13.8.2020 | Svátek má Alena


Diskuse k článku

USA: Podaří se demokratům dát Trumpovi padáka?

Podle ústavy může být americký prezident vyhoštěn z Bílého domu poté, co byl obviněn a odsouzen za „zradu, úplatky a jiné vysoké zločiny a přečiny“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Církva 25.2.2019 19:07

Re: nenávist

Je to tak. Myslím že republikáni ani Trump takové sprosté a nenávistné termíny nenadužívají. Snad jen když jde o KLDR.

No ono být na straně palestinské Muslimky která kazí vzduch v USA, je plná nenávisti proti Izraeli či Trumpovi, to je cesta civilizace do středověku. Nenávist a hysterie je v Západní politice znak nekulturnosti, nezvládání emocí a z hlediska křesťanství satanismus. Tihle parchanti se tím naopak chlubí.

J. Sinnreich 25.2.2019 16:37

Snaha tady jiz byla

Uz se jednou snazili provest kabinetni puc a Trumpa odstranit. Po jeho zvoleni,agenti FBI (podle svedectvi vyhozeneho Andrew McCabe), ve spolupraci se zastupcem "Attorney General", Steve Rosenstienem, chteli pouzit clenek 25. Doplnku Americke ustavy, ktery toto umoznuje. Protoze neziskali dost hlasu prezidentskeho kabinetu, tak od toho upustili. Oba to dnes vehementne popiraji.

M. Krátký 25.2.2019 15:52

Aniž bych chtěl snižovat zásluhy Václava Havla

v roce 1989 jsme to všichni ( tedy skoro všichni ) sežrali jak Pavlína Filipovská zpívá, že v roce 66tém bude všude mír. Ale ta doba je už pryč a nenávratně. Současní "demokrati" jsou trubci a Nány - takže to nemůžou zvrátit. Hezký den

M. Frank 25.2.2019 14:49

Demokraté

potřebovali Trumpa, jako koza drbání! Hází na něj bláto, až jsou nejzablácenější ze všech.

J. Kanioková 25.2.2019 14:44

Možná to pomůže?

Rozhovor s majitelem konzervativního zpravodajského webu Whatfinger News - https://voiceofeurope.com/2018/11/interview-with-owner-of-conservative-news-aggregation-site-whatfinger-news/

WHATFINGERNEWS - https://www.whatfinger.com/

F. Houžňák 25.2.2019 10:47

No, jak u koho,

u těch amerických pravdoláskovníků ne.

J. Chaloupka 25.2.2019 10:08

Madam Pelosy Trumpa nenávidí. To je zřejmé na

první pohled. Pevně doufám, že ještě jedno volební období Trump odslouží. Ostatně pamatuji, když kandidoval Reagan psali ti pisálci o třetiřadém holywoodském herci. Dnes je to jeden z nejrespektovanějších presidentů.

J. Chaloupka 25.2.2019 10:05

Celá situace mi připomíná rok 1984, kdy se OH konaly

v USA a "země socialistického tábora" je bojkotovaly. Byli jsme tou dobou v zahraničí a nechávali jsme si posílat český tisk. Takže jsme měli srovnání s místním. Místní noviny psaly o všem, co se na OH šustlo, ty české jen tzv. "černou kroniku". Dnes mi to připadá také vzhledem k Trumpovi, nečteme nebo neslyšíme o jeho úspěších, jen ty neúspěchy ti naši prodavači emocí (dříve novináři) zdůrazňují.

K. Janyška 25.2.2019 9:17

Doufám, že ne, levičáci zatracení.

Zatím Trumpovy kroky odpovídají kompozitivní teorii a to je nejdůležitější ze všeho... Dzp.

P. Lenc 25.2.2019 7:53

Re: Capitol a volby

Ano, doufejme že má pravdu.

F. Houžňák 25.2.2019 6:54

Odkdy je 55% dvoutřetinová

většina? To je nová matematika?

J. Nový 25.2.2019 6:51

nenávist

"My toho zk...syna odsoudíme,“ prohlásila novička Tlaib při prvním zasedání kongresu za všeobecného souhlasu. Jestli se chtěla zviditelnit, nemohla říct nic lepšího. Stala se idolem pro anti-trumpovce všeho ražení

.

I američtí pravdoláskaři milují nenávistné a sprosté projevy, podobně jako ti naši. To už nikoho nepřekvapí.

R. Langer 25.2.2019 6:13

Re: Capitol a volby

Já to také tak vidím, tak doufejme že máme pravdu.

M. Krátký 25.2.2019 6:00

Re: Capitol a volby

hezky shrnuto - děkuji za stručné vyjádřené - hezký den

S. Prosek 25.2.2019 4:47

Re: Capitol a volby

Pane Humle ziju ve Spojenych statech pres pul stoleti. To ze Demokrati cpali do WH Clintonovou (treba vycpanou) , jim ztroskotalo tak jako republikanum Bushuv synek.

Trump se vynoril jako Kraken, jeho admina se muze opozici smat. To ze media sili spolu z Hollywoodem vyvolava mezi volici jen smich.

Je jina doba, jine prostredky pro ovlivneni verejnosti, stare metody neplati. "Elity" vcerejska konci. Nic noveho neprezentujou!

J. Huml 25.2.2019 4:12

Re: Capitol a volby

Pravdu mate pane Prosek, Trumpa tedy zvolili vidlaci, ale muze si GOP dovolit presidenta ktery se sice umi podepsat, ale neumi cist? Myslite uprimne, ze bude dost vidlaku opet zvolit Trumpa? GOP snad najde jineho kandidata, ktery bude lepe vykonavat vysokou funkci. Trump to sice mysli dobre, ale na presidenta opravdu nestaci. Jeho tevizni show vsak byla popularni - You are Fired!

S. Prosek 25.2.2019 0:13

Capitol a volby

Madam Pelosi a jeji kohorta by mela prestat fetovat spolu s hordou blaznu, kterym se podarilo vetrit se do kongresu.

Cela antitrumpovska uderka, nema NIKOHO, pro koho by americky vidlak volil proti Trumpovi. Takze cela ta epopej elit a vyzirku danovych fondu muze jecet jak chce. Sazkove kncelare jasne sazi na Trumpa a strelena Cortezova spolu s partou sufrazetek vyssumi do niceho. Otazka je, kdo a co po Trumpove druhem obdobi.