Diskuse
USA: Kdo je asi kdo
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Magor
Bílý komunista
U nás máme problém s cikány,bývalými a současnými komunisty.Cikáni nám vadí, komunisté nikoliv.
hardcore devo
Re: Bílý komunista
v osn existuje skupina (bude též přítomna na fóru 2000, které bude opět brzy v Praze) s názvem "mluv se svým nepřítelem" . Princip není třeba vysvětlovat, jen si výskám, že do diplomacie konečně dorazila zásoba inteligence. Doufejme, že bude stačit :))
Doktor.bota
wheeler
nejsem příznivcem obamy, ale tvrzení wheelera, že barack je arabské jméno podle mě není pravdivé. v izraeli je barak poměrně časté židovské příjmení, takže pravda bude nejspíš taková, že barak není jméno arabské, nýbrž semitské.
realysta
Re: wheeler
No a co??? budeme t yz neevropsky znějícími příjemními střílet? Nebo na vrtaa úřadů dáme nápisy "Only White"??? Jděte se už všichni bodnout. Ekonomická imigrace, která decimuje vyspělé ekonomiky nikomu nevadí - to se nesmí říct pl slova, aby člověk, nebyl považovaán za rasistu, nesmí se poukazovat n avysoce nadprůměrnou kriminalitu cikánského etnika, ale jakmile se někdo z "nebílého" etnika dostane do šance zastávat vlivnou funkci - tak hned je pomalu méněcenný....
M. Zima
Pane Ulč,
"dědeček otrokář" to je něco, jako "z buržoazní rodiny", nebo "kulak". Uvědomujete si vůbec do jaké debility se ve Vaší nenávisti tím Vaším třídním bojem pod stars and stripes dostáváte?
Jakub S.
Ach jo, z i m a - !
Všimněte si - příznačné: podle sebe soudím tebe. S. Zima ve své nenávisti k okolí ji přisuzuje dokonce i tomu tak moudrému a tolerantnímu panu Ulčovi. K tomu ovšem přikořenit nějakou tou vulgaritou, že. On netuší, co to je, o něčem debatovat, říct svůj poznatek a názor, vyslechnout si vděčně názor jiných - ne. To má ale smutný život, trouba zavilý...
Magor Milda, Mgr. etc.
Míšenci jsme všichni, do jednoho
i pokud máme několik století obsahující rodokmen. Proto také nemá smysl, nějak se tím vážně zabývat. Na našem území byli obyvatelé neslovanského původu už dávno před stěhováním národů. Většina z nich zřejmě zůstala i po příchodu Čechů a smísila se s němi. Slovanští Čechové ovšem než zakotvili u Řípu prošli celou jihovýchodní Evropu a nepochybně i tam získali nové geny. Podle českých řek vedly obchodní stezky, ta nejznámější je snad od Strážného přes Strakonice a Prahu na sever. Tak se k nám dostaly i židovské, arabské, románské a další geny. Spolužití se sousedy bylo také původem smíšených rodin, tak nelze přehlédnout vysoký podíl bavorského, saského, duryňského a z jihu i ladínského etnika. Napoleonské války nás obohatily o italské a francouzské geny.
Protektorát a následující ruská správa nepochybně složení obyvatelstva ještě více zamíchala, po více, než 40. leté ruské invazi zde zůstal velmi zřetelně viditelný podíl ruského, turkmenského a mongolského obyvatelstva. Další míchání určitě přijde, EU je také spolek mnoha etnik. Problém, podobný US. problému s latinos, bude s imigranty z muslimských zemí, ten se ale zatím moc neprojevil. Takže USA jsou pro nás příklad, jak se věci budou u nás vyvíjet. Zejména dopad různých opatření lze studovat už tam.
hardcore devo
Re: Míšenci jsme všichni, do jednoho
taky si myslím, že na území čr není téměř nikdo, kdo by v sobě neměl aspoň kousek genetické matrice židů. další důvod nehodnotit lidi podle rasy, ale jejich skutků 
ok
Arabové by se vám vysmáli
rasističtí Arabové by se vám vysmáli - Obama je z jejich pohledu příliš černý. Arabové jsou bílí rasisté - v arabských médiích vidíte výhradně "bělochy", pravda, poněkud tmavší, než jsme zvyklí. Černocha typu Obama v arabských médiích nevidět.
