20.5.2022 | Svátek má Zbyšek


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Milan 11.11.2009 11:11

Re: bída argumentu

Souhlasím s Vámi.

Spadl z Višně 9.11.2009 17:33

Autor nebo co ?

To jsou tak oslnivě chytré rozumy, jak od kadeta Bieglera a poručíka Duba.

Jan 9.11.2009 16:51

Jsou lidé,

kteří něčemu rozumí, a tak to dělají!Jsou ale i lidé, kteří ničemu nerozumí , ale jsou "schopni" dělat všechno!Hádejte do které skupiny patří pan Klvaňa?

J.G. Pašek 9.11.2009 17:20

Otázka není otázkou, když víš odpověď . . .

tu tvojí !!

strejda pedro 9.11.2009 16:49

obamova ekonomicka politika ze je spravna?

pane klvano, vy snad zertujete! vrazeni miliard do automobiloveho prumyslu, ktery polykal andelicky (VLASTNI VINOU) davno pred tzv. krachem, to je u vas spravna ekonomicka politika? to je bohapuste politikareni: jde o hlasy ... tahani kastanu z ohne za penezni ustavy, ktere se dostaly (VLASTNI VINOU) do maleru,  to je podobna lumparna, ale neni to ekonomicka politika ... zavadeni pliziveho zestatnovani nekolika dalsich odvetvi, to je socialismus blizici se komunismu, a nerika to americka bazina, rika to dnes uz vetsina americanu ... a ty jeho pokusy o zestatneni (socialisovani) lekarske pece, to uz je hranici s naprostou zhovadilosti ...

Ivan 9.11.2009 15:52

A kouření zdraví neškodí a slunce je hranaté.

Klavaňa za peníze napíše jakýkoliv blábol.

libero 9.11.2009 15:57

Re: A kouření zdraví neškodí a slunce je hranaté.

Co vy, z blbosti nebo za peníze?

Jakub S. 9.11.2009 17:29

Re: A kouření zdraví neškodí a slunce je hranaté.

asi voboje...

GSDr. Pasáček koz ve Vermontu 9.11.2009 15:25

Pro pány Dhimmi, Čecha a Paška

Prosím nechte si ty směšné poznámky. Musím Vás upozornit, že mám americké akademické vzdělání. Jsem absolventem známé akademie GAV (Goat Academy of Vermont). Odtud mám také svůj akademický titul GSDr. Ten používám, když se zde sejde více inteligentů, aby věděli, že nejsem jen tak někdo. Moje doktorská dizertační práce ‘The influence of the Moon phases on shape of goat feces’ je dostupná na internetu GAV ve formátu .pdf.

miki 9.11.2009 15:32

Re: Pro pány Dhimmi, Čecha a Paška

i hlupák může být vzdělán, na titulu nesejde

J.G. Pašek 9.11.2009 15:41

Re: Pro pány Dhimmi, Čecha a Paška

Tvoje rádoby akademické polovzdělání ukazuje absenci jakékoliv soudnosti a rozumu . . . a přitoublém rádoby vtipkovíní o kozách ve vermontu jakbysmet . . . .

GSDr. Pasáček koz ve Vermontu 9.11.2009 15:56

Re: Pro pány Dhimmi, Čecha a Paška

Pane Pašku, kdybyste musel pořád poslouchat to kozí mečení, také byste zblbnul.

Když byla koza Maureen nemocná, pozval jsem Dr. Norrise, aby se na ni přišel podívat. Pak mně tento odborník také prohlédnul a prohlásil, že jsem zcela zdráv. I když mi jistá inteligence byla vnucena ve škole, pro její vylepšení mi Dr. Norris předepsal Debilex (tablety 20 mg). Zatím to moc nepomáhá, chtělo by to asi větší dávky. Některé moje kozy se domnívají, že jsem hlava odbedněná.

J.G. Pašek 9.11.2009 16:14

Re: Pro pány Dhimmi, Čecha a Paška

Vezmi si tabletu 10 mg kyanidu draselného a zapij to šťávou z 1 pomeranče . . .  uleví se ti. 

MV 9.11.2009 15:50

Re: Pro pány Dhimmi, Čecha a Paška

R^R^R^..ano, znám, to je San Francisco, Goat Gate, že....

Informace 9.11.2009 18:13

Re: Pro pány Dhimmi, Čecha a Paška

Už jsem jednou tu tvou doktorskou práci hledal a objevila se mi na stránce nahá ženská a nad ní nadpis: Fuck the hot woman today.

Tenkrát jsi mi napsal, že neumím hledat na netu.

Budeš si z nás do nekonečna utahovat?

GSDr. Pasáček koz ve Vermontu 9.11.2009 19:49

Re: Pro pány Dhimmi, Čecha a Paška

Ano, budu !!!

Míla 9.11.2009 21:57

Pasáčku,

několikrát jste mne zde pobavil, ale už se jenom opakujete. Zkuste s tím něco udělat, prosím, ať je opět legrace.

Pete 9.11.2009 15:03

Souhlas, jen se divím autorovi, že propadl obamománii. On totiž každý kdo

umí anglicky a zažil komunismus by měl poznat, že Obamova rétorika je převážně jen hromadění poměrně nicneříkajících klišé. John Mc Cain byl jiný formát, ovšem ať si Američani užijí Obamových iluzí. Oni se z nich stejně dostanou mnohem rychleji než kdykoli dokážeme my tady.

certik 9.11.2009 15:44

Re: Souhlas, jen se divím autorovi, že propadl obamománii. On totiž každý kdo

Mohl byste pro naši potěchu vypsat seznam těch skvělých McCainových rysů, činů a dovedností? Naletěl podvodníkům z SandL, naletěl Chalabimu, pokaždý to tvrdě zacáloval daňovej poplatník. Jako viceprezidentku si z vrtochu vybral ženskou která si s nim obratem vytřela prdel a udělala si z toho sebezviditelňovací kampaň. Jediný co se vo něm dá říct dobrýho je že nejni křesťan. 

