6.8.2020 | Svátek má OldřiškaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


USA: Orlando vpadlo do volební bitvyŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 16, poslední: 15.6.2016 19:44, přehled diskusí

...:
Autor: J. Kanioková Datum: 15.6.2016 19:44

Nejnebezpečnější část mozku teroristy je - http://www.zerohedge.com/news/2016-06-14/most-dangerous-part-terrorists-brain

MUSLIMSKÝ SVĚT JE STÁLÁ UPRCHLICKÁ KRIZE - http://www.frontpagemag.com/fpm/262936/muslim-world-permanent-refugee-crisis-daniel-greenfield

To bych rád věděl, :
Autor: J. Lepka Datum: 15.6.2016 10:35

jak si prdelka Hillary tu větší kontrolu představuje. Statisticky je dokázáno, že v zemích, kde tuhle hloupost provedli, masivně stoupla kriminalita. Aby taky ne, když se přepadení nemají čím bránit. A samozřejmě černý trh, to je prostě daná pravda, stejně jako ta, že si gauneři s nějakou legalitou hlavu nelámou.

Pokud nebude CELÉ rodině hrozit vyhoštění do :
Autor: J. Chaloupka Datum: 15.6.2016 10:14

původní "vlasti", tak se nic nezmění. Naopak tlak ze strany muslimů se bude stupňovat.

Evropa jde do kopru a jestli USA nebudou silné, tak Evropě nepřijde nikdo na pomoc. "Mexičané" se na Evropu z vysoka ...... Jsme jedna civilizace, ale staráme se o kdejakou díru ve světě. Gates je bohatý, ale pomáhá s očkováním v Africe, přitom v USA je miliony chudých děti neočkovaných, protože rodiče na to nemají. V Kanadě nedávno vyhořelo celé město, ale ADRA ani Charita žádné konto na sbírku nevyhlásili, zatímco kdyby se totéž stalo někde v Thajsku nebo Nepálu, tak bychom byli hned bombardování v TV čísly kont, na které máme posílat pomoc.

I křesťané mluví o pomoci bližnímu, a to ani Afričané, ani Asiati nejsou!!!

Je jasné:
Autor: J. Schwarz Datum: 15.6.2016 10:03

že případu levičáčtí šílenci znovu zneužijí k útoku proti zbraním v domácím držení, zvlášť proti "útočným puškám". I když, pokud by Mateen uvažoval racionálně tak by si namísto pušky vzal batoh s dynamitem. Stejně mu muselo být jasné že nevyvázne živý a dynamit by nadělal ještě jíc škody než puška. Ale odzbrojení obyvatelstva kvůli "míru" je evergreenem všech totalitářů.

Americké hodnoty:
Autor: R. Gramblička Datum: 15.6.2016 8:12

skutečně nezmění žádný teroristický čin. Tyto hodnoty si neomarxismem popletení amíci změní sami dobrovolně. :-P

Prostě doufejme, že prezidentem bude :
Autor: D. Polanský Datum: 15.6.2016 7:42

Trump.

Re: Prostě doufejme, že prezidentem bude :
Autor: P. Lenc Datum: 15.6.2016 8:42

To bych chtěl také, ale přistěhovalci, černoši a levičácká verbež bude mít, bohužel, převahu.

Re: Prostě doufejme, že prezidentem bude :
Autor: R. Morava Datum: 15.6.2016 10:52

Hlavně si neuvědomují že je to jedna z posledních šancí. Pokud vyhrají migranti a multi-kulti levičáci. Příští voliče už si dovezou. To ale o Evropě platí 10 násobně. Rakousko možná už skončilo.

Výborně, doufám, že příští president USA přidá:
Autor: J. Fridrich Datum: 15.6.2016 6:43

Výborně, doufám, že příští president USA přidá Pentagonu prostředky k upevnění síly země, která již několikrát využila tu zatím ještě gigantickou sílu k dání Ameriky, Světa a Evropy do pořádku... Ve 20 tém století to udělali třikrát - pomohli v I. a II. svět. válce, ale i v té III. - studené válce o lidskou svobodu a likvidaci " Říše Zla " - bohužel, ta opět povstává a ohrožuje mír na světě.. Snad by pomohl světu z těchto " nemocí " správně zvolený nový nájemník Bílého Domu. Nemusí to být velký myslitel a filozof, spíše je třeba " řízného chlapíka " se zdravým lidským rozumem typu Ronalda Reagana..

Proboha jen ne Hillary..

