4.3.2021 | Svátek má Stela


USA: Skutečně?

13.11.2020

Joe Biden, prozatím president-elect, pravil, že spolu s Kamalou Harrisovou sjednotí rozdělenou Ameriku! To řekl 70 milionům Američanů volících DonaldaTrumpa.

To řekl navzdory minulým čtyřem rokům úporného tažení demokratů a levicových medií, z devadesáti pocentech zaměřených proti prezidentovi, navdory kauzám Rusko, Ukrajina a impeachment, budovaných na lžích, jak bylo prokázáno počínaje komisí Roberta Muellera a konče nepodařenými fiasky ve všech třech pokusech!

To pravil o Kamale Harrisové, kterou jsem pozorně sledoval při všech soudních přelíčeních v těch kauzách, její počínání je nezapomenunelné, ta slyšení připomínala proces s Rudolfem Slánským v roce 1952 a výsledkem kromě neviny prezidenta jsou utracené miliony daňových poplatníků!

Nebyl to Trump, který rozdělil zemi, ale tyto čtyři roky nenávisti demokratů k němu! Jak by dnes USA vypadaly, kdyby tito zavilí nepřátelé nechali prezidenta na pokoji a spolu s ním pracovali pro blaho svojí země? O jakém sjednocení pohovořil Joe Biden, když dosud žádný americký prezident neměl svou funkci ztěžovanou oponenty tak jako Donald Trump.

To pravil navzdory tomu, jak Barack Obama, ač svému následovníku při inauguraci slíbil pomoc a podporu a místo toho jej v průběhu předvolebního boje urážel naprosto nepřijatelným způsobem. Tak si dosud dosud nepočínal žádný americký prezident vůči svému následovníkovi!

Jaký sjednocovací proces má Joe Biden na mysli? Či je jeho pamět tak chabá? Což nepamatuje na svůj souhlas s vandalským počínáním protestantů za zrušení armády a klasifikoval to řádění davů jako mírumilovný protest? To byl opravdu tím sleepy Joem, jak jej nazýval současný prezident? Pod jakým praporem, když ne politické správnosti a radikálního liberalismu levé orientace povede s Kamalou Harrisovou své spoluobčany? Jaký je tedy a vlastně jeho program, když na tu otázku v první debatě pravil: „To vám řeknu, až mě zvolíte!“

Ještě nepadlo konečné rozhodnutí, ale možná se tak stane, bude tedy pravý čas, aby svůj program sdělil. Dojde snad k podobnému obrácení názoru, jako tomu bylo nedávno u Emanuella Macrona ve věci nebezpečí přinášející muslimské migrace? Čas kvapí a snad se toho dočkáme, ač osobně o tom pochybuji!Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.