Jakub S.
Re: Arabové by se vám vysmáli
Velmi záslužné upozornění - ano, přesně tak to je! Charakteristické!!
Mistr Jan Hus
Zkrátka barevní dělat nebudou, ať jsou kdekoliv! Teorie multikulti jsou zrůdné
a genocidní. 
hardcore devo
Re: Zkrátka barevní dělat nebudou, ať jsou kdekoliv! Teorie multikulti jsou zrůdné
třeba by dělali více než běloši, ale v jiných podmínkách. české rádio si do americké zásuvky sice můžeš zapojit, ale hrát nebude 
amos
Dr. Jack Wheeler Attacks Both Obama & McCain
I rest my case ... source: (http://www.ireport.com/docs/DOC-84742)
Dr. Jack Wheeler (pictured at table pouring beer) wrote a biased article (below) regarding Barack Obama.
Responding to some of it - the first paragraph (minus Obama's name) could easily be applied to George Bush or Sarah Palin.
Obama has a black father (who was originally born and raised in Kenya, Africa) and a white mother, which contrary to Wheeler's words, does not leave him without identity, or in Wheelers concept a loaner or vagabond with no where to 'fit in'. Wheeler is essentially saying that if you're not with us - you're against us. Wheeler's view is the concept of implied fascist superiority. Wheeler's words simplified: You either think and act like us or you are against us and have no place in this world.
Other parts of the article have some elaborated words which could generally apply to anyone who has admirers and/or many political figures in both major parties. Dr. W seems to revel in his own glory and write over exaggerated nonsense.
Wheeler and people who think like him, have for years attempted to place anyone who is not an extreme right wing Christian conservative capitalist in a labeled group as mislead or misguided cultist who could in no way believe in God or Jesus Christ, at least not in Wheeler's God. Which Wheeler and his cronies believe can be the only true God, simply because it makes them better then any one else. Contrary to what the good doctor says millions of people who do not share Wheeler's views do believe in God and Jesus Christ. Most "adherents", the word Wheeler uses, do not reject Christianity, the belief in Jesus Christ, in fact many are Christians. But again, in Wheeler's mind, these people are not true Christians simply because they do not agree with what he thinks. Wheeler continues writing that Obama's "adherents" are "transferring Original Sin from the evil of being human to the evil of being white." What Wheeler is saying are whites who support Obama irrationally be
MILA
pan Ulc ma pravdu, a jestli se - dneska - hispanci uz
nechteji prizpusobovat, je to dilem vlady. Drive byt hispancem nebo jinou "ubohou" mensinou nic nenesla, tak se meltovali.
dnes diky politikum byt indiane, pardon, native american je vyhoda, a tak se nesmite divit ze se treba cinan vydava za indiana,atd.
JH
Číňan se vydává za indiána
- to není tak daleko, oba patří ke žluté rase (tedy dokud se tomu tak říkávalo :-). Větší sranda byla, když se v čínské restauraci v Egyptě převlékali arabové za číňany. No a nemělo by se indánům politicky korektně říkat ameriko-američané podle vzoru afro-američané? U nás máme Indo-čechy ....
dr.Chocholoušek
Hussain Obama pro rozumného ovčana
je opravdu z nouze ,ta sloní dvojka to už je opravdu ubohost ,problém je tedy zcela jinde. Ulč je evidentně primitivní rasista a xenofob, poněvadž je stoupenec sionismu
.
Ale byl tam jeden ,co znamená změnu k lepšímu a to je Ron Paul. Kupodivu člen sloního stáda.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz