21.9.2023 | Svátek má Matouš


Diskuse k článku

USA: Povstání proběhlo už v den voleb (2)

V prvním dílu jste si mohli přečíst rozhovor mezi Nigelem Faragem a Donaldem Trumpem, v kterém Trump mimo jiné komentuje podvody během posledních prezidentských voleb.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Valenta 4.2.2022 10:11

Něco mnohem horšího proběhlo už několik týdnů před volbami a znělo to následovně.: Jestli prohraju, tak to bude podvod." Při zaslechnutí něčeho takového se přeci u demokraticky smýšlejícího voliče musí rozsvítit všechny varovné kontrolky. So geht das.

R. Brzák 4.2.2022 12:00

souhlas - demokraticky smýšlející volič musí mít zapnuté všechny kontrolky. Ale vždy - ať už slyší jakéhokoliv "klauna" ve vysoké pozici.

Problém je, že když mám zapnuté všechny kontrolky, může se stát, že mi už nezbude žádná kontrolka, která bude registrovat i problémy na straně opoziční. Prostě podlehnu obavám z jednoho rizika (ať už je reálné, či nikoliv - což se obvykle zjistí až později) a proto již nebudu schopen registrovat rizika další...

"mnohem horší" - tak já tedy soudím podle plodů, nikoliv podle slov. Takže když tzv. demokraté povzbuzovali BML a Antifu, mělo to plody v podobě mnoha mrtvých, mnoha vyrabovaných ulic a ovládnutých městských částí. Když Trump hovořil o svém podezření na možnost zfalšovaných voleb, vedlo to k nějakému vypalování obchodů? Kolik hmotných škod napáchali Trumpovo voliči? Ano, máme tu 6.ledna - ale to bylo po jiných Trumpových slovech - jděte pokojně ke Kapitolu a demonstrujte. A pak je tam na místě mnoho podezřelých (a doposud nevyšetřených) okolností. Sám jsem nevěřil svým očím, prohlížeje některá videa - zejména to předcházející a zachycující zastřelení té ženy ve dveřích...

Trump mohl hovořit jinak - ale po celou dobu jeho mandátu se mu dělo to, co jste označil za "mnohem horší" - po celou dobu byl shledáván vinným (bez soudu) z toho, že volby 2016 vyhrál neoprávněně. A to ústy drtivé většiny mainstreamu...podporované komplet demokratickou stranou.

J. Vintr 4.2.2022 12:21

Demokradi

J. Vintr 4.2.2022 12:25

Vzhledem ke svým "kvalitám" nemohl senilní Biden v žádném případě "vyhrát" jinak, než obrovským podvodem. Nikdo z mozkem v hlavě a nezatemněnou myslí nenávistí k Trumpovi by takovou absolutní politickou nulu nemohl volit. Trump dostal zdaleka nejvíc legálních hlasů ze všech prezidentů v historii.

I. Simonek 4.2.2022 21:42

R^R^R^

Z. Lapil 4.2.2022 12:44

To bych bral jako předvolební folklór na způsob u nás známé spálené země.

M. Valenta 4.2.2022 13:05

Však ti dva si jsou podobní. Lhaní mají za normu.

A. Renjascu 4.2.2022 14:41

Máte zřejmě na mysli Bidena a Haris

J. Vintr 4.2.2022 20:27

Biden nelže, Biden neví co říká. Kamala zase obvykle neříká nic, jen dělá Bidenovi "křoví" při jeho projevech. Na víc asi nemá. Proto tam budou muset toho popletu nechat ještě tři roky, protože je pořád lepší než ona.