Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

VK

V60. 64K59u55h28a39j

11. 7. 2024 10:16

Postupující chaos - snad méně radikálně úpadek - se projevuje postupnou degradací stávajícího systému. Co fungovalo, začíná mít chyby, mechanismy zajišťující chod společnosti začínají postupně selhávat, doposud bezproblémově fungující společenské organismy začínají mít defekty.

Nutný odklon od grýndýlu a zhoubných progresivistických ideologií se nedaří prosadit, snaha o ustavení nesenilního prezidentského kandidáta v nejmocnější zemi světa selhala, nedaří se eliminovat skupiny, které pod záminkou výchovy a vzdělávání stále více przní sebevědomí dětí, Boeing začíná mít čím dál větší problémy se zajištěním bezporuchovosti letadel, nově zakoupené autobusy budou všechny(!)odstaveny, protože z nich teče palivo...

Nevím, jestli je tahle sklenice z poloviny plná, nebo z poloviny prázdná, jestli jde o dílčí problémy nebo postupující chaos. Jen si myslím, že důvodů vnímat je jako projev chaosu začíná povážlivě narůstat. Dílčí problémy se totiž ve zdravé společnosti zpravidla daří vyřešit obratem...

EV

Jukněte na tohle: Jdeme na tu degradaci systému vědecky, od základů.

https://bavorv4.wixsite.com/bavorovy-poznamky/post/gaius-baltar-pro%C4%8D-dei-ni%C4%8D%C3%AD-letadla-a-hospod%C3%A1%C5%99stv%C3%AD

Hlavně, že je největší nepřítel Putin.

Nepřítel nestojí před branami.

Foto

I50v72a40n 52T63e37r28e44n

11. 7. 2024 4:19

Kamala ma v USA neznu prezyvku "The laughing Hyena" (rehotajuca sa hyena). Svoju politicku karieru urobila cez postel a stary Joe B. je oproti nej genius.

https://www.youtube.com/watch?v=uwVFRuK3y4o

KZ

Kamala je intelektuálně na úrovni Markéty Pekari, Evy Decroix, Tetuše Nerudové a abych nebyl za misogyna, tak třeba Jakoba z Top 0,9.

LP

jj - Biden musí spinkat :). Jak v nějakém absurdním dramatu to bylo, když dopadla ta "ruská" (vlastně ukrajinská) raketa do Polska - a evropští politici byli zmatení, jak včely, nevěda, co říkat a dělat, neb Biden spinkal. A tak se mlčelo a čekalo, až se Biden do růžovoučka vyspí a vydá povel. To je ubohost a dekadence. Většina světa z nás má srandu -oprávněně.

FDW

Kdyby jen mlčeli. Černochová a podobní idioti vyřvávali cosi o aktivaci článku 5 a podobné blbosti... Pak se Biden probudil, utnul to a bylo ticho.

FN

Čím neschopnější prezident, čím hloupější viceprezidentka, tím větší prostor pro vojensko-průmyslový komplex. Pro ten je tandem Biden-Harrisová dárkem z nebes.

VC

Tak americký vojenskoprůmyslový komplex omílali v Československé Televizi a Rudém Právu snad celé moje dětství.

Realita je taková že tam jdou stále předražené zakázky, a mají silná lobby ve vládách, i když už menší než progresivní multikulturalisté a CO2 extremisté. Ale díky tomu se v USA alespoň něco moderního dělá a je dobře, že proti mnohem více zbrojící Číně a Rusko existuje alespoň něco co není pod palcem nevyzpytatelných diktátorů!

Lepší by samozřejmě bylo kdyby se nezbrojilo a neválčilo vůbec. Možná se to před 20 lety mělo USA říct. Dnes by to musela pochopit Čína a Rusko. Ale bolševici a neobolševici to nepochopí.

JJ

J79u83r16a 29J56u45r48a94x

11. 7. 2024 10:53

Vzhledem k tomu, že USA jsou furt ještě supervelmoc, je osoba amerického prezidenta celosvětově důležitá. A Kamala má potenciál být černou můrou chmurné budoucnosti.

Takže nás čekají zajímavé časy.

A Biden podal další důkaz neexistence boha. Protože kdyby ten všemohoucí existoval, odchod by mu důrazně doporučil.

EV

"A Biden podal další důkaz neexistence boha. Protože kdyby ten všemohoucí existoval, odchod by mu důrazně doporučil. "

A nebo taky nedoporučil. Řekl by vážný vznešeným hlasem: "Kamala??? To raději to druhé volební období budeš muset zvládnou ty."

VK

V53. 13K91u55h56a31j

11. 7. 2024 14:37

Kam to napsat - zkusím sem, tématicky je to podobné, kam svět táhnou liberální demokrati: s tou učitelkou Bednářovou to nekončí! Prokurátor se odvolal, a případ jde až k nejvyššímu soudu! Oni opravdu chtějí hnát doposud bezúhonnou ženskou s desítkami let učitelské kariéry, těsně před důchodem, před trestní senát za "popírání ruských válečných zločinů"! Je označována jako "proruská". Ta ženská si dovolila říct svůj názor! Vnuk mi říkal, že na škole jim učitelka před volbami říkala, že doufá, že nikdo nebude volit Babiše, protože je to zločinec. Tohle se říkat může?!

MM

M81a89r68y80s 69M93i19k

11. 7. 2024 16:17

To je šílený. A takoví lidi vyrábějí názor mládeži, která ochotně nasává informace a znalosti, nemajíc životní zkušenosti. Co se v mládí naučí, těžko se pak láme správným a rozumným směrem.

RM

no, na nějakého nového kandidáta je už dost pozdě,--zvláště když někdo schopný není ani za obzorem, natož na obzoru. no nic, 'demokraté' nechtěli mít ostudu a Trumpa, a budou mít ostudu i Trumpa. tak to na tom světě chodí.

ZL

V principu je možné zvolit Bidena, pět minut po vyhlášení výsledků ho prohlásit za zdravotně nezpůsobilého a pustit k tomu Kamalu Haris. To, že si myslím, že ona je ještě větší kráva, než je on vůl, není podstatné.

Předpokládám, že následně by se volil náhradní viceprezident, čímž by demokratům vznikla možnost relativně v klidu hledat nějakého solidnějšího kandidáta do příštích voleb.

Foto

Holt i demokracie má svoje chyby, až příliš často vyzvedává do výšin nekompetentní. Pochopitelně myšleno ve funkcích placených státech. Soukromou firmu nemůže vést nekompetentní, slušně řečeno.

PD

Může, ale následky přijdou rychleji.

PH

P86e30t49r 31H75á73k

11. 7. 2024 10:03

"komunita jejích online fanoušků... patří k tomu nejhoršímu, co se na sociálních sítích kdy sebralo. ... jsou to agresivní magoři, pořádající digitální hony na každého, kdo zkřížil cestu jejich favoritce."

Mám návrh. V USA myslím je teď několik členů naší vlády. Ti by se těm fanouškům mohli líbit.

MM

M68a87r52y79s 35M85i62k

11. 7. 2024 16:10

Biden nemůže odstoupit, protože je na něj navázána jeho zločinecká rodina. Tahat po soudech Donalda Trumpa je jaksi normální, ale Bidenovy? Nikdy!!

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz