19.9.2021 | Svátek má Zita


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. J. 7.11.2008 15:13

Re: Nejste sám

Naprosto souhlasím, moje "klika" mě "dotlačila" do oddací síně a od té doby dělám co mě poručí, chudák prezident,měl se mě zaptat, vymluvil bych mu to. Jo jo, "klika "se mnou mlátí ,jak s dveřma.Poučení? Bacha na "kliku".

Jan Žižka 7.11.2008 14:02

Proč se bojím Baracka Obamy: Americké tajné služby opět selhaly - agent KGB presidentem!!! Po velkém úspěchu s Billem Clintonem (ruská vojenská rozvědka GRU) zaznamenaly americké tajné služby další velký úspěch!

Americké tajné služby opět selhaly - agent KGB presidentem!!!  Po velkém úspěchu s Billem Clintonem (ruská vojenská rozvědka GRU) zaznamenaly americké tajné služby další velký úspěch! Marx-leninská matka Obamy, jako agentka KGB a militantní feministka, rozvracela nejenom USA, ale pod krytím obránkyně lidských práv i Indonésii a jako špiónka KGB pomáhala v Indonésii k útěku komunistům po nepodařeném komunistickém puči. Hodně by nám o tom mohl vyprávět Jiří Dienstbier (GRU), který se na tomto neúspěšném puči rovněž podílel a napsal o tom knihu... Obamová, jako správná revolucionářka a feministka,  se o svého syna Baraka - na rozdíl od komunistů - prakticky vůbec nikdy nestarala, ale vychovávali ho její bílí rodiče. Ti špiónovali v Honolulu pro KGB největší americkou vojenskou základnu v celém Tichomoří (rodiče tam odešli z kontinentu pod záminkou, že tam její otec chce založit obchod s nábytkem, do kterého - v případě amerických námořních důstojníků - vkládalo KGB odposlechy.) Biologický otec Obamy pomáhal budovat jako marx-leninský ministr  socialismus v Keni, nakonec se téměř upil k smrti, ale zemřel v autohavárii. S druhým manželem, Indonésanem, nevlastním otcem Obamy, se jeho matka seznámila na kurzu ruštiny (!!!) v Honolulu, pak s ním jela zachraňovat komunisty do Indonésie, ale i  s ním se zanedlouho po svatbě rozvedla.  Vše lze nalézt v anglické verzi na internetu, ale v českých "svobodných a nezávislých" masmédich KGB se o tom nedočtete ani slovo. 

    

yacoo 7.11.2008 13:43

Takhle psalo Rudé právo o R.Reaganovi

když byl zvolen.

from hell 7.11.2008 13:52

Re: Takhle psalo Rudé právo o R.Reaganovi

muhaha, dobré dobré, předpokladám, že tam nechyběl ani ten konec o tom, že by se rádi pletli, nejdriv pomluvit, zpochybnit a pak, ze budou radi pokud se mýlí.trapne tenkrat stejne jako dnes:)

Jan Žižka 7.11.2008 14:04

RUDÉ PRÁVO NAPROSTO SPRÁVNĚ POCHOPILO, ŽE REGAN JE PRO NĚ HROZBOU. PRO NÁS JE HROZBOU KGB A JEJICH OBAMA!!!

Schumacher 7.11.2008 13:42

Proč se autor bojí Baracka Obamy ?

Aby uspokojil vnitřní potřebu se někoho a něčeho bát.  Aby se nebál sám, tak šíří strach dál. Zároveň se sám utěšuje, aby se zas tak moc nebál a utěšuje i ostatní aby se také tak moc nebáli. A to všechno  bez jakéhokoli vlivu na to z čeho by strach měl pocházet a bez jakéhokoli nápadu a aktivity,  které by pro něho odstranily nebo omezily negativní dopady zvolení Baracka Obamy prezidentem.

Jan Žižka 7.11.2008 14:06

Proč se autor bojí Baracka Obamy ? PROTOŽE OBAMA = KGB!!!

kerim 7.11.2008 13:35

Hlavní Obamův nedostatek

jsou tenké nohy, které by měl posilovat. Říkal to guvernér Andy Schwarzeneger, a ten o kulturistice sakra něco ví.

Jan Žižka 7.11.2008 14:07

MYSLÍM ŽE PRO OBAMOVO KGB TO NEDOSTATEK NEBUDE...))))))))))))

brána 7.11.2008 13:28

universální problém pravice je

uspokojit nás - talentované a samostatně činné občany a současně i masu existenčně na nás zavislých. To klade nároky, které mnohdy přesahují i schopnosti  panů Topolánka a Klause, či Bushe a McCaina. Levice pracuje bez inovativních společenských vizí.  Uspokojuje pouze existenčně závislé levným populismem.

dvířka 7.11.2008 13:49

Re: universální problém pravice je

realistická skutečnost pravice je uspokojování talemtované a samostatně činné občany ,ale pouze ty ve vyších sférach a to v zlodějně ,podvodu ,sobectví a cinizmu a sioučasně masu existenčně na nich závislích(i když kdo na kom-bohatí by bez chudých nebyli bohatí)hází stranou a pohrdá jimi a ždíme je.To nejsou nároky,ale vlastrnosti kapitalismu, které ho postupně degenerují(viz krize).Levice zatím v tomto systému nemohla moc dokázat ,jelikož je více či méně isolována, ale co dala té mase obyčejných obřanů za sociální výhody to bohužel kapitalismus zatím nedokázal ba naopak postupně je odbourává.Taková je realita bráno.Docela by mne zajímalo ,jak bys to chtěl řešit, když o tom tak přrmýšlíš.

