6.7.2020 | Den upálení mistra Jana Husa


USA: Rozumný šerif David Clarke

15.3.2018

Výtečně si mnoho let počínal v jednom ze severních amerických států. Dodnes se objevuje na televizních obrazovkách, s moudrým uvažováním a odvahou nebýt politicky populární. Na obrazovce se prezentuje v kovbojském širáku pořádných rozměrů.

Převažující, hodně levicové názory Demokratické strany rozebírá mnoha směry včetně do standardního, všehobecně povinného vzdělávání. Prozatím nejposlednější social engineering experimentation manipuluje s černošským a hispánským žactvem v chudých veřejných školách, za standardního oficiálního předpokladu, že vzdělávání je toliko záležitost druhořadá.

Tento šerif po mnohých letech dramatického služebního počínání pokračoval se zviditelňovat a vyjadřovat se svým perem v různých publikačních zdrojích. Neváhal se nevlídně vyjádřit o liberálech, jejich druhu uvažování, se závěry pokládat vyžadovanou disciplinu ve školních prostorách jako něco diskriminujícího, až rasistického. Navíc dochází obviňování z rovnocenných požadavků postihujících žactvo černošské a hispánské, což samo o sobě je přece důkazem pedagogické rasistické zaujatosti.

Se zpožděním čtvrt roku jsem se seznámil s textem tohoto ex-šerifa „Statistical Bigotry“ (bigotry překládá anglo-český slovník Ivana Poldaufa a jeho spolupracujícího kolektivu jako „pobožnůstkářství“ tohoto českého nábožensky značně laxního národa), Townhall, 2. prosince 2017. Univerzitní profesoři zpravidla jsou nezřídka spatřitelní v blízkosti učeben, aby se příliš značně zviditelňovali a adjektivum „inane“ stejný slovník překládá adjektivy „prázdný, hloupý, nesmyslný“.

Vzdálenost mezi znalostmi studentstva černošského a všech ostatních se zřetelně zvětšuje. Za osm roků prezidentování Baracka Husseina Obamy se například neprosazoval pedagogický princip požadavků stejného chování a v případě jeho porušování bez ohledu na rasové okolnosti. S výsledky, jejichž dopad není přehlédnutelný. Nejčastějšími delikventy, porušovateli slušného chování přece je černošská mládež, zejména její mužští příslušmíci. Ti nejvíc porušují pravidla vyžadovaného slušného chování, mezi sebou se s vervou pouští do vzájemných rvaček, rovněž útoků na své učitele a předpokládám, že spíš na své učitelky. Rozhodně to bude podstatný kontrast v porovnání, jak se dívky vůči sobě i komukoliv jinému chovají.

Liberální sociální dogma zdůrazňuje, že rasismus je hlavní přičinou, která znemožňuje užitečnost nákladných, státem zřízených, z daňových zdrojů financovaných zdrojů. Takové programy mohou zaručovat poskytování stravování třikrát denně. Republikánští politici v Kongresu váhají se postavit proti efficacy (“účinnost, působivost“) tak nákladných programů, pokud by se nesoustřeďovaly zejména k prospěchu černošského a hispánského žactva.

Vzdělání je tradičním nástrojem ve prospěch vylepšování stavu americké společnosti - traditional vehicle for upward mobility. Je velmi důležité v současné situaci ekonomického systému, jehož požadavky vyžadují rostoucí potřebné znalosti.

Černoši, kteří se věnovali požadavkům vzdělávacího procesu, nejsou zpravidla v situaci, že by jejich děti nedokončily povinnou školní docházku, dopouštěly se zločinné činnosti, staly se příslušníky kriminálních gangů nebo daly přednost pochybnému životnímu stylu s náklonností k drogám, přílišné oddanosti alkoholu. Nebo už mít vlastní děti, pro něž takoví rodičové nejsou sami dost adekvátně vybaveni pořádně se o jejich růst postarat.

Jedním z významných znaků otroctví bylo zanedbávání, ba i kriminalizace vzdělávání černošské mládeže. Tento pozoruhodný vysloužilý šerif s mnohou znalostí pod svým mohutným širákem přesvědčivě tvrdí, že především cílem oněch sociall activists není potřeba vyřešit problémy týkající se vzdělávání, ale je to především potřeba vylepšit statistiky. Nelze přece přehlédnout realitu, že dnešní žactvo, které neuspěje ve školním prostředí, jsou přece ti, kteří v brzké budoucnosti se stanou nedobrovolnými rezidenty za mřížemi.

Těším se na další televizní a jiné výkony tohoto zkušeného ex-šerifa.

KONECMetLife Europe Limited, pobočka pro Českou republiku
Manažer/ka obchodní skupiny

MetLife Europe Limited, pobočka pro Českou republiku
Jihočeský kraj
nabízený plat: 40 000 - 80 000 Kč


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.