Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

USA: Proč by se měly Trumpovy soudní procesy vysílat v televizi

Donald Trump nespáchal žádný trestný čin. Soudce povolil svědectví, která jsou vysoce předpojatá a irelevantní a učinil řadu nespravedlivých rozhodnutí, kterých využila obžaloba. Veřejnost má právo vidět toto zneužívání justice na vlastní oči.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LZ

L18u12i78s 98Z61í25d83e41k

20. 5. 2024 15:04

Tak skandální zneužití justice vládnoucí stranou je horší než v ČR.!

0 0
možnosti
LP

Soud, kdy někdo něco tvrdí a druhý tvrdí opak je velice subjektivní. Důkazy nejsou. Byl jsem v pozici manažera, ale nikdy jsem nerozhodoval, zda jde o investiční nebo provozní příjmy či výdaje ( důležitá informace pro účtaře)

0 0
možnosti
PK

P70e48t34r 80K35u54b11á89č

20. 5. 2024 10:42

Soudní procesy s nepohodlnými politiky se nám nějak rozmnožily

0 0
možnosti
VC

Málokdy se US ocitly v tak ostudném postavení jako v posledních letech a hlavně tím pocesem s D.Trumpen.Co se děje s justicí, právem a Deklarací, je zcela k nepochopení a hlavně proto, že nejvýšší soud nechce nebo nemůže zjednat nápravu. A tak ostuda bují a kvete a chřadnoucí velmoci to rozhodně neprospívál

0 0
možnosti
JN

Začínám být cynický, dříve jsem ve volbách fandil Trumpovi, dnes mám dojem, že je jedno, kdo bude zvolen. Každopádně potom nastanou velké třenice z obou stran, což by nám mohlo prospět, Amerika nebude mít tolik sil vládnout jiným.

0 0
možnosti
MH

Mně, a to říkám naprosto upřímně, je to úplně jedno! Stejně jde v USA jenom o to, aby se stal prezidentem znovu starý a sklerotický dědek a ve skutečnosti mohli dál vládnout zazobaní hlupáci. A americká veřejnost - co byste od nich asi mohli čekat...?

0 0
možnosti
MP

Cituji z článku: "... Veřejnost má právo vidět toto zneužívání justice na vlastní oči, aby si každý mohl udělat vlastní úsudek. ..."

Upřesnil bych ten výrok takto:

"Americká veřejnost (!) by měla mít právo vidět na vlastní oči". Tam by to prozření americké společnosti mělo fungovat.

Ale v ČR? Česká a moravská veřejnost? Hm.

Osobní poznámka

I když v mém konkrétním případě, tj. jen občana ČR (mého soudu z roku 2009), bych si to dokonce osobně přál. Abych tím snad definitivně zavřel hubu tomu speciálně vyšlechtěnému diskusnímu póvlu, co se zde úporně drží na Neviditelném psovi.

Vězte, že v ČR, dokonce i v vědeckém světě ČR, stačí pouze argument "jedna paní povídala ..." To je odrazem reálné polistopadové demokracie, 1989. Bohužel.

Poznámka č. 2.

Tímto komentářem jsem se určitě nevyjádřil k tomu, kdo by měl být v USA zvolen prezidentem USA. To je záležitost jen amerických občanů. Počet obyvatel: 340 970 393 (3. na světě, 2024)

Velmi mne kdysi zaujaly životní vzpomínky Benjamina Franklina, někdejšího hlavního architekta současné americké demokracie.

0 0
možnosti
MP

Dle Wikipedie:

Benjamin Franklin, pseudonym Richard Saunders (17. ledna 1706, Boston, Massachusetts, USA – 17. dubna 1790, Filadelfie, Pensylvánie, USA) byl americký státník, diplomat, vydavatel, přírodovědec a spisovatel. Stal se jedním ze zakladatelů americké demokratické kultury, patří do skupiny otců zakladatelů Spojených států amerických. Podílel se na přípravě Deklarace nezávislosti Spojených států a byl jedním z jejích signatářů. Během americké revoluce zastupoval Spojené státy jako diplomat ve Francii. ...

https://cs.wikipedia.org/wiki/Benjamin_Franklin

0 0
možnosti
FN

Tak pracují moderní levicoví liberálové, kteří se považují za majitele jedné jediné pravdy. Vidíme to i u nás. Když nelze opozici potlačit politickými prostředky, nastupují prokurátoři a soudy. Procesy táhnoucí se roky a pokropené živou vodou vždy před volbami se nekonají kvůli spravedlnosti, ale kvůli vyřazení nepohodlného politika. A pokud se nedaří likvidovat opozici soudem, pak nastupují pouliční kravály, organizované a financované z podivných neznámých zdrojů. Případně řešení revolverem.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz