25.1.2022 | Svátek má Miloš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Warpig911 6.11.2006 22:46

bez názvu

just read this

Warpig911 6.11.2006 22:36

Re: Proč ?

omyl: PROTOZE PENIZE

Warpig911 6.11.2006 22:33

Where's that cash?!

No nic, berme to tak, že tech <3000 obětí z WTC + Pentagonu + Shanksville byli něco jako US soldiers, kteří jako první padli ve válce US vs. Afghanistan. S jediným rozdílem - že jejich pozůstalí asi nedostávají státní penzi.

Jinak, takto rychle naplánovanou válečnou operaci jsem ještě neviděl.

Sara 5.11.2006 8:39

Re: Re: Re: Re: jom-kippur

Ano, byl, Binjamin (Bibi), a právě vzpomínka na Joniho ho vedla k tvrdému postupu vůči teroristům. Aspoň verbálnímu.

petr 4.11.2006 9:36

Re: K tomu Iráku

Vy jste se spletl s talibánem, americký prezident si zase spletl Irák a Irán (už to kdysi komentoval Hrabal - jako č....ák a č....an) a tak zpacifikoval režim, který žádné atomovky neměl a posílil režim, který atomovky brzy bude mít. To je tak, když se ve škole nedává pozor.

kopretina 3.11.2006 18:32

Re: Re: Re: Re: jom-kippur

Antisemita Alex dorazil. ;-(

Alex Juchelka 2.11.2006 23:49

Re: Re: Re: Re: Re: "Já zdejší média považuji od počátku všeobecně za silně pro-válečná, ..."

Pokračuj s čím? Myslel jsem, že je řada na tobě, dokázat mé 'hlouposti', ty 'chytráku' bez bázně a hany... ;-D

Sowfiw 2.11.2006 23:18

Re: Re: Re: Re: "Já zdejší média považuji od počátku všeobecně za silně pro-válečná, ..."

Samozrejme pokracuj, ted teprve zacinas byt zabavny, zejmena kdyz zacnes s logikou. Tak do toho Alexiji.

Alex Juchelka 2.11.2006 22:33

Re: Re: Re: "Já zdejší média považuji od počátku všeobecně za silně pro-válečná, ..."

Opravdu? A kde je napsáno, že to jsou hlouposti? Ty svá tvrzení přece zásadně nikdy nedoprovázíš logickými argumenty a nevzpomínám si, že bys zde někdy zvěřejnil nějaký chytrý názor, který se ukázal později být pravdivý. Takže nulová bilance. Navíc jsi anonym. Mám pokračovat? ;-)

Sowfiw 2.11.2006 22:28

Re: Re: "Já zdejší média považuji od počátku všeobecně za silně pro-válečná, ..."

Ani neni treba, svou hloupost dokazujes sam,  pokazde kdyz otevres klapacku. ;-D

Alex Juchelka 2.11.2006 22:05

Re: To, že se Američané na základě nátlaku domácích idiotů

Všiml jste si, že ti, kteří chronicky neumějí vyhrávat války, svádějí své nedostatky vždycky na druhé? To musí být nějaká nemoc. ;-D;-D;-D

Alex Juchelka 2.11.2006 22:03

Re: "Já zdejší média považuji od počátku všeobecně za silně pro-válečná, ..."

No a tvůj výrok nedosvědčuje vůbec nic, jako obvykle... :-/

Alex Juchelka 2.11.2006 21:57

Re: Re: Odpověď 2 (pokračování)

No právě - v mém pojetí nasral do vlastního hnízda Bush.

A co kdyby vyhrál zdejší volby nedejbože černoch, ti zde podle statistik dělají mnohem větší rotyku než muslimové a zabili rovněž víc lidí. Co hispánci - ti k tomu mají početně mnohem větší předpoklady, než vámi zmínění muslimové a menšina floridských hispánců z Kuby využívá již po léta svého vlivu aby udržela zcela zbytečné embargo vůči svému pidiostrůvku, na úkor většiny kuřáků doutniků v USA. Jakto, že nevystupujete proti něčemu takovému... Já se muslimů nebojím. Bojím se ulhaných presidentů (oralní sex je OK) a Israele. Mějte se, a díky za diskusi!

Sowfiw 2.11.2006 21:56

"Já zdejší média považuji od počátku všeobecně za silně pro-válečná, ..."

tento vyrok jen dosvedcuje,  ze je Alexij  Juchylka totalni magor i dle levicackych meritek.

