18.9.2020 | Svátek má Kryštof


Diskuse k článku

USA: Trump a vnitřní terorismus

Zpoza oceánu přišly zprávy o dalších masakrech civilistů. O střelbě Američanů do Američanů. O další z nekonečné řady těžko pochopitelných tragédií, o nichž se nejvíce dozvídáme za informačně chudších podmínek okurkové sezóny anebo při zvýšeném počtu obětí na životech.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Vintr 14.8.2019 3:19

Nezabíjejí zbraně, ale lidé

Problém je tedy v lidech a vůbec ne v dostupnosti zbraní. A navíc se tento problém zcela nepřiměřeně nafukuje. A hlavní příčinou, proč se to stále opakuje, je právě zcela nepřiměřená medializace takovýchto událostí, která inspiruje další adepty takovéto mediální "slávy".

J. Krásenský 14.8.2019 5:02

Nezabíjejí zbraně, ale lidé

https://www.lidovky.cz/svet/neschopnost-nebo-skrty-londyn-desi-utoky-nozem-staly-se-politickym-tematem.A190813_194545_ln_zahranici_form

V. Pavelka 14.8.2019 10:02

Re: Nezabíjejí zbraně, ale lidé

Každý kdo si třeba na zkoušku pujčí revolver ,zjistí ten omamný pocit jistoty a síly .Půjdou v USA Gangy černochů a latinoameričanů taky ke kontrolám u psychiatrů,v Jihoafrické republice je otázkou času kdy se stane druhou Liberii, a až to převezmou černoští radikálové,USA jsou na podobné cestě ,příliv barevného obyvatelstva naředí výkonost vlastní malou disciplinovaností ,upadek znemožní sociální podporu obyvatel a je to.

J. Vintr 14.8.2019 17:12

Re: Nezabíjejí zbraně, ale lidé

Od "omamného pocitu jistoty a síly" (ve mně tedy moje zbraň žádné takové pocity nevyvolává) je k chuti spáchat sebevraždu hooodně daleko.