30.11.2023 | Svátek má Ondřej


Diskuse k článku

USA: Trumpovo vítězství - vzpoura proti bohatým elitám

Donald Trump napsal v jednom ze svých tweetů toto politicky nekorektní prohlášení: „Dejte mi čistý, nádherný a zdravý vzduch – což není to samé jako ty globálně oteplovací blbosti (v originále: ‘bullshit‘). Už mám dost toho nesmyslu!“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Eliáš 16.11.2016 7:56

Oteplování existuje

A existovalo odnepaměti. Rovněž je i ochlazování. To rovněž existuje stejně dlouho. I ty klimatické změny jsou běžné. Akorát předpoklad, že to dokáže člověk ovlivnit je příliš zpupný.

J. Šimek 16.11.2016 7:55

Ochrana hranic podmiňuje zacházení s CO2 :o)o):o)

M. Šejna 16.11.2016 7:50

pane Šálku

já narozdíl od Vás jsem ze zvolení Trumpa docela potěšen. A narozdíl od Vás nepovažuji globální oteplování za hypotetické, ale zcela reálné.

Vy sám tu realitu globálního oteplování musíte cítit na vlastní kapse, protože letos už podruhé za sebou prohrajete sázku o rychlost oteplování. Vsadil jste se s "alarmistou" Hollanem, že oteplování bude menší než 0,16°C za dekádu. V současnosti je rychlost oteplování 0,35°C za dekádu, tedy víc jak dvakrát rychlejší, než jste se vsadil.

Od loňska, kdy jste poprvé tuto sázku prohrál, jste přestal psát o globálním oteplování. Dnes je to poprvé, kdy jste se o to znovu pokusil, a je to opravdu slabota. Hlavně ten Váš výrok o "hypotetickém oteplování", díky kterému prohráváte sázky zcela nehypoteticky.

A. Bocek 16.11.2016 7:05

Globální oteplovací humbuk !

S kopřivkou na těle sleduji jak u nás solární baroni vysávají občany a státní rozpočet , jak obchodníci s větrem v nevětrné horami uzavřené české kotlině plánují desetimagawatové parky , jak kukuřice na kWh vyčerpává půdu společně s řepkou Babiškou , do toho silně dotované elektromobily do státní správy a samosprávy ...... A přitom ubývá studentů kteří poznají rozdíl meku kW a kWh.

J. Mrázek 16.11.2016 5:03

Soros organizuje a platí...

Podle finančních záznamů, které uveřejnily Washington Times, Soros roky sponzoroval a mobilizoval skupiny napříč USA, což vyvrcholilo nepokoji ve Fergusonu a vznikem hnutí Black Lives Matter.

A nyní - uprostřed titulků o zapojení Sorose - oznámily KGW, že více než polovina anti -Trump demonstrantů zadržených v Portlandu není registrovaná v Oregonu tj. více než 60 % zadržených nejsou místní voliči,zklamaní výsledkem voleb.

A stejně jako v Charlotte a Fergusonu můžeme vidět, jak se profesionální aktivisté objevují v ty správné okamžiky, aby vybudili sociální nepokoje.