22.1.2021 | Svátek má Slavomír


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Cícha 14.1.2021 4:26

Milý pane Jochu, po přečtení Vašeho komentáře nemohu věřit tomu, že jste autrem knihy Proč právě Irák, dle mého názoru velmi pěkné a věcné. A teď sdělení o D.Trumpovi! Co jste to sledovala poslední 4 roky, když teď se pouštíte do takových odsudků Trumpa? Ani bych se už nedivil, kdybyste jeho charakter posuzoval podle účasu. Milý pane Jochu, už klasik pravil, že člověk, a tím více politik a státník, se má soudit podle toho co dokázal, ne co řekl!

K čemu byla dobrá komise R.Muellera, která žádnou vinu D.Trumpovi nedokázala? Kauza Rusko se nepovedla, tak se šlo přes Ukrajinu. Zase jen lež, lež, lež, Soudní přelíčení připomínající proces s R.Slánksým, to možná nepamatujete. Já ano. Prvníí pokus impeachmenut prezidenta fiasko. A již před nastoupením Trumpa do funkce, demokrati si vzali za cíl jeho impeachment. To se dokázalo. A dnes dění kolem Kapitolu je možná obdoba procesu s Dimitrovem , roce 1933, účast Antiy. A dneskatastrofa! Právo na vše, svobodu slova , shromážďování, pára nad hrncem!ˇ ́Kam to dostali demokraté tu zemi svobody, kterou se D.Trump pokusil vyvést z bahna politické správnostin a nepodařeného multikultu! Pane Jochu, nomálnímu ži-votu v USA je konec. Otázkou je, jak dlouho totalita tam potrvává a jak bude občanům nebezpečná.

Abych to dlouho neprotahoval, Vaše názory mne fascinují v tom nejděsivějším smyslu slova! Na svou pěknou knihu jste vylil kýbl špíny.)!

Odporné drancování, vandalalizace a ztráty na životech trvajicíně kollik měsíců za podpory demokratických honostářů včetně Bidena a hlavně Harrisové, teď , jeden den počínání buď Anity nebo dutohlavů, jen časti to velikého shromáždění, a už se hledají osoby v něm, i ty co se ničeho nedopustily, jen účasti. Jedním z nich je olympijský vítez v plavání v davu spatřen a následky už se asi nedaji dlouho čekat.

Pandemie Vám nepřeje, pane Jochu, jinak byste mohl zálétnout blahopřát panu Bidenovi a jeho děsivé dračici Harrisové.