29.6.2022 | Svátek má Petr, Pavel


Diskuse k článku

USA: Prostě malér

S komentáři k prvnímu výročí nástupu Joea Bidena do funkce amerického prezidenta se doslova roztrhl pytel. Mezi objektivnější lze zcela jistě zařadit ten od europoslance Tomáše Zdechovského.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Simonek 25.1.2022 4:54

R^R^R^

Š. Hašek 24.1.2022 20:01

Na Kyjev kašlou, zajímají je občané rusky mluvící a mající ruské doklady. Celá východní třetina Ukrajiny, až k Dněpru.

Víme, Urbane?

Šílená slouhovská díra jménem kyjevský parlament nestojí Putinovi za řeč!!!

Putin jedná s Čínou. No, a potom eventulně s USA.

Prostor bývalé Varšavské smlouvy drze komandují USA. Přesně podle podle mudroslava tibetského - Václava Havla.

Š. Hašek 24.1.2022 19:57

První bude masakrovat Kyjev vlastní spoluobčany. A náboje dostane od Afrobarevné (Čerrnnochovvé). Pokud se něco bude dít. Mimo 168, Pehe a Vystrčila.

Co to melete, že Rusko zaútočí na Ukrajinu (u krájina, na okraji)? Slepenec prodejný za jeden jogurt z Německa.

V. Čermák 24.1.2022 18:16

Přeháníte. Krym tedy už jejich je a Donbaské republiky požadují autonomii. ...Rv

V. Čermák 24.1.2022 18:12

No, na Ukrajině nikdo neútočí. Tak má Biden, aspoň podle vás Smůlu...;-D

P. Urban 24.1.2022 15:33

Jestli Američané považují za své Kosovo, to nevím. Momentálně to jsou Rusové, kdo považují Ukrajinu za svoji. A prostor bývalé Varšavské smlouvy za částečně svůj.

P. Urban 24.1.2022 15:30

Pokud Biden dokáže útočící Rusy z Ukrajiny zahnat, nepochybně mu to pomůže. Jak mu ale pomůže invaze, se kterou neudělá celkem nic?

P. Dvořák 24.1.2022 15:03

A to ještě Ukrajinci netuší, že jim do všech vedoucích funkcí natlačí negry. Nejraději tlusté lesbičky.

Š. Hašek 24.1.2022 14:37

R^

Š. Hašek 24.1.2022 14:36

R^

Š. Hašek 24.1.2022 14:36

R^

Žádný strom neroste do nebe. Ale může růst dlouho.

D. Bowman 24.1.2022 14:22

Biden je figurka, nejspíš těžce senilní. Použit na špinavou práci (inflace, oslabení USA ve prospěch nadnárodních entit atd.) Pud sebezáchovy mu nejspíš poskytuje jen jeho manželka, která prý ostře vystrnadila tým Kamala.

Nicméně, loutkovodiči mají zřejmě v plánu podstrčit do 2024 Hillary Clinton nebo dokonce Michelle Obama.

Ono je to vlastně jedno. Média jsou zcenzurovaná, volby netransparentní (neauditovatelné a podle všeho cinknuté) a stejně tam vládne amalgám korporátních sponzorů, rozvědčíků, právníků aj. byrokoratů. Tzv. Washingtonská bažina, kterou Trump sliboval vypustit. Ale nakonec ho vypustila ona a jediná Trumpova legacy bude, že je teď ta Olygrachie vidět v plné kráse....a nikdo jako Trump se do Bílého domu, už v životě nedostane.

Š. Hašek 24.1.2022 13:24

USA jsou malér.

1. Státní rozpočet ryze virtuální.

2. Vojenský rozpočet jako deset velkých států na Zemi dohromady.

3. Za "svoje" považují i urvanou část Srbska, Německo. A slouhové z Rumunska se radují.

4. Filosoficky gulyás z konzervatismu, multi, anarchismu, komunismu, čučení do digitální bedny.

5. Vojenské základny všude. Všude. Naštěstí dostali navonění chlapci fest přes držku od pastevců, kteří se ani neholej a volají na sebe hlasivkama přes soutěsky.

Prostě malér.

Dokonce si myslejí, že ukrajinskému venkovu naordinují mlíko z Emeriky. Bez tuku. Máslo z Belgie a plastový židle z OBI. A borůvky jim tam dovezou z Kalifornie.

Prostě malér.

P. Molík 24.1.2022 12:29

Ovšem loutkovodiči Bidena nahromadili obrovský škůdcovský potenciál, mohou velmi nepříjemně překvapit. Loutkovodiče Bidena nelze podceňovat.

P. Molík 24.1.2022 12:25

Politický hochštapler Biden v roli prezidenta USA staví tuto mocnost do nového a nepřívětivého světla. USA se na základě probíhající bidenizace proměňují v loutkový stát, v jehož čele stojí loutka Biden. Síly nenávidějící americkou demokracii, americké tradice a amerikanismus v čisté podobě přes nastrčenou loutku Bidena ovládají USA a jako kyselina rozleptávají demokratický systém a pilíře, na nichž vznikla a existuje americká společnost. Amerika též přestává být baštou demokracie ve světě a stává se nástrojem k prosazování úchylných názorů - třeba z ideologické laboratoře protičernošských rasistů, tedy z organizace BLM, kde se rodí tak nesmyslné názory, že člověk uhranutý onou nesmyslností nemůže ani uvěřit těm pitomostem, třeba že matematika je rasistická vědní disciplína, protože bílým jde prý lépe...

F. Kusák 24.1.2022 10:05

Měl byste to své tvrzení dát do uvozovek a modlit se, aby se nám nerozhořela koudel u zadku. Kam se podíváte, všude napětí a hrozba nějakého maléru. Nevím, jestli svět blbne na kvadrát.

F. Kusák 24.1.2022 10:01

Trumpa jsem rád neměl. Nebyl to můj, jak se říká, "cup of tea". Nicméně, zvolením senilního starce Bidena, a to dokonce podivným způsobem, se naplnila varovná slova o ještě horším scénáři. Dnes ani nevíme, kdo vládne. To spíše jen odhadujeme. A vývoj směřuje k největší historické katastrofě, jejíž konec nikdo nedohlédne. Srovnání Putina s Hitlerem a nacistického Německa s Ruskem je kolosální nesmysl. Na to poukazuje mnoho našich i západních komentátorů. Jediné, co se Západu povedlo, je spojit Rusko s Čínou do racionálního spojenectví, a to za tichého souhlasu Indie.

F. Navrátil 24.1.2022 9:26

Vidím to pozitivně. Biden po roce ve funkci prezidenta USA nepředstavuje takovou katastrofu, jak se očekávalo.

J. Hanzal 24.1.2022 8:45

Ono je to v podstatě jedno, oba jsou černoši, teda vlastně po pokrokovsku afro-cosi, ovšem OW má větší kozy než BO;-D;-D;-D!!

J. Pokoutný 24.1.2022 8:36

"Zpravodaj ČT v USA si stěžoval, že Donald Trump nectí nepsané pravidlo, že se bývalí prezidenti nevyjadřují k politice svého nástupce." Že by Hussein O. mlčel v průběhu Bidenovy kampaně a i potom svého viceprezidenta nehájil? No, možná, ale opravdu jen možná, jsem si ho spletl s Oprah Winnfrey.