě šať
Hlavně to zkrať
Prosím tě dělej
Ten konec bude každopádně skvělej
Řeknem si jenom: Tak ať!

A pokud si myslíte, že to tak není, o čempak to zpívala Hana Hegerová v písni Petr a Lucie?

Já vím, že si chceš se mnou hrát na Petra s Lucií,
když pořád meleš mám tě rád, tak to mě ubíjí.
Teď mluvím já a tak ty kuš,
jen jednou ukaž, že jsi muž,
vem na mě řemen nebo nůž
a třeba mě zab, ať vím, že jsi chlap.

Už nech těch hloupejch otázek a vlahejch pohledů.
Já nejsem svatej obrázek a leccos dovedu.
Mít čerta a ne anděla,
to bych si rady věděla.
Já vím, že se to nedělá.
Tak mě aspoň hlaď nebo vem si lať
a řádně mě zmlať, tak ať.

Tahle parta vzývající Clintonovou, gender, ekologii a domnívající se, že hledání Pokémonů je vrchol intelektuálního rozvoje, je vedle jak ta jedle.

Už je mi jich skoro až líto. Jak proklínají Le Pennovou, AfD, nadávají všem do fašistů (a myslí tím nacisty, ale ani to už nevědí) a prohrávají referenda od Francie, přes Irsko, Dánsko až po Velkou Británii.

Co se týče sexu, netuší, že určitá domluvená a společensky tolerovaná míra násilí při sexu je součástí kultury a že - jak je již jasné - samotný akt podvolení se „falu“ je součástí správného oplodnění. A otěhotnění. Protože jinak by si to příroda u savců nevymyslela.

Tihle pomatenci, snící o světě bez „falokratů“, vlastně sní o světě bez dětí. Protože ničím jiným se kvalitní dítě nevyrobí. Je to základní způsob reprodukce entity skupiny savců zvané “člověk“. A pokusy ošidit to přes dvě lesbičky anebo dva „hochy“ je jen momentální úchylka.

Ostatně každý schopný samec, který je, jak říkají vědci, vlastně jen půlkou „matrice“ pro přírodní výrobu „duplikací“, je předurčen k “roznášení semene“. A tím i vlastní genetické „informace“. V dnešní době, kdy lidstvo poprvé v dějinách produkuje tolik potravy a dalších statků, že není potřeba, aby byl samec silný jak gorila, se vytvořil nový dámský pářící model.

Dotyčné dámy, tedy z biologického hlediska „samičky“, podle průzkumů stále upřednostňují k páření „alfa samce“. Silného, výkonného a také do určité míry bezohledného. Ale děti chtějí vychovávat se samcem „obyčejným“. S kterým se dá lépe manipulovat a není tak nabitý testosteronem. To je skoro ideální manžel. Na výchovu dětí.

A v noci sní manželka o tom zarostlém samci odnaproti a o tom, co by s ní dělal. Odborníci tvrdí, že to prospívá manželskému sexu. Podle toho vtipu, jak tak jednoho večera pravidelná manželská soulož probíhá skutečně fádně. Manželka se podívá nahoru na svého muže a ten má výraz, jako když v Sokole dělá kliky. Zamyslí se a povídá: „Taky si nemůžeš na nikoho vzpomenout?“

Ono je to celé docela jinak a ti mediální magici už vůbec nechápou, že jsou obehraní. To, že se po uveřejnění nahrávky, kde se Trump vytahuje jak kšandy, jaký je super samec, což mu plno chlapů závidí a mnoho žen po něčem takovém touží, ozvala část vysokých republikánů a dělala „fuj!“, svědčí spíš o tom, že jsou mimo. Z hlediska voličů Trumpa se zařadili do řady bezpáteřních slizounů, protože by jistě taky rádi rychle sahali holkám mezi nohy, ale nemají na to odvahu. A holky by je koply do koulí.

No a ostatní ví, že takhle chlapi povídají a vytahují se a že je to jen obdoba ženských sedánek, kde si mámy vykládají, jaké mají úžasné děti a jak je jim bezva.

Nějak zapomínají, američtí i naši novináři, že Trumpa nebude volit redakce New York Times, ani CNN, ani The Guardian. A dokonce ani americké vysoké školy plné maoistů a marxistů to nevytrhnou.

Takže: kdo vyhraje, to se teprve ukáže.

No a nakonec bych vzpomněl na svůj milovaný televizní seriál „Chůva k pohledání“. Je americký, ale roztomile nekorektní - tak akorát - a v něm, jako ve všech seriálech, jde hlavně „o to“. No, vždyť víte. Mladá atraktivní slečna Fine nahání dlouze a usilovně svého zaměstnavatele, producenta a milionáře Maxwella Sheffielda. Do postele, ale hlavně do chomoutu. A ono to nejde a nejde. Až jednou, když infarkt sklátí sluhu Nilese, vysvětlí Fine Maxwellovi, že život je krátký, ten ji políbí, převrátí na záda na nemocniční lůžko a zatáhne závěs...

Po nějaké době pak v Anglii vychovaný Sheffield svému sluhovi Nielsovi vypravuje: „To bylo hrozné. Já jsem se vůbec neovládal ...ze mě se stalo zvíře!“

Zatímco slečna Fine líčí své kamarádce Valy: „On byl na mě tak něžnej! Tak, ale tak strašně něžnej...“

Tak by mě zajímala pravdivá výpověď té dámy, co ji údajně Trump bez ptaní políbil a pak jí šáhnul mezi nohy. Co ta si o tom myslela a jak na to vzpomíná.

Z našich luhů a hájů je známá historka, jak jeden kdysi slavný režisér a bonviván, co měl byt na Malostranském náměstí ve věži, potkal dole na náměstí svoji fanynku. Údajně během deseti minut tato dáma ležela na zádech a zůstala tak údajně celé odpoledne. A až do smrti se v malém městě, kde žila, chlubila jak si to s ním rozdala a jaké úžasné to bylo.

No a pak mne taky zajímá, kdo tam v USA vyhraje. Ale dáma, jejíž muž byl přichycen, jak mu slouží orálním sexem podřízená, aby se pokoušela udělat z konkurenta prasáka, to je na mě moc.

Kdyby autoři tohohle pokusu měli být rádci budoucí americké presidentky, Pán Bůh nás chraň!eMimino si objednalo jídlo od Family Marketu. Co jste si všechno uvařili?
eMimino si objednalo jídlo od Family Marketu. Co jste si všechno uvařili?

10 testerek z eMimina otestovalo v průběhu května služby českého specialisty na kvalitní mrazené produkty Family Market. Byly spokojené s...