68 2.11.2006 21:08

Re: Odpověď 2 (pokračování)

Já vždy myslel, že můj (nebo kohokoliv jiného) názor lze rozeznat snadno i z krátkých příležitostných poznámek a odpovědí. Netřeba mnohdy většinou žádných traktátů, nebo dokonce kopií z magazínů, nebo Gůglu a odkazů. Je to pak tady nudné, žádný spád.  -  Ted už ale, zavřete oči, odcházím.  (Ještě ale: jsou situace, kdy je nevhodné „srát si do vlastního hnízda“. A také ještě:  samozřejmě že „většina zdejších muslimů“ (zatím) žije v naprosté pohodě a asi (zdánlivé) shodě s okolím a s Vámi. Co mají zatím dělat? Jistě se ale, jak to tak v současnosti vypadá, své „demokratické příležitosti“(Allah Akbar!) dočkají ve volbách, jsou trpěliví. Snad jen později, než třeba v Italii, nebo Francii, nebo... A to pak zcela určitě budou volby poslední. Tak co. Přestoupíte? Ale nic, asi se to bude stejně týkat až Vašich potomků.) (Jo a Hillary? Jen obyčejná bitch.)

EmillXX 2.11.2006 21:03

To, že se Američané na základě nátlaku domácích idiotů

stáhli z Vietnamu stálo život tří milionu lidí a to NEJEN v Kambodži. Vietnamští komunisté byli sice "menší zlo" ve srovnání s Pol Potem, ale daleko překonávali například Gottwalda.

EmillXX 2.11.2006 21:00

Re: Re: Re: Re: Autore, tvůj příspěvek je na nic:

"Mučitel podle zákona ví, že vše dělá správně a že nebude a nemůže být souzen a trestán."

Proboha, snad této pitomosti opravdu nevěříte??

Alex Juchelka 2.11.2006 20:07

Odpověď 2 (pokračování)

Oceňuji, že jste sem svůj názor skutečně napsal. Respektuji jej, ale na druhé straně si myslím, že vám při studiu pramenů zcela chybí představa o postojích seriózních amerických kritiků současné vlády. Myslet si, že to jsou všechno levičáci nebo komunisté je zcela mylné, i když zdejší dinosauři studené války Beneš, Neumann, Ulč & spol. se úporně snaží tvrdit opak. Mnoho demokratů, včetně těch nejvlivnějších, jako je Hillary Clinton, apd. jsou dnes paradoxně v mnoha ohledech (a z mnoha důvodů) většími stoupenci vojenských řešení na SV než Republkáni a já v tomto ohledu rozhodně nacházím bližší postoje mezi tradičními konservativci nebo libertariány...

Alex Juchelka 2.11.2006 20:07

Odpověď 1

OK. Pokud jsem to dobře pochopil, vy si ve zkratce představujete, že budete bojovat proti islámu prostřednictvím naší armády... :-( Mohu Vám prozradit, že to je naprosto nerealistické očekávání, Američané něco takového po zkušenostech s Irákem a Afghanistánem právem odmítnou a jako boj proti islámu zde naše poslední konflikty dnes vidí pouze stejní pomatenci, kteří rovněž vidí v Bushovi nového mesiáše... V USA žije naprostá většina zdejších muslimů naprosto v pohodě a boj s islámem nebyl v prvé řadě vůbec důvod našeho napadení a okupace obou zemí... Já osobně kupř. vztah západní kultura vs. islám neřeším - jde mi v prvé řadě o to, aby naši zvolení představitelé nemohli opakovat to, co udělal náš současný president, tzn. velhat nás do zcela zbytečné, diletantsky vedené a strategicky zpackané války, která zhoršila nejen situaci na celém SV a ve světě, ale i v USA, a z jejíchž důsledků se budeme ještě dlouho vzpamatovávat. Pokud se zde bude moci něco takového v budoucnu opět opakovat, nebo, přesněji, pokud nedojde k naprostému zdiskreditování takových postupů v míře mnohem větší, než během a po válce ve Vietnamu, nebude mít nějaký boj s islámem vůbec smysl - Amerika bude tak jak tak na lopatkách a jako koncept a symbol (svoboda, apd.) ztratí smysl. Počátek konce je možno vidět již dnes.

