25.6.2021 | Svátek má Ivan


Diskuse k článku

USA: Proč fandit Bidenovi

Blíží se vrchol letošních prezidentských voleb v USA a napětí stoupá. Jak tomu obvykle bývá v polarizujících případech typu „Volíš Losnu, nebo Mažňáka?“, tak emoce jsou vybičované a letos, vzhledem probíhajícím událostem i k charakteristikám obou kandidátů, je to možná ještě výraznější než obvykle.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. De Winter 31.10.2020 6:41

R^R^R^

J. Brunner 31.10.2020 1:53

Rv

L. David 31.10.2020 0:58

Právě takoví Zamazalové s jejich podivnými názory jsou příčinou toho, že se k moci dostávají bezcharakterní Bidenové!!

E. Novotny 31.10.2020 3:45

jojo, ale kam se dostavaji charakterni Trumpove?

P. Novak 31.10.2020 5:17

Aspon to neni zkorumpovany zlodej jako biden.

R. Langer 31.10.2020 6:39

Na prezidentský post, díky charakterním voličům, kterým ještě zbyl nějaký zdravý rozum. R^

H. Lukešová 31.10.2020 10:46

Zato Bidenové rozšiřují lásku, pokoj, štěstí a dobro. To mně připomíná, že komunisté u nás také chtěli budovat socialismus, ale pořád slibovali, že až bude dobudován socialismus, tak bude na světě ráj, jenže ten pravý socialismus ne a ne dobudovat a ten ráj ne a ne přijít. To samé platí pro Bideny.

H. Lukešová 31.10.2020 0:45

Proč nefandím Bidenovi...příspěvek ze včerejší diskuse...

1) Jak Menachen Begin vzdoroval Joe Bidenovi...

Příhoda k Bidenovi...jak již zemřelý Menachen Begin vzdoroval Joe Bidenovi, který mu vyhrožoval, že pozastaví americkou vojenskou pomoc Izraeli, Begin vzdoroval a řekl milému Bidenovi..."Nevyhrožujte nám, že nás odříznete od pomoci. Nejsem Žid s třesoucími se koleny, já jsem hrdý Žid s 3700letou historií.Tato slova pronesl Menachem Begin v červnu 1982 přímo s demokratickým senátorem z Delaware Joeem Bidenem, který během výpovědi Výboru pro zahraniční vztahy Senátu, který hrozil přerušením pomoci Izraeli.

Když jsme umírali v plynových komorách a byli spalováni v pecích, nikdo nám nepřišel na pomoc. Když jsme bojovali o naši zemi, nikdo nám nepřišel na pomoc. Zaplatili jsme za to. Bojovali jsme o naši zemi, umírali jsme za naši zemi. Budeme si stát za svými zásadami. A bude-li nutné, zemřeme za ně znovu, s vaší pomocí nebo bez ní".

2) Biden byl součástí Obamovy administrativy, která byla velmi nepřátelská k Izraeli, Obama nevetoval protiizraelskou rezoluci, která upírala Židům právo žít ve své vlasti Judeji a Samaří

3) Biden je plně ve vlivu ultralevicových aktivistů jako jsou Ilhan Omar, Rashida Tlaib, Alexandria Ocasio Cortes, Ayanna Pressley, Linda Sarsour, většinou se jedná o "ženy barvy", muslimky nebo nemarxistky, zastávající tvrdé protižidovské postoje, jsou neomarxisty samozřejmě ceněni a nedoknutelní, kdokoliv by si něco troufl říci, je rasistou a islamofobem....

H. Lukešová 31.10.2020 0:56

4) Činy Obamovy/Bidenovy administrativy...

A) zasahování do izraelských voleb v roce 2015 s cílem porazit izraelského předsedu vlády Benjamina Netanjahua, B) Tehdejší americké ministerstvo zahraničí poskytlo 350 000 $ radikální antiizraelské organizaci One Vice , která podporuje teroristickou skupinu Hamas,

C)Plně podpořili hnutí bojkot, odprodej a sankce (BDS), aby ekonomicky zničili Izrael.

D) V roce 2016 Biden tlačil na Ukrajinu, která se zdržela hlasování, aby hlasovala pro rezoluci Rady bezpečnosti OSN 2334, která tvrdí, že starověká a historická židovská místa byla „nelegálně obsazena“.

E) RB OSN odsoudila budování izraelských osad v Judeji a Samaří, což povzbudilo Palestinskou samosprávu, aby vyzvala k etnickým čistkám od Židů z Judeje a Samaří a čímž zvrátila po desetiletou tradici amerických vet, které ochraňují Izrael před protiizraelskou zaujatostí v OSN.

A nyní k současnému Bidenovi...Biden se zavázal znovu otevřít misi Organizace pro osvobození Palestiny (OOP) ve Washingtonu DC. Dále slíbil, že se znovu připojí k íránské jaderné dohodě, smlouvě se státem, který slíbil, že zničí Izrael.