30.6.2022 | Svátek má Šárka


Diskuse k článku

USA: Problém jménem Biden

Joe Biden před několika dny prohlásil, že uvažuje o svém znovuzvolení prezidentem v době, kdy by mu bylo 82 let. I v Demokratické straně se ale tohoto scénáře politici obávají.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Brzák 4.4.2021 18:45

pro pana Milana -

nesouhlasím s panem Křivanem, který jako příčinu nefunkčního tavícího kotlíku vidí v "surovině", která se má "přetavit" na Američana, zatímco já tvrdím, že nejde o problém s černochy (či muslimy) ale se "zničením" tavícího kotlíku jako takového...rozbujelý soc. systém vede k odmítnutí asimilačních tlaků a zároveň vede ke snížení odpovědnosti jedinců (a tím i ke ztrátě svobody všech) - vznikají na soc. dávkách závislí jedinci, kteří se neasimilují, nýbrž parazitují.

H. Lukešová 4.4.2021 18:52

Jak se to vezme pane Brzáku. Proč je procentuálně na sociálních dávkách více černochů a muslimů než bělochů? Proč tolik teroristických útoků spáchají muslimové? Proč mají černoši a muslimové větší problémy s asimilací?

P. Milan 4.4.2021 21:17

V podstatě souhlasím s Vámi. S podotknutím, že pokud kotlík fungoval, byl stejně rozdíl v době účinku u různých skupin. Černoši mají holt tu nevýhodu, že jsou viditelně odlišní, byl by zázrak, kdyby to nějakou roli nehrálo. Takže bych čekal, že to v jejich a podobných případech bude trvat déle.