Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

JP

Co je to ta "levicová propaganda"? Propagovat by se měla myšlenka na Změnu systému, který vládne ve státech KoZa. Na takovéto změně systému bychom měli systematicky teoreticky pracovat a propagovat ho ,a organizovat setkávání a diskuze o tom, jak by měl svět správně vypadat po konci 5tikolky , tj. jak by mělo vypadat řízení státu a ústava, která umožní demokratický a racionální růst úrovně žití bez zbytečných nákladů za cizí nevládky a zbytečného úřadnictva. Levice a pravice, neřku-li progresivizmus jsou prázdné pojmy bez obsahu.

PD

Přesněji řečeno, obsah nevidíte, nebo vidět nechcete.

FN

Je to podobné jako u nás. Jen s tím rozdílem, že prolhaným a nedůvěryhodným provládním médiím platí fialová vláda desítky milionů za placenou reklamu. A největší mediální žumpě, podrazácké České televizi, za její politickou podporu zařídila zvýšení koncesionářských poplatků, které budou muset platit jak občané, kteří se na ČT nedívají, tak firmy podle počtu zaměstnanců.

JS

Podobne jako v televizni show kanalu MSNBC, znama komentatorka Rachel Maddow vyklada, ze v pripade zvoleni Trumpa prezidentem budou nelegalni migranti, cernosi, politicti odpurci a levicovi novinari zahnani do koncentracnich taboru. Tyto tabory se uz stavi! To je dnes zcela bezny styl levicoveho zpravodajstvi.

Foto

I34v24a26n 76T29e91r78e36n

13. 6. 2024 3:43

Mozno by sudr. Rachel 2 tyznovy liecebny pobyt na Guantaname s "vodnymi kupelmi" pomohol. ;-)

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz