25.5.2022 | Svátek má Viola


Diskuse k článku

USA: Oprávněné pochyby

Pokud veřejně prohlásíte, že se vám výsledky letošních amerických prezidentských voleb zdají podezřelé, tak se vystavujete výsměchu a hrozí vám, že získáte pověst podivína a konspiračního teoretika.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Novák 7.12.2020 7:57

podle některých zdrojů se dá manipulace s volbami brát jako ohrožení národní bezpečnosti s možností vyhlášení stanného práva a nových voleb pod dohledem armády...

P. Burda 7.12.2020 6:52

Pokud je tohle všechno známé a veřejně dostupné, tak proč Trumpovi i republikány vedené soudy zamítají žaloby z důvodu neuvedení důkazů?

Pokud si pamatuji, tak třeba to s vykázáním pozorovatelů bylo tak, že museli dodržet 2m odstup.

Pro Trumpa musí být prohra ve volbách těžká. On, který úspěšně zkrachoval několik firem, v politice zaměstnal celou rodinu, za "účes" utratí že státního rozpočtu každý měsíc víc, než si běžný Američan vydělá za volební období...

Holt se Trumpovi podařilo velmi polarizace společnost - bylo velmi málo těch, co jim byl výsledek voleb "fuk" - a místo toho, aby nerozhodní seděli doma, šli volit proti Trumpovi. Nevyhrál Beden, vyhrál anti-Trump.

J. Vobr 7.12.2020 5:55

DĚKUJI PANU WAGNEROVI, ŽE TEN ČLÁNEK SEM ŠOUPNUL !!!!R^

J. Krásenský 7.12.2020 5:43

Metody uchopení moci a metody vlády nové levice, liberálních demokratů: cenzura, trestní postih za projevy svobody slova, smýšlení a svědomí - (i za emoce), zrušení presumpce neviny, promlčitelnosti a retroaktivity, svévolná manipulace s psanými zákony i ústavou (metodou dekompozice textu a hledání "duchů") mimo ustanovené zákonodárné metody změn legislativy, a v posledku manipulace s volbami, - jestli tohle nejsou projevy nastupující totality, pak i Severní Korea je vzorovým tradičně demokratickým státem.

V. Bok 7.12.2020 1:53

No, volební podvody se zkouší všude, kde to jde. Komouši to vyřešili tak, že připustili jedinou kandidátku. V USA tedy proběhlo takové demokratické řešení podvůdků. No jo. Jestli hodně nebo nevýznamně, to nevím a nikdy se to asi nedozvíme, že.

Plyne z toho jediné. Všichni mají máslo na hlavě. Pak jde obtížně přijmout, když tentýž někoho kárá za totéž.

A teď bude hlavní . Jaká bude Bidenova vláda a jak dlouho potrvá? Máme se obávat či ne? Bude kázat zelený úděl a další ekoteroristické aktivity? Bude nadále rozbíjet odmlouvající režimy? Bude zvyšovat napětí ve světě? Bude se hádat a vyhrožovat Číně a Rusku? Zakáže bílé muže? ATD, že ano. No, on možná ne. Zato u jeho vícepresidentky, když ji pustí k lizu...