Schumacher 7.11.2008 13:58

Universální problém pravice je,

že v populaci vždy tvoří menšinu v podstatě kopírující rozložení inteligence podle gausssovy křivky.

Pamětník 7.11.2008 14:04

Re: Universální problém pravice je,

A ta pravice je, podle Vašeho názoru, kde? Na tom chytrém nebo na tom blbém konci Gaussovy křivky? Nechám si to rád vysvětlit.

Masa 7.11.2008 14:08

Re: Universální problém pravice je,

škoda jen ,že v inteligenci není také zaručeno to , žetam nebudou ty špatné i ty nejhorší lidslé vlastnosti.

Schumacher 7.11.2008 17:22

Zajisté, že na tom pravém konci.

Vždyť je to pravice :-)))     Ano, vysoký intelekt nezaručuje nezaručuje, že jeho nositel má dobré (rozuměj společenskou většinou uznané a vyžadované) lidské vlastnosti. Dokonce připouštím, že pokud nositelé vyššího intelektu se jeví jako mravnější, je to proto, že nemravnosti dokážou lépe skrývat nebo jim lépe odolávat na základě intelektuálních úvah, co je pro ně v dlouhodobě výhodnější.

Pamětník 7.11.2008 17:34

Re: Zajisté, že na tom pravém konci.

A ten pravý konec Gaussovy křivky, podle Vašeho názoru, je ten, kde jsou blbci nebo ten, kde jsou inteligenti?

Anebo ten pravý konec je jednou napravo a jednou nalevo, podle toho, jak se situace vyvíjí a jak se to komu hodí?

from hell 7.11.2008 23:13

Re: Universální problém pravice je,

gausova krivka nema s pravici a levici nic spolecnyho,  k opaku da dojit jenom pokud jste na te leve strane gausovi krivky.)

brána 7.11.2008 14:20

Re: universální problém pravice je

Já bych to řešil směsnou formou. Je nazývána sociálně tržní, na rozdíl od liberálně tržní.  A společensky akceptována v kultivovaných společnostech. U nás hlavně v periodách, kdy talentovaní, samostatně činní spoluobčané své ideály přepísknou a prekariát si to nenechá déle líbit.

Kopecký 7.11.2008 16:20

Re: universální problém pravice je

No jo, ale kde vzít v kotlině tu kultivovanou společnost a kde najít ty milé politiky, kteří se pokusí o realizaci?

Pamětník 7.11.2008 13:53

Re: universální problém pravice je

Brána, brána,

vy tedy musíte být opravdu talent...

Kopecký 7.11.2008 14:35

Re: universální problém pravice je

Nedrbejte si tak míchu, pane Bráno. Kolik šacujete, že je těch na vás závislejch? A potom, levice už není levicí jako zamlada, pravice si ráda zadá s levicí, když se jí to hodí do krámu a naopak. Obama neposune svět ani tak politicky, ale, doufejme, alespoň trochu poklesne brada  zavilým spoluobčanům, kteří se trápí nejrůznějšími předsudky.

Jiří Heincl 7.11.2008 15:08

Re: universální problém pravice je

Perfektní definice, perfektní vystižení podstaty politiky. Opravdu není co ddodat!!!

Pamětník 7.11.2008 16:56

Re: universální problém pravice je

Ale kdyby tak všechno v praktickém životě perfektně fungovalo podle těch perfektních definicí, to by bylo hej.

(To by i zloději byli v kriminále, a ne v politice.)

Jiří Heincl 7.11.2008 17:24

Re: universální problém pravice je

Kdyby všechno v praktickém životě fungovalo perfektně, tak by to jednak byla otrava, protože by nebylo co řešit a jednak bychom si nějaké zástupné problémy vymysleli. Příkladem zástupných problémů jsou ekonomicky nejvyspělejší státy, kde je o obyvatele velmi dobře postaráno. Protože není potřeba řešit jak nezemřít hlady, jak nezemřít na epidemie, jak bydlet, zkrátka jak přežít a nezemřít, řeší se tzv. problémy multikulti, feministek, odborářů, všech možných i nemožných menšin a já nevím jaké všechny další.

Pamětník 7.11.2008 17:40

Re: universální problém pravice je

Ale ne!  Vy jste se zahleděl jenom na české hnojiště!

Ony ty problémy hladu, epidemií, přežití atd. stále ve světě existují a nesmí se na ně zapomínat ani v Česku!

Karel 7.11.2008 13:23

Zrůdné přání autora otcem špinavé myšlenky!

Koho chleba jíte?

Jan Žižka 7.11.2008 14:09

JAK JE SOUDRUHU VIDĚT, VÁM OBAMOVO KGB URČITĚ NEVADÍ!!!

Beldor 7.11.2008 13:21

mno nevim..

Zase nebude tak zle.Obama je proste takovy hezci americky paroubek.Nasliboval USA horu veci o ktere vsichni vi ze ji nema sanci splnit a po volbach se bude prakticky chovat stejne jako bush.Prece jen v USA vladnou mirne jine sily nez prezident a jeho suita.A to at jsou u moci republikani nebo dekomkrate.Asi jako v anglii...:-P Kazdopadne ac si myslim ze McCain by byl lepsi prezident ,diky obamovi snad nebude evropa USA vnimat tak negativne jako by byl v Bilem domku republikan...R^

Jan Žižka 7.11.2008 14:10

MYSLÍM SI, ŽE KGB MÁ S OBAMOU NAPROSTO JINÉ ZÁMĚRY!!!

Harwey 7.11.2008 13:17

Hehe

Vyměňte jména Obama a Bush a článek vám bude sedět i tak ... kromě toho černoštví. Každý autor by měl být pyšný když stvoří něco tak nadčasového :)