Média: Já zdejší média považuji od počátku všeobecně za silně pro-válečná, k velmi povrchní kritice Bushovy politiky dochází až v poslední době a média zcela selhala před invazí, kdy nesplnila svou společenskou roli a odmítla vyvolat širší národní debatu o důvodech a alternativách naší plánované akce v Iráku... BTW, válka ve Vietnamu byla rovněž špatná a na základě vylhaných důvodů.

kanuk 2.11.2006 19:40

Re: Re: Re: jom-kippur

Ten Joni byl Netanjahu, a byl to bratr současného israelského politika - nevím, v jakém postavení, ale mám dojem, že jeden čas byl i ministerským předsedou.

68 2.11.2006 19:25

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Autore, tvůj příspěvek je na nic:

Stručně. Jak je v mediích popisována situace v Iráku (atd.) vím. Také vím, jak left-lib media popisovala kdysi situaci třeba ve Vietnamu.  (Řekněme známý Walter k výsledku  Tet ofensivy. Znáte to hodnocení? Lež, ale držela. A zvítězila.) Střetnutí v Iráku, Afghanistanu a kdekoliv jinde za dnešního stavu vyhrají, nebo prohrají media a politická korektnost, nebo nekorektnost. Bohužel ne armáda. Snad se to změní. Jde v každém případě o užitečné a už nezbytné první nesmělé krůčky ke správnému a jedině účinnému vztahu k Allahovi a arabskému podsvětí všeobecně. At je situace ted jakákoliv, měl byste mít na paměti, že ve vztahu k Islámu máme tři možnosti: kapitulovat totálně, zničit jej, reformovat jej (což je k smíchu). Dost.

kanuk 2.11.2006 19:21

Re: Re: K tomu Iráku

O tom si dovoluji silně pochybovat, ale to jsou "kdyby".

Alex Juchelka 2.11.2006 19:16

Re: Re: Re: Re: K tomu Iráku

Jen klid příteli, p. Kanuk se zase vnucoval včera - já mu to dnes jen oplácím... ;-)

Alex Juchelka 2.11.2006 18:54

Re: Re: Re: Re: Re: Autore, tvůj příspěvek je na nic:

Dobrá. Co kdybyste zde ty 'své' informace v krátkosti shrnul, ať můžeme z něčeho vyjít... Takhle to pořád vypadá, že jenom kibicujte a nebo se bojíte přijít s vlastním názorem. Podle Vás je sitauce v Iráku řešitelná a nebo dokonce úspěšná?

Jistě chápete, že pokud je v ČR, nebo odkud píšete, naše fiasko v Iráku popisováno jako vítězství a nebo se naopak snažíte mít pouze opačný názor než čeští, údajně protiameričtí novináři (nemám ponětí, co vám tam hlásají...) neznamená to ještě, že musíte mít pravdu a nebo že nejste dnes vůči Američanům s opačným názorem (než ten Váš) v menšině. Já, na druhé straně, jsem od počátku věděl, že pravdu mám a většina národa se ke mě časem postupně přidala... God bless them! Pokud z toho máte kopřivku, nemohu vám pomoci. :-/

68 2.11.2006 18:50

Re: Re: Re: K tomu Iráku

Nevnucujte se zase. On chtěl, aby mu poradila baba. Nechtějte být všechno.

Auiam 2.11.2006 18:39

Prosim????

Tohle srovnani kulha na obe nohy, (Y) i hlavu. Grebenicka nedostala soudkyne Vesela 11 let pred soud a to mel na svedomi lidi umucene k smrti a bestialni muceni elektrickym proudem. Tohle chcete srovnavat s tim, co se delo v Abu Ghraib???? Jste normalni????

68 2.11.2006 18:12

Re: Re: Re: Re: Autore, tvůj příspěvek je na nic:

Dyž já ale sháním informace kde můžu a ta záplava, co se na mě hrne, furt nějak neštymuje s těmi Vašimi. Nemáte třeba jiné zdroje, mně nepřístupné? Nebo si v těch Vašich zdrojích špatně čtete, přskakujete stránky a pak Ván uniká kontext? Není se ale za co stydět, dá se to omluvit. Netřeba hned trestat. 

68 2.11.2006 18:00

Re: Re: Autore, tvůj příspěvek je na nic:

Vito, trochu mučeníčka přece nikdy nemůže škodit. A "krutý a neobvyklý trest"  právě jen častým používáním přece přestane být "neobvyklý".

Kantor 2.11.2006 17:53

Re: K tomu Iráku

K tomu zásahu by došlo i bez 9/11.:-( 

Alex Juchelka 2.11.2006 17:50

Re: Re: Re: jom-kippur

OMG, zionistická tapetářka dorazila... :-/