Jako bonbónek byste nám mohl dohledat, kdeže přesně to McCain byl první rok svýho zajetí ve Vietnamu. Na což se ptala řada POWs, zejména poté co se McCain veřejně objímal s jejich vietnamským mučitelem.

libero 9.11.2009 15:58

Re: Souhlas, jen se divím autorovi, že propadl obamománii. On totiž každý kdo

Klasický problém kecalů, kteří skutečně nikdy nic neřídili.

Pasáček koz ve Vermontu 9.11.2009 14:10

Obamova zrada

Tak se to tomu padouchovi Putinovi přece jen podařilo. Zhypnotizoval prezidenta Obamu tak, že ten vzdal obranu svobodného světa. Tím zničil nesmírné úsilí pokrokových českých politiků, nesmiřitelných to bojovníků za bezpečnost České republiky a štěstí jejího lidu.

Američané teď musí paní Parkanové, pánům Topolánkovi, Knížepánu, Klvaňovi, Vondrovi, Havlovi a dalším statečným, vyplatit bolestné jako náhradu za jejich surově zmařené radarové sny. Česká republika by měla za trest přerušit s USA diplomatické styky a vyhlásit jim embargo. A paní Parkanová bude občas v televizi teskným hlasem zpívat ‘Sbohem Radare, sbohem’.

Důsledky americké zrady se již projevují. Ve Vermontu se proslýchá, že se batalion ruské armády blíží k českým hranicím. Valí před sebou sudy s vodkou jako štíty. Mobilizaci nelze provést, protože všichni vojáci ČR bojují v Afganistánu proti teroristům. Situace je vážná.

gerontusinza 9.11.2009 14:15

Nikoli ovšem zoufalá......Re: Obamova zrada

sudy mají špunty, lze z nich pít i s Mír(d)ou.......;-P

dhimmi 9.11.2009 14:50

Re: Obamova zrada

Situace je opravdu vážná,protože se ve Vermontu  proslýchá,že jistý český pasáček koz se svými svěřenkyněmi provádí věci velice nepěkné,  v  civilizovaných  zemích netolerované.Dále se tam také proslýchá,že bonzák Falmer,princezna Zubajda,obézní Jura od kolotočů,vrtulníkový muž Zaorálek,falešný hladovkář Tamáš a jejich parta dostanou od čekisty Putina za svůj hrdinský boj proti americkým imperialistům tučný bakšiš.

F. Čech 9.11.2009 15:00

U těch koz začínáte být zcela mimo mísu!

Obama má přece v plánu nahradit radar a polskou minizákladnu 10 antiraket stovkami protiraketovývh střel v Evropě na moři i na souši a také v Česku, kde se také počítá s umístěním amerického velitelství celého systému. Vy jste hochu skutečně magor a nesledujrete situaci. U těch koz to tolik nevadí, ale na internet radši nelezte! Napadlo mě také jak se mohl hlupák jako vy dostat až do USA do Vermontu. Pořád mě to vychází tak, že vás tam soudruzi vyslali jako agenta a že se vám domů nechce, a to i přesto že ve Vermontu zjistili, že se hodíte jenom na pasáčka koz. Děláte dobře, že v tolerantních USA zůstáváte. V Česku by vám při vaší duševní úrovni nesvěřil nikdo ani ty kozy. A příště se informujte o plánech nového amerického prezidenta důkladněji a nevybírejte si jen to co se vám hodí. Nám příznivcům americké základny v Česku se Obamovy plány náramně líbí!

gerontusinza 9.11.2009 15:09

Bože vy děláte čest svému jménu........Re: U těch koz začínáte být zcela mimo mísu!

víte o tom trus jako já tč., ale jste nadšen.......;-D Člověče duševně ubohý, vy jste schopen vylézt i do elektrického křesla pokud na něm bude nápis USA.....;-D No nic pište dál, aby to idiotství náležitě vynikalo..... vy jste jistě stoupencem Mirdy a radarové pěnice a Vondra je váš vzor......;-D;-D brečím smíchem nad takovým nadšencem  a modlicí kobereček už máte? to víte až nám sem pošlou pár USA psychologů se jménem Husejn a budou velet těmraketám.... aby je třeba nesebezničili na stojánkách;-D

libero 9.11.2009 16:00

Re: Bože vy děláte čest svému jménu........Re: U těch koz začínáte být zcela mimo mísu!

Že vy to pamatujete z PŠM, gerontosaure?

Ivan 9.11.2009 15:55

Re: U těch koz začínáte být zcela mimo mísu!

Můžete se vztekat k uvztekání, na inteligenci a rozhled pasáčka koz nemáe ani omylem.

Jakub S. 9.11.2009 17:28

Re: U těch koz začínáte být zcela mimo mísu!

No dyž to říkáš ty, váňušo - tak je to na beton! Svůj k svému... bože, jak se odkopáváte, hoši.

J.G. Pašek 9.11.2009 15:00

Re: Obamova zrada

Rádoby vtipný, přitroublý intelktuál z Vermontu . . .

idol 9.11.2009 15:17

Re: Obamova zrada

Vy dva přitroublíci si nemáte moc, co vyčítatRv:-)!!