Re: Výborně, doufám, že příští president USA přidá:
Autor: J. Schwarz Datum: 15.6.2016 10:11

Obama i Hillary jsou exponenty velkého byznysu a tomu jde o "zákazníky", byť by šlo i musulmanské pošuky. Hlavně když odebírají jejich zboží a platí. Elity všude žijí odtrženě od problémů ostatních lidí, bydlí v chráněných lokalitách a stýkají se jen se "vzdělanci" svého typu, nezřídka s absolventy stejných škol. Připomíná mi to naše socany, plédující za veřejné školství a "inkluzi" zatímco vlastní děti dávají do drahých zařízení vyučujících v cizím jazyce.

Projev Trumpa:
Autor: V. Vaclavik Datum: 15.6.2016 5:54

k Orlandu byl velice dobry, pripominal Reagana sveho casu. Zato jeho souperku o prezidentsky urad nejde poslouchat do konce projevu, nesnasim uz jen jeji hlas.

Pote jsem sledoval rozhovor s asi peti lidmi na CNN a oponenti Trumpa se jeho projev snazili zlehcit, ale volba je jasna - bud vice establishmentu s demokraty, nebo zacit neco delat s republikany. To 'delani' oponenti Trumpa zlehcuji, ale sami nic nenabizi, tedy nabizi jen vic toho sameho, unaveneho, toho, co Ameriku privedlo tam, kde se nachazi.

Trumpovo reseni spociva v neprikladani na ohen, ktery se snazime uhasit, vice paliva. Soucasnou situaci resit nejak efektivne nelze (jedine drastickymi zasahy) a vinu na tom nese establishment. Jsou proste veci, ktere nemaji zadne dobre, nebo i zadne reseni. A proto si mel establishment rozmyslet, nez jeho politika privedla Ameriku do dnesniho dilematu.

"co máme tedy činiti"?:
Autor: T. Kohout Datum: 15.6.2016 5:03

Měli by především vyšetřit a internovat každého, kdo kdy 1) podpořil mudžahedíny (tam to vše počíná), 2) podpořil povstání zvaná "arabské jaro", 3) zejména kdo kdy podpořil rebelii proti Asadovi, 4) kdo zosnoval zásah proti Kaddáfímu (tj Sarkozy a spol). Pokud toto neudělají, tak se nehnou z místa a vše jsou jen planá slova určená na ohloupení mas.

Re: "co máme tedy činiti"?:
Autor: M. Prokop Datum: 15.6.2016 9:25

Ještě lepší by bylo vyšetřit a internovat každého, kdo způsobil vznik mudžáheddínů. Lidi už budou mrtví, ale instituce, Sovětský svaz, má nástupce: Rusko.

Podpořit arabské jaro může být relativně úspěšné (Tunisko), neutrální (Egypt), špatné (Lybie). Nepodpořit může být velmi neúspěšné (Sýrie).

Každá diktatura jednou skončí, ať už s vnějšími vlivy nebo bez nich.

To se ale ve svatém zápalu pletete,:
Autor: F. Houžňák Datum: 15.6.2016 9:38

mudžahedíny podporovali Američani. V dobrém úmyslu zastavit komunismus, ale byli to oni a ne Sovětský svaz (historická poznámka: v S.S. nevládli zdaleka jenom Rusové, ale bolševická smetánka mnohých jiných národů, jako Ukrajinců, Lotyšů, Estonců, Litevců, Kazachů, Azerbájdžánců, Tatarů a dalších, co jsou z nich teď největší naši kámoši. A dlouhá, dlouhá léta určoval politiku Sovětského svazu Ukrajinec Brežněv, před ním Poloukrajinec Chruščov a před ním Gruzínec Džugašvili. Akorát ten Lenin byl snad Rus, ale toho tam jednak poslali a 20 milióny zlatých marek na cestu vybavili naši velicí přátelé Němci, a druhak už byl značně poničen alkoholem a syfilidou a hlavní výkonnou moc měl velmi rychle v rukou Gruzínec Stalin). Jak jste přišel na tu relativní úspěšnost arabského jara v Tunisku, je vaše tajemství. Tunisani houfně žádají v Německu o azyl. Tak ještě v tom Egyptě to zatím dopadává málo špatně, jinak je to špatné všude.

Re: "co máme tedy činiti"?:
Autor: B. Graf Datum: 15.6.2016 10:10

1) Naprosto nepochybným nástupcem SSSR je EU.

2) Podpora "arabského jara" byla v konečném důsledku katastrofou všude.

3) Snad i bruselská diktatura jednou skončí.

:
Autor: A. Richtr Datum: 15.6.2016 3:23

Vzdyt uz dalsi muslimsky teroristicky utok Obama pripisuje internetu... takze se spis dockame kastrace internetu nez omezeni radikalniho islamu, nebot ten je podporovan!